Jump to content

Deadly Mosh


Thrashformers

Recommended Posts

Bend je nastao pochetkom 2008 godine i u prvoj postavi su bili Jovan(Gitara),Andrija(Gitara),Nikola(Gitara),kasnije se bendu prikljuchuju Bora(Bubnjevi) i Stole(Vokali).Postava se od tada nije menjala.Bend je od samog pochetka krenuo sa autorskim stvarima,pa je u septembru 2008 snimljen EP sa radnim nazivom Fuck Holy War ali poshto bi EP trebao da se izda za Terror Blast kao split izdanje sa Pollutionovim EP-em Our Way,naziv celog splita je promenjen u Deadly Pollution.Snimljene su 4 pesme Fuck Holy War,Straight To Hell,Deadly MOsh i jednominutna Suck My Balls....Pesme mozete chuti na myspaceu benda www.myspace.com/deadlymosh a EP se moze skinuti i sa rapidsharea http://rapidshare.com/files/150220065/Dead...P_2008.rar.html

 

Bend je koncertno aktivan,u planu je izdavanje albuma za prolece iduce godine,veliki deo materijala je vec spreman ali zbog nedostatka novca nishta pre proleca....

Hvala svim barabama na podrshci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav sugradjani!!E,bio sam na vasoj svirci u Domu omladine pre otprilike 2 meseca.Niste svirali lose,mada vas je tonac zesce sjebao.Sve pohvale.Nastavite tako.Ostavicu jos neki komentar kada budem preslusao pesme na myspace-u.Thrash 'till death!

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sigurno se znamo,ne mogu da provalim sad bash ko si ti ali pretpostavljam da se znamo....

Ma tonac je bio jedan idiot kojeg je mrzelo da se iscima da nam namesti zvuk nego je idiot pojachao ritam a smanjio slo gitaru pa se solaze nisu ni chule a na vokal nije stavio nishta bilo je suvo pevanje.Mislim sranje jbg....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko o (ne)profesionalnosti tonaca...Sumljam da se znamo,gledao sam vase slike na profiu,poznati ste mi likom(mislim,koliko thrashera ima u Kg-u) ali se ipak nismo upoznali.

 

Ovaj EP vam je skroz ok.Istina,ima blagih gresaka na basu,ali sasvim prihvatljivo.Sve pohvale bubnjaru.Covek kida!Vokal je kvalitetan.Gitarske deonice ste mogli malo bolje da uradite,ali sta je,tu je.snimali ste u Wild Cat-u.Cujem da su nabavili neku jebozovnu opremu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da snimali smo tamo,nazalost koliko para toliko muzike za 100 evra nije moglo bolje...Istina ima josh dosta da se vezba ali i sam smatram da za prvi snimak nije loshe.....Bass deonice su snimane na bash dobrom instrumentu ibanezu nekom koliko se secam koji ima bash dobar zvuk,tako je uglavnom bass ispao kako treba s tim shto jbg u zurbi se prave greshke...Uostalom ovo je thrash metal bitan je stav....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno je ispalo za te pare.Je l' su vam oni radili i produkciju?Nisam govorio o instrumentu vec o greskama pri sviranju.Verovatno sam to primetio zato sto i sam sviram bas gitaru,pa obracam malo vise paznje na pomenuti instrument.Javite ako uskoro bude bila neka svirka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koej is ti godishte,kako te ne poznajem,ovo je mali grad svi metalci se znaju....Greshaka je bilo,neiskusni basista,ovo mu je bilo prvo snimanje medjutim ispravljene su uglavnom,mozda se neka potkrala....Naravno,shomi iz Lura nam je radio produkciju,u stvari ovo je bio samo prvi miks,mada meni zvuchi ok,ne verujem da cu potencirati na doradjivanju....Nije skup,a i ima strpljenja,nije nesto preterano vezan za kintu,znachi ako nemash pare,hoce i da te sacheka,nije nikad prema nama peder ispao.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije lose ovo

iako ima nekih nedopustivih gresaka

 

al ovo je thrash

i zadnja pesma kaze sve onima koji su se nameracili da pljuju ovo

 

dosta se oseca uticaj venoma (novoga pogotovu) bombardera a bogme malo i space eater (barem se meni tako cini mozda zato sto se u onoj pesmi pominje mesija)

 

vokal za svaku pohvalu

 

sve u svemu

 

samo kidajte dalje momci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslusah vas na myspace-u...valja ovo itekako. :da: "Straight To Hell" mi se ne svidja,nekako mi bezveze,ali "Fuck Holy War" i "Deadly Mosh" su super.Ova druga ima odlican refren.Pevanje je odlicno,ali zaista odlicno,i to mi se i najvise svidelo.

Sto se tice negativnih kritika,one bi uglavnom isle na solaze,koje su monotone i dosta lose odsvirane.

U globalu,valja ovo,super za pocetak.Samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nemojte da menjate helanke,izgledate autentichno u njima.

Ja se ne secam da sam vidijo fotku nekog mjetalca u helankama,a da fotka nije iz 70 ili 80tih!

Veoma fina kolichina blast beata,samo bih ja voleo da su malo brzi,ko u pesmi Suck..

Neki delovi su malo monotoni,to ste trebali da skratite/izbacite.

Podseca na Agent Steel,i svidja mi se vokal.

Ma samo rokajte,kvalitet ce dodji sa vremenom. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima malo nesuglasica u bendu,ja sam vishe za dark angel fazon a gitarista za annihilator i tako neke tehnikalije,shto naravno nije loshe ali ja sam za brzu muziku.....Ja vishe volim uski teksas ali nemam nishta protiv helanki u sushtini nosili su to i thrash metal bendovi,pogledaj samo combat tour,holt je nosio helanke i to one shto shljashte....Ne palim se mnogo na oblachenje ali smatram da bar za svirke treba da to bude potpun dogadjaj sa sve autentichnim oblachenjem...

Sviramo tek 6 meseci,tako da ce kvalitet naravno doci s vremenom...Ja sam imao iskustva jer sam svirao sa Sarcophag 3 godine ali svima iz benda je ovo bilo prvo snimanje osim meni....Hvala na podrshci,valjda cemo se videti na nekoj svirci uskoro....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...