Jump to content

2009.07.09-12. *Novi Sad* Exit Festival


crusader84

Recommended Posts

patti smith je objasnila... da sam imao prevoz odma posle nje bi zapalio. besmisleno je gledati bilo sta posle tih 50 minuta. kraftwerk bukvalno repriza nastupa na tasu, a retko koja repriza bude zabavna. moby, vece smaranje tesko da postoji, ali s obzirom na mrsavu ponudu mora negde da se ubije vreme do busa. najsmesnije je kad on drnda gitaru na nekih prosecnih tehno stvarima, a gitara ni u tragovima ne izlazi iz razglasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moby, vece smaranje tesko da postoji, ali s obzirom na mrsavu ponudu mora negde da se ubije vreme do busa. najsmesnije je kad on drnda gitaru na nekih prosecnih tehno stvarima, a gitara ni u tragovima ne izlazi iz razglasa.

Moby je imao cool nastup, bar ono malo sto sam ja videla i cula (par pesama).

Na Kornu ni upola toliko ljudi nije bilo koliko je bilo na Mobyju. Znaci, bas ih je bilo puno, i to nije bila bas proredjenja publika pozadi. Bilo je potrebno malo guranja da bi se stiglo iole blize bimu. O bini i ogradi necu ni da pricam. :)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno kao sto sam i prvi put rekao Sabaton stvarno vredi videti uzivo ,nije da su podigli adrenalim nego strasno, totalno su me razbudili.

A MrtveZvizde :evotigana: ono, textovi im strasno lice a muzika .. imaju par pesama koje se isticu ostalo slicno. A za perverzije nemam reci ,luda ta Skandinavija :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo jedino od tebe cujem :) Svi koji su gledali i Korn i Slipknot kazu da se ne mogu porediti nastupom. Slipknot energija na vecem nivou, Korn uzasno dosadni, i to kazu oni koji ih slusaju godinama. Mora da je na Exitu obrnuto bilo.

Ja nemam pojma ocigledno onda... ovaj iz korna peva jedno 10x bolje od ovih iz slipknota, bubnjar korna svira jedno 5x bolje od ovog iz slipknota (em nije trigerovan bubanj, em covek sabija kada udari ) , gitaristi su tu negde , basadzija korna je pokazao kako se svira bas i kako to treba da zvuci ... Korn nisu bili u fazonu da jedu govna bla,bla,bla nego ljudi dosli oprali i otisli ... da ne pricam o tome da je slipknot pokupio onu foru od korna kada svi sednu na kraju pa skoce . Pri tom su objasnili da mogu da sviraju i blast bitove na kraju blind-a cini mi se... i naravno pokazali kako treba da zvuci "One" . Totalno iznenadjenje od koncerta ...

 

Slipknot je samo veca predstava od korna nista drugo .

 

A ovi retardi iz deathstars pricali nesto tipa : "let me hear who's homosexual here" i publika kao jeeeeee , a onda " let me hear who is heterosexual" i opet publika jeee... sreca bio sam pozadi negde u backstageu , nisam mogao da istrpim te govnarije ... tek zadnje 2-3pesme izadjosmo da vidimo cisto da se zajebavamo ... daleko bilo ...

 

E da vrhunac veceri/explosive stage-a :

DICKLESS TRACY !!!

 

Kakav bend jebem li ti lebac !!! AAUIUUUU ....

 

Od ostalih domacih bendova, dobar je bio Infest , The Stone/May Result - solidno ali nista spec. bejase pre-umerni posebno Glad :( , ne znam sta sam jos odgledao bese ono ... a da Amon Din mi je bio opet dobar (s'tim da su tehnicari drzali ceo nastup damirov bubanj jer se pomerao i mnogo ga nervirao / poremetio u toku nastupa ) , mislim da su zvucali sada i najbolje na explosivu od kada sviraju . Rejn Dilea je imao dobar zvuk isto :))heheeh.... ali otisli smo na Patty Smith tako da nismo odgledali do kraja .

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Copy/paste sebe:

 

Malo sam se razocarala u Deathstarse, pevac je bio uzasan za slushati i mnogo je jeo g**na (prosli put je bio valjan). Doduse ostali su svirali ok tako da mi je bas bilo drago da ih opet vidim.

Na My Dying Bride je bilo extra, May Result je bio ok, Sabaton je bio radost, i Dreddup je bio kraba, i bila je neka cura shto je jako htela da je dreddup plodi pa je napravila dreddup zastavu al neuspeshno, i Korn nisam nikad slushala al je bilo ok.

Kraftwerk sam propustila shto se kajem jako:(

 

^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kraftwerk sam propustila shto se kajem jako:(

Ja sam bila na prvih par pesama Kraftwerk-a.

Ona prva - The Man Machine mi je genijalna. :) Skinula sam je i ceo dan je pevam. Mada, mogu reci da mnogo bolje zvuci uzivo. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam pojma ocigledno onda... ovaj iz korna peva jedno 10x bolje od ovih iz slipknota, bubnjar korna svira jedno 5x bolje od ovog iz slipknota (em nije trigerovan bubanj, em covek sabija kada udari ) , gitaristi su tu negde , basadzija korna je pokazao kako se svira bas i kako to treba da zvuci ... Korn nisu bili u fazonu da jedu govna bla,bla,bla nego ljudi dosli oprali i otisli ... da ne pricam o tome da je slipknot pokupio onu foru od korna kada svi sednu na kraju pa skoce . Pri tom su objasnili da mogu da sviraju i blast bitove na kraju blind-a cini mi se... i naravno pokazali kako treba da zvuci "One" . Totalno iznenadjenje od koncerta ...

 

Slipknot je samo veca predstava od korna nista drugo .

 

Sve živa istina, ja došao u fazonu - da vidim kad je već tu i na kraju umalo ne zakasnih na Brajde.

Boli me za Korn, ali za dobru svirku skidam kapu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je Korn smorio posle tri pesme... Onda sam lepo shvatila da je istina ono shto sam oduvek mislila o njima i otishla da chekam Brajde narednih sat vremena.

I... Da li se onaj iz Korna obratio publici uopshte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sun Tzy Says

2. Ghost Division

3. 40:1

4. Into The Fire

5. Cliffs Of Gallipoli

6. Panzerkampf

7. Attero Dominatus

8. Panzer Batallion

9. The Art Of War

10.The Price Of A Mile

11.Metal Machine/Metal Crue

Nisu svirali Primo Victoria?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel svirao sinoć Abonos?

 

 

Da, oni su oko pola 5 zavrsili, koliko se secam.

 

Posle toga (bar po programu) nije trebalo biti nista vise na Explosive-u, al' je neki lik odvalio da svira jos neko, samo sto na znam da l' je to istina, posto sam tad otisla sa tog stage-a.

 

 

 

Abonos je zbog kasnjenja programa bio na bini tek oko 5 ujutru i nastup su zavrsili u 5.45! Nekolicina ljudi koja je ostala do ranih jutarnjih sati nije se pokajala, jer su svirali 4 nove i 4 stare pesme sa specijalnim gostima. Sve pohvale ovom prilikom, kao i za fenomenalne Sabaton.

 

6180_100297667507_92413457507_2012752_3344338_n.jpg

Edited by Shamandalie

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj brate, vi ko neki klinci - ovaj bend je bolji - ne! ovaj bend je bolji. I jedan i drugi bend su imali dobre svirke i sta sad. Svako ima svoje vidjenje sta je dobro.

 

Veceras! PRODIDZIIIIIII i INJEEEEEEEE !!!! + +

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno exit je do jaja organizovan ove godine, ali mi JAKO zao sto nisam video C.B. a i program na metal stage-u j ebio,.....`nako.. sta znam al u svakom slucaju prilicno osvezenje a i svaki izlazak iz BG-a cenim, pa eto valja imati vise ovakvih festivala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu svirali Primo Victoria?

 

jesu, nista licno ali ta lista nista ne valja, evo malo preciznije ali i dalje ne valja

 

1. Sun Tzy Says

2. Ghost Division

3. The Art of War

3. 40:1

4. Attero Dominatus

5. Cliffs Of Gallipoli

6. Panzerkampf

7. Panzer Batallion

8.The Price Of A Mile

9. Into the Fire

10. Primo Victoria

11.Metal Machine/Metal Crue

 

sigurno sam i ja izmasio nesto ili zaboravio koju pesmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nemam pojma ocigledno onda... ovaj iz korna peva jedno 10x bolje od ovih iz slipknota, bubnjar korna svira jedno 5x bolje od ovog iz slipknota (em nije trigerovan bubanj, em covek sabija kada udari ) , gitaristi su tu negde , basadzija korna je pokazao kako se svira bas i kako to treba da zvuci ... Korn nisu bili u fazonu da jedu govna bla,bla,bla nego ljudi dosli oprali i otisli ... da ne pricam o tome da je slipknot pokupio onu foru od korna kada svi sednu na kraju pa skoce . Pri tom su objasnili da mogu da sviraju i blast bitove na kraju blind-a cini mi se... i naravno pokazali kako treba da zvuci "One" . Totalno iznenadjenje od koncerta ...

 

Slipknot je samo veca predstava od korna nista drugo .

 

Fora je u tome što Jon ne peva, već urla k'o sumanut. ;) Za bubnjara i ostalo se slažem potpuno.

Maestralan nastup, zaista, a i publika se vrhunski primila. ''One'' baš i nisu svirali, već su uparili kao medley.

 

Nego, hoće li noćas biti snimka, grupe našeg detinjstva, Prodidžija?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...