Jump to content

Iguman


Grobodan

Recommended Posts

Jebote koji glup bend, nisam mislio da će prvo što crnogorci izrode od BM-a biti ovi ćoravi kopitari.

 

 

Đe je sreće da ne živiš, gre'ota te puškom ubit'! Ko ne voli Iguman Đavolju buku, ne može se smatrati iskrenim sledbenikom Nečastivog! Pa ti gledaj lažnog Boga Presvetoga! Asketisto! Jeb'o te sveti sveštenomučenik Teodor Ankirski!

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj ne prdi leba ti,no ako ti se ne svidja bend,put pod noge.prosipaj te tvoje klinacke NSBM fore dje si naucio.i javi se kad malo sazris,tj napunis 17 g.i lakse sa tim prijetnjama,da te nebi ko ozbiljno shvatio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i svaki član foruma imam pravo da dam svoj komentar, makar on nekoga i uvredio. Ja sam odavno prevršio 17, pa te fore o godinama prodavaj negde drugde. A što se tiče moga stava oko NSBM-a, on nema veze sa mojim prijašnjim komentarima, neznam odakle si izvukao da to ima ikakve veze sa Igumanom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda se zapitaj,kad si vec prekrsio 17tu,cemu "svarog","sinovi" i to izfolirano pametovanje.da si dos'o i reko-djitra je sranje,tekstovi klinacki,itd pa da pricamo o "misljenju",ali ovako tipujem da nisi ni slusao uopste,nego zbog klinacke pozude za paznjom dosao si odje da laprdas o bendu,kako bi ti neko rek'o "odjebi" a potom ti izvaljivao neke NSBM fore i prosipao neke stoput prezvakane podvale nebi li ispao "pametniji" od nekog i nikom no samom sebi porastao par santimetara u ocima.zato,posto da nebi analizirali zasto nisi skapirao da je ovaj bend jedna velika sala i zajebancija,sto shvataju i vrapci na grani,zaobidji molim te.a za ove smrtne zelje opet ti ponavljam oladi da te nebi neko ozbiljno shvatio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta si promašio kolega. Na nekoliko tema sam video postove sa "kopitar" ovo i "kopitar" ono, pa reko da vidim oko čega se radi. Kod kolege sam čuo prije neke dve nedelje "Rogati kopitar", i reko "sranje". To sam i preneo. Ako je sve jebena zajebancija šta ste svi zapeli za jebena kopita, zakopaste me živog glupim postovima. Ovo oko Svaroga sam samo uzvratio na paljbu tvojih drugova nakon moga prvoga posta. Neću ići dalje oko ovoga.

 

"Кад ти рогати дође с' екипом на стан има да вичеш: ,,Свугда пред собом Ђавола видим!''" reče tvoj kolega, pa kad već spominješ pretnje osvrni se na ovu, makar bila i šala.

 

Za NSBM ponavljam neznam odakle si ga povezao sam mojim komentarom u vezi benda. Ako je zbog potpisa, to stoji a ako ti se ne sviđa zanemari ga.

 

A klinačke fore neznam ko ovde prosipa, niti ko je željan pažnje.

 

A ako je sve kako kažeš šala, onda preseravajte se i dalje, vidim ove je sve u cilju nabijanja broja postova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ti blazo,tacno je tako.

 

a ti AH,da pocnem prvo oko broja postova posto ti je to najocigledniji kompleks.vidis,ovi brojevi postova postoje da bi se moglo ispravno citirati.npr tebi je ovo 16 post,a ako tako nastavis,vjerovatno ce ti ga izbrisati.tako,da ne bi slucajno ako opet doguras do 16tog posta izasle ove gluposti koje si pisao.SHVATAS???

 

drugo,moras da shvatis da ti trendi NSBM izbija iz svakog posta.ZNAM,jer se krecem u tim krugovima od kad si ti gurao tutu da upali.stoga,ZNAM da si krenuo sa tim forama,jos od prvog posta.

 

ja sam reagovao jer mi je vise zao likova kao sto si ti sto upadaju u svaku semu ekipe sa foruma,pa vas vrte mjesecima dok ne skontate da ste svo vrijeme bili bravi.muka mi je vise od toga.zato ti iz najbolje namjere kazem da zaobidjes temu.imas rendom,opstu metal diskusiju,humor i sta vec ne,pa prosipaj tvoje mudrosti sa stormfronta tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala ti blazo,tacno je tako.

 

a ti AH,da pocnem prvo oko broja postova posto ti je to najocigledniji kompleks.vidis,ovi brojevi postova postoje da bi se moglo ispravno citirati.npr tebi je ovo 16 post,a ako tako nastavis,vjerovatno ce ti ga izbrisati.tako,da ne bi slucajno ako opet doguras do 16tog posta izasle ove gluposti koje si pisao.SHVATAS???

 

drugo,moras da shvatis da ti trendi NSBM izbija iz svakog posta.ZNAM,jer se krecem u tim krugovima od kad si ti gurao tutu da upali.stoga,ZNAM da si krenuo sa tim forama,jos od prvog posta.

 

ja sam reagovao jer mi je vise zao likova kao sto si ti sto upadaju u svaku semu ekipe sa foruma,pa vas vrte mjesecima dok ne skontate da ste svo vrijeme bili bravi.muka mi je vise od toga.zato ti iz najbolje namjere kazem da zaobidjes temu.imas rendom,opstu metal diskusiju,humor i sta vec ne,pa prosipaj tvoje mudrosti sa stormfronta tamo.

 

Previše se uzdižeš momče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem da je neko ozbilno shvatio sve ovo. :):):)

 

A, ako cemo realno, NSBM je kao pokret x puta urnebesniji i jadniji od Igumana.

o,talvi,pusti ga leba ti.evo imas 3 piva od mene,samo ga pusti.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...