Jump to content

Viking Metal Crew


Dark_Elf

Recommended Posts

Ako se Varg pod hitno ne oraspoloži, napisaću na Grindovom forumu da je član LDP-a, bivši komunista, jevrej po poreklu, liberalnih shvatanja prema istopolnim brakovima, , da voli leto i more a da se gnuša planine, šume i snega i svašta još ponešto. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se Varg pod hitno ne oraspoloži, napisaću na Grindovom forumu da je član LDP-a, bivši komunista, jevrej po poreklu, liberalnih shvatanja prema istopolnim brakovima, , da voli leto i more a da se gnuša planine, šume i snega i svašta još ponešto. :) :) :)

 

Sad cu da se registrujem! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz ljudi

sinoc oko pola 11 mi se sjebo net tako da nisam bio u mogucnosti da Jeben ustase u njihov bolesni mozak

 

kolko vidim ocete da idete na Grind

imate moju punu podrsku ali nadam se da ce uveceras ja imati podrsku od Telekoma

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ce da izgleda napad?

 

Postavljamo metal slike- black metal fore i to, pisemo glupe komentare..nista ekstremno ili bolesno, a?

Pa ne bih da se nikome ograničava mašta... ja to zamišljam bukvalno ko Vikinzi... banemo u selo i sad dok ja pljačkam neku kuću, zabole me da li ti u drugoj siluješ neku Engleskinju. :)

Radi šta hoćeš. :)

Inače, meni ona devojčica sa slipknot majcom izgleda sasvim dovoljno bolesno. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...