Jump to content

Marduk


MissionVao

Recommended Posts

zasto si kupio majcu za prisivac? ne kapiram, urnisaces majcu da bi bila prisivac??? o bozi... bitno da si normalan :o To je trebalo da uradis tek kad se majca toliko raspadne da ne mozes da je nosis! :D

 

 

znam da nisam normalan,ali zeleo sam da imam perfektnu maju za prisivac,a rekoh li ti da sam negde zagubio Marduk-Nightwing?

E,znaci marduk majice mi samo nestaju!!!!

Zato cu heaven shall burn da osiguran,prisivcajuci je za prsluk! :rockdevil: :rockdevil: :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a rekoh li ti da sam negde zagubio Marduk-Nightwing?

E,znaci marduk majice mi samo nestaju!!!!

Zasto bas Nightwing da izgubis? :udri: A to je mozda i najjaci Marduk album! U stvari, ne mogu da se odlucim koji mi je najbolji. :opusteno:

 

Btw. Ja bas ne mogu da nadjem Nightwing... Gde si kupio Nightwing???

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

@maria blacksmith: znaci nemam pojma,jbt ali samo mi marduk majice nestaju,jbt prvi put sam izgubio fuck me jesus,onda sam infernal eternal morao onoj jbnoj bivsoj da vratim....sta je sledece?!?!! Nestaje mi nokturnal mortum dux?!?!?!!

 

 

@Wolflord: Na buvljaku,da ne poverujes!!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja OBOZAVAM metal majice! I meni je skroz smor slusati metal a nemati bar jednu jedinu metal majicu. To ti dodje kao neka "metal kultura", to ide zajedno!

 

 

@Wolflord: Na buvljaku,da ne poverujes!!!! :)

Odoh ja na buvljak!

:rockdevil:

 

Cuo sam od dosta ljudi da se tamo ponekad moze naci gomiletina BM i DM majica! Naravno bez Metallice, Sepulture i Maidena nema ni jedne tezge sa crnim majicama! :):)

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne slusas ti metal zbog majice vec zbog sebe.Tu nema kulture,da se tako izrazim.Slusanje metala mozes da ispoljis kako hoces ili ne moras nikako da ispoljis,kao ja npr.Da me neko vidi na ulici rekao bi da sam najgora fensercina,kao kad odem na neku svirku itd.Da ne serem vise

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sto ih ti ne voles ne znaci da su out. Drugo, oblacis li se ti, da te citiram "kao najgora fensercina" zato sto te sramota muzike koju volis, i da se ne izdvajas iz mase, ili ti prija da se plave fenserkice lepe za tebe?

Ja smatram da je lame da neko slusa metal, pogotovo nesto ozbiljnije (ne racunam ovde Aerosmith, G'N'R i tako to) i da se povinuje masi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sto ih ti ne voles ne znaci da su out. Drugo, oblacis li se ti, da te citiram "kao najgora fensercina" zato sto te sramota muzike koju volis, i da se ne izdvajas iz mase, ili ti prija da se plave fenserkice lepe za tebe?

Ja smatram da je lame da neko slusa metal, pogotovo nesto ozbiljnije (ne racunam ovde Aerosmith, G'N'R i tako to) i da se povinuje masi...

 

 

zaista,imam primera nekoliko ortaka iz kraja,lik je bio skins,pa metalac,pa sins,pa metalacmpa se ponovo osisao,i sad opet pustio malo kosijanu,ali nosi sistem: zute patike,zute suskave trenerke,da bi mogao da ima ribu.

sa devjkom je 8 meseci,a ona ne zna sta on slusa :roll:

 

Iskreno,ni ja se ne oblacim nista ekstremno (nakit,prstenje i sl) sasvim se oblacam classic za jednog metalca,i rtazumemo ne kojima je smor da se oblace "metalski" al po nekoj nemam pojma normi pojam normalno nemora da znaci i fensi,e sad da neko obozava da prica kako se oblaci kao ekstra fensercina,ne znam zaista koji je tu kompleks u pitanju,nista licno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

manje lame smaranja...

 

setlista iz rusije:

 

 

01. Beyond The Grace Of God

02. Baptism By Fire

03. Bleached Bones

04. Cold Mouth Prayer

05. The Black

06. The Hangman Of Prague

07. Imago Mortis

08. Panzer Division Marduk

09. Wolves

10. With Satan And Victorious Weapons

11. Funeral Bitch

12. Of Hells Fire

13. Perish In Flames

14. Sulphur Souls

Encore:

15. The Levelling Dust

16. Still Fucking Dead (Here's No Peace)

 

dobra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

manje lame smaranja...

 

setlista iz rusije:

01. Beyond The Grace Of God

02. Baptism By Fire

03. Bleached Bones

04. Cold Mouth Prayer

05. The Black

06. The Hangman Of Prague

07. Imago Mortis

08. Panzer Division Marduk

09. Wolves

10. With Satan And Victorious Weapons

11. Funeral Bitch

12. Of Hells Fire

13. Perish In Flames

14. Sulphur Souls

Encore:

15. The Levelling Dust

16. Still Fucking Dead (Here's No Peace)

 

dobra!

 

Dobra lista!

:pivopije::pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...