Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

nagledah se stranaca ovih dana...gomila ruznih idiota koji hoce da kupe sve moguce vrste opijata...lepo se nasi ljudi snadju,uvaljaju im andol za 500 kinti,ovi uzmu i sutra se opet vrate i kazu kako je dobar rad i da hoce jos...banja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakav bezvezan dan. Ne znam sta mi je bilo smesnije, da li oni ventilator haor metal bendovi sa losim zvukom ili prepucani dens pederi sa krestama na elektrani. Smaranje za medalju. Cak sam cuo od nekih likova koji su bas sedeli na metal bini da je jedan poznatiji bend krenuo da svira a da mu na prvoj pesmi uopste nisu stavili bubanj u razglas?? Kakvi to tonci tamo rade?? pobogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratila sam se kuci u 15 do 7. :)

Prvi dan je prosao jako cool. Na metal stage sam samo svratila 2-3 puta i prosla nekoliko puta tuda jer me nije zanimao program uopste.

Bila sam na Brejkersima malo, na Fusion-u (bilo je OK), na nekom tamo stage-u kad su bili Sambansa (oni su bili cool), na Converse stage-u (bio je neki "silence disco" - stave ti slusalice na usi i pustaju muziku = jako je bilo dobro! :da::rockdevil: ), cak sam i na Dance Areni zavrsila, al' tamo je bio poprilican smor. Ubija u pojam kad je stalno jedno isto, a tamo zapravo ima i najvise ljudi. :no:

 

Na drugi dan ne idem jer cu bratu dati akreditaciju da ide. Mada, trenutno sam u pregovorima da me pusti da odgledam/odslusam Kelte, pa onda idem kuci, a on posle udje, i neka ostane dokle hoce. :)

 

Za treci i cetvrti cemo tek videti kako ce biti. Na ta 2 dana idem sigurno. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok bilo na EXPLOSIVE stage,chak i dobra posecenost,svi su razvalili.Ne znam da li je INFEST svirao,kasnili su,pa su pomereni za ujutro poslednji da sviraju.Otisao sam posle Casket Garden.Pridrzavali su se svi satnice nastupa.Annathema otkinula svirku.Nisam video Drakonik i Stone.Death Angel odusevljen publikom i festivalom.Dodjite na EXPLOSIVE stage,necete se pokajati! :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

јеботе, ја сам се заљубио!!! синоћ сам гледао Лили Ален... невероватно како девојка изгледа... :wub:

 

а и фин глас има скроз! скроз је готивна она песма Фак Ју.

Edited by jaroslav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lily Allen highlight dana...ja je jednostavno obozavam,nije mi bilo dobro cijeli nastup.Duplo bolji nastup nego u Zagrebu,a i ona je izgledala bolje 10x.........nema veze sto zvucim kao neka curica,ali meni je predobro bilo. :)

Arctic Monkeys ok,samo sto su me pijani Englezi izgazili i ispolijavali pivom.

Gledao jos Kataklysm,meni smor,kao i Cascetgarden i The Stone...nisam ja od tog posla. :D

 

Veceras Manics,pa Brajdi. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

one pedere iz norveske je samo bubnjar izvuka inace su smorili do bola....a onda, madafaking KATAKLYSM...razbili su , i oni i Death Angel !!! meni je bio brutalno jedina zamjerka mi je sto je malo ljudi u sutkama bilo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

жао ми је што нисам гледао Катаклизм и Детх Ејнџел... ове прве и могу себи да опростим јер сам их већ гледао, али Детх Ејнџел никако...

Edited by jaroslav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...