Jump to content

Deadly Mosh


Thrashformers

Recommended Posts

па то, а и ванземаљска Џаџмент Деј. у сваком случају, једва чекам албум!!!

 

е да, и сад си нас зајебао до јаја :) узео си нам Андру, и сад ми ништа не мож' да радимо, док ви не завршите то. а таман смо се лепо залетели.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jbg brate imam kolekciju stripova,u stanju sam sve pare da dam za stripove i zato u shirokom luku zaobilazim trafike uglavnom kupujem pljuge i ostale stvari u prodavnici :)

Dylan Dog je stvarno super stvar to je jedina stvar koju nisam ja radio na albumu nego basista i stvarno me iznenadio,prilichno lepe ideje,nije mrachna ali je luda skroz,za shutke dushu dala....

Ko hoce moze da ode na spejs benda da vidi omot za album to jest moguci omot!U sushtini ako nadjemo izdavacha i ako on ne bude bio zadovoljan ovim omot onda ce se album zvati The Early Years of Torture i radice se ponovo cover na tu temu...

Andrija hoce da svira i sa vama,nego je trenutno u Kragujevcu pa radi vishe sa nama.U sushtini nismo ga terali da pravi pesme nego samo da odsvira tako da moze da se posveti autorskom radu u Maniac Forcesu ;)

Posle snimanja ce se raditi majce,bicemo dosta aktivniji sa svirkama i nadam se da cemo ubosti nekog normalnog izdavacha....A da radice se i prishivke bedzevi i slichno ali otom potom,dok snimimo album prvo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji tema na demo bendovima u domacem metalu...

Sarcophag nije aktivan ali se nije ni raspao odradimo jednu dve svirke godishnje u Kragujevcu,Jagodini,Kraljevu i okolini chisto da se zezamo malo.Veselin je u Stillbornu,ja imam Deadly Mosh i Acrophobiu,Zmira u Pakost i Ukor Gladne Godine,Shomi svira sa onim Kriznim Stabom neke Hard Rock obrade,Nemanja je takodje u Kriznom Stabu a stari basista Jovan je u Everdyingu svraiju neki melodic death/metalcore,tako da nema nishta od Sarcophaga u skorijoj buducnosti.Koliko znam SHomi bi trebao i da se ozeni uskoro,tako da nece vishe nishta ozbiljno ni da svira.Jedino da se napravi nova ekipa a za to nema ni volje ni vremena niko od nas....Shto se svih nas tiche to je u neku ruku zavrshena pricha,jedino shto odradimo ponekad neku svirku iz zajebancije.Samo tri pesme su uradjene sa Sarcophagom,a josh jednu pesmu koja je trebala da se snimi sa Sarcophagom cu da odradim za Acrophobiu poshto tu isto svira Veselin a to je njegova stvar....i to bi trebalo da bude to shto se tiche Sarcophaga.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta za Sarcophag, odlično ste svirali, barem koliko sam čuo na myspace-u. Bilo bi super kada bi odsvirao neku pesmu sa Deadly Moshom. Može li se nekako naći taj vaš demo, Soultaker ili kako već? Nego, pominješ bend Acrophobia, nisam čuo za vas, je l' ste svirali negde do sada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Morphy,album moze da se skine sa rapidsharea ja mislim.Provericu,mozda i okachim.Acrophobia je moj solo projekat,svira Dule iz Boneyarda bass,Dulic i Veselin iz Stilborna i ja pevam.Treba da iazdje neki demo do kraja godine ali necem oda imamo svirke dok ne snimimo demo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidimo se danas u Velikoj Plani...

Stevane,ti mi se javi kad stignesh da se nadjemo,a pre toga se ti organizuj sa Djedom i ostalom ekipom iz Smedereva...

Sviramo Judgment Day i 2000 Years Of Decay od novih i jednu staru tj. Deadly Mosh.

Spremio sam one moje kult bele helanke ima da ve ubacimo u centrifugu...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

8-i avgust Kragujevac bashta Doma Omladine.Koliko znam valjda ce svirati i Hatred,Magma ali to nije zvanichna informacija....

10-12 pesama uglavnom autorske 2-3 pesme sa splita kao i 5-6 novih,od obrada Anthrax,Exodus,Venom,mozda bane i neki Slayer...

Ne verujem da ce karta biti vishe od 100 kinti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...