Jump to content

Deadly Mosh


Thrashformers

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Поново, оно што сам рекао и Столету:

1) Одличан сет обрада. Да ми је да чујем онај Anthrax са добрим звуком.

2) Штета што је био лош звук, па нисам могао да проверим квалитет ауторских ствари.

3) Апсолутно непотребно 2 вокала, јер су се константно разилазили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se i ja da cemo se ponovo videti ubrzo,hvala celoj ekipi iz Bg-a a posebno Nadimachima,bilo je do jaja,svaka chast i vama bila je ekstra atmosfera za vreme vashe svirke!E shto se tiche Boshka evo samo da kazem da Anthrax u najmanju ruku zvuchi solidno jer tu pesmu bash dugo sviramo,a i valjda cu uspeti neshto da sredim pa da dodjete jednom da svirate sa nama pa da chujesh kako treba.Za autorske shta znam,predpostavljam da mislish na to da li dobro zvuche nashe pesme uzivo,i to cesh morati jednom prilikom sam da vidish,tj. chujesh.A shto se Steve tiche on je pitao mene da otpevamo zajedno Metal Command i trebalo je samo tu pesmu da odradimo mejdutim igrom sluchaja on se na bini zadrzao tokom cele svirke,nekima je to smetalo,nekima nije,ali jebesh ga,spid metal 11111 i teraj dalje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Bend 17-og aprila pochinje sa snimanjem pesama za CD The Early Years Of Torture na kome ce se naci prvi EP i najnoviji materijal od 6 speed metal pesama.

The Early Years Of Torture

1.Blind Leading Blind

2.Deadly Mosh

3.Suck My Balls

4.Hellsound

5.2000 Years Of Decay

6.Priestkiller

7.Straight To Hell

8.Fuck Holy War

9.Judgment Day

 

Shtampanje CD-a pochinje sredinom maja,tako da cete biti blagovremeno obaveshteni o ceni(koja ce biti sasvim pristupachna)i ostalim pojedinostima.....

I da ne zaboravim omot radi Darko iz Terror Blast Porductiona te da mu se zahvalimo ovim putem.....

Edited by Thrashformers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Josh uvek je neizvesno da li ce materijal izaci za neku izdavachku kucu,trazimo josh uvek neshto,medjutim vishe o tome cu znati kad stignu gotove pesme za sad je sve u fazi priche....

U svakom sluchaju i da ne izdamo za neku izdavachku kucu potrudicemo se da odradimo diskove samostalnoj u shtampariji,potrudicemo se da imaju buklet pravi CD a ne princo diskove.....Posle ovog snimanja krecemo ozbiljno sa svirkama,pa cemo se videti.Krecemo od Kragujevca pa gde zavrshimo.Od novih pesama ochekujte da budu u istom fazonu kao stare,jer sam ovog puta sve pesme ja napisao(na prvom demou je jedna Straight to hell bila Andrijina koji sad svira u Pollutionu)znachi klasichan speed metal,relativno chisti vokali,mogu da vas obradujem i kazem da ce biti ceo materijal dosta brzi nego sa splita sa Pollutionom,shto ce biti i jedina promena....I naravno josh jedna crossover pesma,u fazonu suck my balls mada malo sporija i malo duza traje nekih minut i po....Ostale su klasichan speed metal....

Uskoro kachim snimke.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Josh uvek je neizvesno da li ce materijal izaci za neku izdavachku kucu,trazimo josh uvek neshto,medjutim vishe o tome cu znati kad stignu gotove pesme za sad je sve u fazi priche....

U svakom sluchaju i da ne izdamo za neku izdavachku kucu potrudicemo se da odradimo diskove samostalnoj u shtampariji,potrudicemo se da imaju buklet pravi CD a ne princo diskove.....Posle ovog snimanja krecemo ozbiljno sa svirkama,pa cemo se videti.Krecemo od Kragujevca pa gde zavrshimo.Od novih pesama ochekujte da budu u istom fazonu kao stare,jer sam ovog puta sve pesme ja napisao(na prvom demou je jedna Straight to hell bila Andrijina koji sad svira u Pollutionu)znachi klasichan speed metal,relativno chisti vokali,mogu da vas obradujem i kazem da ce biti ceo materijal dosta brzi nego sa splita sa Pollutionom,shto ce biti i jedina promena....I naravno josh jedna crossover pesma,u fazonu suck my balls mada malo sporija i malo duza traje nekih minut i po....Ostale su klasichan speed metal....

Uskoro kachim snimke.....

 

Veoma mi se sviđa to što čujem, jedino mislim da nećete moći da štampate CDove sami (ne mislim na sliku, već na štampanje umesto rezanja), to je dosta skupo. Posebno me raduju čisti vokali i brzina o kojoj se besedi. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa potrudicemo se da sve to lichi na neshto,ja sam iskreno najvishe bio da se odradi samo kasetno izdanje ali to je na zalost trenutno neizvodljivo.Ja sam bio da se to tako odradi medjutim i ovi iz benda su bili za diskove pa sam digo ruke....

Bice definitivno brzih pesama....Mislim da ce vam se svideti pesme....Potrudili smo se da odradimo josh bolje pesme ovog puta videcemo koliko smo uspeli u tome....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

јеботе Столе, оће ли ово више?! ај па да видимо да за неких месец, месец и по одрадите промоцију па да свирамо са вама. таман се тада Андри завршавају испити, и можемо да цепамо до миле воље!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...