Jump to content

Call Of Duty 5 - World At War


lemmy sixx

Recommended Posts

pokushao sam da igram ali posle 5,5 gb sinuto sa torenta shto je negde oko 3 puna da skidanja ,saznao sam da je prepun virusa , skinu neki pach i kao crack nishta nije radilo i fajlovi ostashe zarazeni .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kampanja i nije nesto posebno. Presao sam je za dva dana, razocarao sam se. Taman sam mislio da cu konacno kvalitetnu igru da cepam bar nedelju dana, a ono prc. Za manje od 9 sati igranja, presao... Modern Warfare mi se mnogo vise svidja mada sam i to presao u otprilike istom roku. Fora je sto su ove igre pravljene za multiplayer, a single player kampanje su ubacene da ne bude da odstupaju od prethodnih delova.

Grafika je do jaja, dobro je odradjena, dosta zahtevna, ali moja 9500GT nije imala problema sa tim. :mrgreen:

Sve u svemu vredi je skinuti ali zbog multiplayera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Evo,kompletirah novu masinu,i ovo je prva igra koju sam probao.I igra je odlicna.Gameplay je isti kurac,nema tu filozofije,COD je to...ali su misije super!Krljacina za medalju!Sa Amerima su odlicne,ali sa Rusima...sjajno,zaista sjajna.Grafika je odlicna,bas je uzivanje igrati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne mogu da verujem! Po drugi (ili treći) put skinem igru, isntaliram i desi se potpuno ista stvar: sve se lepo instalira, crackujem, primenim i patch, i uđem u igru, odem na Start New, izaberem nivo ... i ništa. Stoji tako, nema nigde dugme Start mission ili slično, Napominjem da se ne zamrzne, već mogu da se šetam po menijima ... ali ne mogu da započnem igru.

 

Ima li neko ideju, molim vas!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra jebeee! Aaaaaaaaaa! E to je ono što obožavam SAMO kod COD serijala: trči, pucaj, rokaj, nema razmišljanja :)

 

Eventualna zamerka mi je način na koji ograničavaju putanje kojima treba da se krećeš ... ono kad na p'o livade udariš u nedivljiv zid ... ali 'ajde, ionako neam vremena da se zanimaš tim detaljima :D

Edited by ProgressiveR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Samo sto taj sesti deo nece nositi ime Call Of Duty nego ce se zvati Modern Warfare 2. Hoce sad da naprave drugu fransizu sa Modarn Warfare. Teka sam pre par dana igrao COD 4 i mogu reci da mi se vise svidja od COD 5. Nadam se da ce MW 2 biti dobar kao i COD 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...