Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad stigao, prokleti ukućani ispraznili bojler pa moram da blejim po netu :lol:

Brajd :wub: , dobro, to se znalo, tu bez iznenađenja.

Korn iznenađujuće dobar! Zvuk straobalan, fin izbor pesama, ja sam prestao da ih pratim '98 pa mi bilo dobro, mogu misliti kako je bilo fanovima.

MSP - Iznenadio sam sam sebe - znao sam čak 5-6 pesama, moram malo početi da idem više na Popboks :)

I šta se još sve dešavalo - ko će se setiti u polumrtvom stanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иш'о сам првог дана.

 

Са Мајом (ВероникаЈеОдлучила...) сам обишао следеће: Kalessin - неко електронско лудило - клупа и ливада код сата - Arctic Monkeys - Latino stage - Dance Arena - клупа и ливада код сата. :)

 

Око 6 је Маја мртва од умора отишла, а ја се врнуо на денс арену где ми је био неки другар и остао до 8. :partyallthetime:

 

Супер вече.

Овако је изгледала арена ујутру кад смо кренули кући, Забиела већ пустио "thank you" семпл.

 

http://www.fileden.com/files/2008/6/14/1958968/10072009.jpg

 

Нисам спавао 30 сати...

Edited by Куруз

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja idem danas...nema nista...jedino mumin...i donekle dibioza kolektiv...naravno svi ce da idu na mobija i na kraftverk...mada ,realno,samo pola mase na mejnu stvarno slusa tog ko nastupa,ovi ostali hoce da budu kul...i najvece sranje je dens arena,gomila nadrogiranih stranaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Са Мајом (ВероникаЈеОдлучила...) сам обишао следеће: Kalessin - неко електронско лудило - клупа и ливада код сата - Arctic Monkeys - Latino stage - Dance Arena - клупа и ливада код сата. :)

 

Nisi isao na Death Angel, nesreco? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lily Allen highlight dana...ja je jednostavno obozavam,nije mi bilo dobro cijeli nastup.Duplo bolji nastup nego u Zagrebu,a i ona je izgledala bolje 10x.........nema veze sto zvucim kao neka curica,ali meni je predobro bilo. :)

Arctic Monkeys ok,samo sto su me pijani Englezi izgazili i ispolijavali pivom.

Gledao jos Kataklysm,meni smor,kao i Cascetgarden i The Stone...nisam ja od tog posla. :D

 

Veceras Manics,pa Brajdi. :wub:

ne zvucis ko curica kad je lili u ptianju,if ju nov vat aj min.stvarno je dragulj.btw.,ja bi stavio neki disavowed u mp3 i u prvi red.pa bi pauzirao,pa malo nju slusao itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuuuuu...kako je Korn odvalio...jebenih sat ipo sutki, peglanja...set lista bas dobra...zvuk fantastican. Ma bilo je predrkano u svakom pogledu. Slobodno se mogu usuditi da kazem ovo...najbolja svirka na Exitu u ovih 5 godina, koliko idem !! Inace, juce sam jos na mainu gledao Fucked Up (auuuu...koliki im je pevac....cak je lik bio na Kornu u sutkama :) ), MSP...posle Korna Hladno Pivo i onda raspadanje na Regge-u. U svakom slucaju...do jaja vece !!

 

Prvo vece je bilo manje-vise...KoK (ja grdji zvuk u zivotu nisam cuo...jebeni retardirani tonac), Arctic Monkeys, Partibrejkersi (:wub:), Death Angel...

 

Veceras nemam pojma da li cu ici...fizicki sam totalno unisten...treba prikupiti snage za Prodigy. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce Manicsi i Brajdi objasnili,odlicni nastupi oba benda...bas jedan veoma dobar dan na Exitu.

 

Na Manicsima publika bila malo umrtvljena,ali svejedno,bas je prijatno bilo.Set lista ocekivana,jedino sto me je bas iznenadilo je sto su otvorili sa motorcycle emptiness...ocekivao sam je pri kraju.

 

Brajdi,opravdali ocekivanja totalno....bili smo u prvom redu i mogu reci da su sve fanovi bili tu,stvarno ne podnosim kad neki bitniji bend moram gledati u blizini nekih koji su zalutali na taj nastup,sto je na explosive stage-u,dosta cesta pojava.

 

Danas ne idem...odlucio da odmaram,Kraftwerk i Moby meni ne znace toliko da bih zbog njih upijao novosadsku kisu i istrazivao dubinu blata.

 

btw. jedna fotka yumetal ekipe:

mk9j7q.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce Manicsi i Brajdi objasnili,odlicni nastupi oba benda...bas jedan veoma dobar dan na Exitu.

 

Na Manicsima publika bila malo umrtvljena,ali svejedno,bas je prijatno bilo.Set lista ocekivana,jedino sto me je bas iznenadilo je sto su otvorili sa motorcycle emptiness...ocekivao sam je pri kraju.

 

Brajdi,opravdali ocekivanja totalno....bili smo u prvom redu i mogu reci da su sve fanovi bili tu,stvarno ne podnosim kad neki bitniji bend moram gledati u blizini nekih koji su zalutali na taj nastup,sto je na explosive stage-u,dosta cesta pojava.

 

Danas ne idem...odlucio da odmaram,Kraftwerk i Moby meni ne znace toliko da bih zbog njih upijao novosadsku kisu i istrazivao dubinu blata.

 

btw. jedna fotka yumetal ekipe:

mk9j7q.jpg

 

Ovako hladno bilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...