Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

Ej ljudi, ne bih da vam razbijam nade, ali i na MARDUK sajtu pise da vise nece svirati uzivo dok ne izbace novi album. A povrh toga bend je vec obisao istocnu Evropu i Tursku dako da ne vidim u sklopu cega bi oni mogli da se pojave kod nas. Naravno, ja bih iznad svega voleo da ih vidim uzivo jer MARDUK sam gledao dva puta (a i povrh toga jedan mi je od tri omiljena benda) i oba puta je bilo jebeno razarajuce, pogotovu sto Mortuus ima veoma specifican nastup i jebeno razbijacki vokal!

Edited by Baja Car

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma, ja sam samo rekla sta mi je ovaj rekao a stvarno ne znam sto bi me zajebavao... i jos je naglasio da su oni predgrupa... ohmy.gifhuh.gifblink.gif

 

a i na legacy forumu su bile neke price da je od BM bendova jedino marduk moguc tako da mi je njegova izjava bila logicna... unsure.gif

 

stvarno ne bih nista da pricam dok ne bude zvanicnog obavestenja. ja sam samo dobronamerno prenela to sto sam cula iz prve ruke sleep.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo opusteno, niko te ne napada ovde da siris dezinformacije, ja samo zakljucujem iz onoga sto sam procitao na njihovom sajtu i toga da su kod nas mnogi koncerti najavljeni i vecina njih otkazani. U svakom slucaju poslacu mail Emilu, zivo me zanima.

Inace sada slusam preview Throne of Rats sa dolazeceg DVD-a, ala ovaj Mortuus ima zastrasujuc glas, poslusajte samo najavu. A i kako je izvukao onaj zadnji deo Slay the Nazarene-a na Warschau albumu, jebao mu je kevu. Stvarno jedan od boljih pevaca trenutno na sceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ljudi, ne bih da vam razbijam nade, ali i na MARDUK sajtu pise da vise nece svirati uzivo dok ne izbace novi album. A povrh toga bend je vec obisao istocnu Evropu i Tursku dako da ne vidim u sklopu cega bi oni mogli da se pojave kod nas. Naravno, ja bih iznad svega voleo da ih vidim uzivo jer MARDUK sam gledao dva puta (a i povrh toga jedan mi je od tri omiljena benda) i oba puta je bilo jebeno razarajuce, pogotovu sto Mortuus ima veoma specifican nastup i jebeno razbijacki vokal!

I ja sam bio na sajtu i nisam video nista sto obecava Maruk-ov nastup kod nas. Jebiga, skenjao sam se totalno! Ali... jos uvek gajim nadu!

 

Blago tebi Bajo, ti si njih gledao 2 puta!!! Bole' te uvo... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo opusteno, niko te ne napada ovde da siris dezinformacije, ja samo zakljucujem iz onoga sto sam procitao na njihovom sajtu i toga da su kod nas mnogi koncerti najavljeni i vecina njih otkazani. U svakom slucaju poslacu mail Emilu, zivo me zanima.

Inace sada slusam preview Throne of Rats sa dolazeceg DVD-a, ala ovaj Mortuus ima zastrasujuc glas, poslusajte samo najavu. A i kako je izvukao onaj zadnji deo Slay the Nazarene-a na Warschau albumu, jebao mu je kevu. Stvarno jedan od boljih pevaca trenutno na sceni.

Slazem se sa tobom da Mortus razbija sa njegovim vokalom! Pravog coveka su doveli u bend! Mada sam ja licno najvise gotivio Legion-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Swedish black metallers MARDUK have now confirmed that their upcoming studio album will be the band's final effort to feature drummer Emil Dragutinovic. A source close to Emil told BLABBERMOUTH.NET that the drummer officially quit the group on November 1 but has agreed to perform on the new CD as a session musician (but only "if he gets paid upfront").

 

MARDUK will enter Endarker studio in December 2006/January 2007 to begin recording the new CD for an April 2007 release. A "massive" tour will follow.

 

Dragutinovic is currently working with former MARDUK vocalist Legion (a.k.a. Erik Hagsted) and ex-MARDUK bassist B.War (a.k.a. Roger "Bogge" Svensson) on their ELIZIUM project (formerly REBELANGELS).

 

ELIZIUM is:

 

Legion (a.k.a. Erik Hagsted) - Vocals

B.War (a.k.a. Roger "Bogge" Svensson) - Bass

Marcus Lundberg - Rhythm Gutar

Jonas Mattson – Lead Guitar

Emil Dragutinovic (MARDUK, THE LEGION) – Drums

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sam svratio da pozdravim mog prijatelja i kolegu (i najveceg fana ovog benda u drzavi) Baju Cara, poznatijeg po dve fenomenalne zajebantske fraze: 1. "...ne vredi pola kurca ladne vode" i 2. "...crn je ko ponoc u tunelu".

 

Javi se Milance nekad

 

Cao Zdravo!

 

Аj kolega, jebi ga, znas ti da se trudim da ostanem u svim tokovima, pogotovu kada su MARDUK u pitanju. Evo i ja uzvracam pozdrave i jesi li, jebi ga, konacno provalio u cemu lezi snaga ovijeh razbijaca?!?

 

I kada ces na probu da svratis vise, jebi ga?

 

Sveze sarme i truli oraji 666 !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Swedish black metallers MARDUK have set "Cross of Iron" as the title of their new album, tentatively due in April 2007. The upcoming studio album, which is currently being recorded at Endarker studio, will be the band's final effort to feature drummer Emil Dragutinovic. A source close to Emil told BLABBERMOUTH.NET that the drummer officially quit the group on November 1 but has agreed to perform on the new CD as a session musician.

 

Dragutinovic is currently working with former MARDUK vocalist Legion (a.k.a. Erik Hagsted) on his ELIZIUM project (formerly REBELANGELS).

 

Inace,ja bas zavoleh Plague Angel,Mortuus>Legion

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sta je,svi zaboravili na Marduk,niko se ne raduje Cekicnom Krstu...

 

Evo,ja preslusao tek sad Warchau live,mnogo dobro!Mortuus je mnogo bolji od Legiona,ponovicu po ko zna koji put.

Ja se radujem "Metalnom krstu" grave... :da:

 

Meni ipak Legion bio i ostao vrh!!! NJihov najbolji vokal ikada!!! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...