Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

I meni je zao, ako je ovo tacno....ali takodje su mi se smucila najavljivanja koncerata do kojih nikad nije ni doslo, kao recimo Suffocation ili Ancient, da ne govorim o bendovima tipa Slayer, a sve to neki pametnjakovici pisu po ovom sajtu. A da li secate kako je bio otkazan Gorgoroth??? A posle su ljudi koji su najgore stvari pricali o bendu, prvi dotrcali na koncert. Od sad pa nadalje i ubuduce: uzdrzite se od 100% neproverenih informacija violent.gif  pukeface.gif

Pazi...ja sam ovo smatrala proverenom informacijom jer je nisam videla na netu.Da ne ogreshim dushu,al' mislim da je Courtney bila do Mordora...tamo je valjda po obichaju razgovarala sa Kozeljnikom i saznala to.... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi...ja sam ovo smatrala proverenom informacijom jer je nisam videla na netu.Da ne ogreshim dushu,al' mislim da je Courtney bila do Mordora...tamo je valjda po obichaju razgovarala sa Kozeljnikom i saznala to.... biggrin.gif

Courtney???? Njoj si poverovala??? haha e ovo je dobro hahaha

Od sad pa nadalje i ubuduce: nemoj da joj verujes.

 

P.S. Mislim da je vest za Suffocation potekla iz mordora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Courtney???? Njoj si poverovala??? haha e ovo je dobro hahaha

Od sad pa nadalje i ubuduce: nemoj da joj verujes.

 

P.S. Mislim da je vest za Suffocation potekla iz mordora

nikad ne veruj osobi sa crnim detetom u potpisu ph34r.gif

 

uostalom, lano draga, sto nisi otisla do mordora i proverila? laugh.gif

 

jebe se meni za cmarduk... icon_rolleyes.gif

 

da, ovo za safokejsn je sirio onaj cika icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja umobolna spika se vodi ovde. icon_smile.gif

Dajte ljudi ako niste sigurni nemojte siriti glasine... smorili ste. Nego, vredi li ista ovaj novi album?

Meni je album odlichan iskreno bolji mi je od World Funerala inache Mortusov vokal je JAKO slican Legionovom maltene isti samo je malo dublji. Vidi se da su trazili pevaca koji bi najvise licio na legiona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rece mi onaj smarac iz Mordora (inace,Kozeljnik vise ne radi tamo,dobio je otkaz) da ce svirke biti 25.aprila,pod uslovom da Awaken ne prsne na Desasteru,posto su vec prsli na CF,svirka ce biti u kstu,a cena karte ce ici preko 1000 dindzi,pa stekajte lovu na vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rece mi onaj smarac iz Mordora (inace,Kozeljnik vise ne radi tamo,dobio je otkaz) da ce svirke biti 25.aprila,pod uslovom da Awaken ne prsne na Desasteru,posto su vec prsli na CF,svirka ce biti u kstu,a cena karte ce ici preko 1000 dindzi,pa stekajte lovu na vreme.

Sto znaci da ako ne prsnu na Desasteru, prsnuce najstrasnije na Marduku, jer je opste poznato koliko ljudi vole da daju kintu za koncert, pa cak i kad je extra bend. Znas kako je, lepse je klosariti se pijan po gradu i sve pare dati na pivo, negoli na CD ili kartu za koncert... a jos kad je karta preko 1000 dinara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...