Jump to content

Call Of Duty 5 - World At War


lemmy sixx

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lokateli, hvala puno! radi fora.

 

sad sam igrao igru i prejaka je!

imam konfiguraciju AMD 64 3200+, 2 Ghz, 512 mb RAM, nVidia GeForce 7600 i klizi mi igra (malo u pochetku secka, ali zanemarljivo)

 

jedino shto me jebe je predugachak loading. ne znam je li to samo kod mene, ali duze je trajao loading nego instalacija.

 

 

i kod mene CoD radi fenomenalno, cak sam ukljucio i ovo cudo od anti-aliasinga... :no:

 

a loading je spor valjda samo prvi put, posle ide normalno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam ponovo igrao i opet je loading trajao 10 minuta minimum. kad sam preshao prvu misiju loading sam chekao vishe od pola sata, neshto se zapucalo.

 

ne znam, kod mene je samo prvi put loadnig trajao nekih 10ak minuta i to je to, dalje je ocitavao bez problema...

 

inace, sad tek kontam koliko je ovaj nastavak brutalan, jel snimio neko kako na samom pocetku druge misije (sa brodicima) onom ameru ispred vas ispadne mozak kad ga skinu snajpom posred cela... stvarno je bljak momenat :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh, video sam ja. brutalno!

 

meni je i posle prve i druge misije komp zapucao i morao sam da zatvorim igru. posle prve misije mi nije ostalo sachuvano, a posle druge josh nisam pokushao. pretpostavljam da nije.

ubicu se ako budem morao ispochetka od prve misije da prelazim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cepam modern warfare multiplayer svaki dan, ali me nesto mrzi da prelazim ovu kampanju. Ne volim preterano WWII i sl.

Ja sam "Modern Warfare" prvi put odigrao pre koju nedelju,i to multiplayer u igraoni.Nisam smeo ranije jer sam bio skeptičan,pošto nije WWII igra. :)

I 5-icu ću najpre probati i igraonici u miltiplayer,pa ću onda lepo za zimski raspust kod pirata da uzmem i 4. i 5. deo i da cepam kampanju. :rockdevil:

 

Inače ja najviše volim WWII pucačine...Battlefield,Medal Of Honor,Call Of Duty serijali,you name it.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Ma mogao sam ja da pokrenem igru, mislim d auđem u opcije i tako to .. ali nisam nikako mogao da započnem misiju. Tu se bagovao, nije bilo praktično načina da uđe, a nije prijavljivao nikakvu grešku

Imam identican problem! Udjem u opciju za New Game, izbaci mi prozorce da odabarem tezinu, koji cim kliknem na svoj odabir nestane i ponovo stojim u meniju, nikakav error ne prijavljuje, samo nece da pocne jebenu igru :mad: Ima neko resenje za ovaj problem????

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...