Jump to content

Ofermod


Џрк

Recommended Posts

9981_logo.gif

9981_photo.jpg

 

Ja sad (tj. ovih dana) slusam Mystérion Tés Anomias EP, nisam jos stigao do albuma Tiamtü. Ono sto cuh do sada nije lose. Inace, ovo je jos jedan bend iz religious bm "pokreta", naravno sa noevdie...

 

Muzicki, ima tu i death-a i black-a ako zanrovski pricamo. glas malo podseca na Abbath-a. Medjutim, ovo su sve plasticne informacije koje ne govore nista. Poslusajte sami, ima albuma na svakom blogu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 years later...

Cisto da osvezim malo temu.

 

Jel provalio neko na Tiamtu jak Death Metal uticaj? Neki delovi mi zvuče kao rani Morbid angel, što je uvek poželjno naravno.

 

Veceras sam slusao LP i na unutrasnjoj strani ima ogromnim slovima ispisano "Orthodox Religious Death Metal". Da ih prebacimo na DM podforum? :bigblue:

 

ofermod%202.JPG

 

I da li je neko u toku (osecam da Gojko jeste), da li se Michayah i dalje vucara po zatvorima ili radi nesto novo? :bigblue:

Edited by [Nocturno]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piše u Mystérion Tés Anomias bukletu zašto su odlučili da se krste (hahah) Orthodox Religious Death Metal, zato što im je termin Black Metal strašno smetao zbog svoje ograničenosti, a Death Metal je u skladu sa njihovom filozofijom/religijom i ne treba ga shvatati kao nešto što ima veze sa onim što se tradicionalno naziva death metalom.

 

Nemam pojma šta oni rade u životu trenutno, to bi možda мат znala :haha: Ona je upućena u te stvari.

Edited by oʞɾoƃ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma zgadio mi se black metal: Erik, Kvafort, Funeral Mist, Ondskapt... svi su me razočarali. Nikad gore stanje BM scene otkad ga pratim godinama, pozeraj i proseravanje na kub.

 

 

Зашто Ондскапт? Мени је то један од најквалитетнијих и најдубљих БМ извођача данашњице, занимљива музика, занимљиви текстови...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebeš ga, meni Erik i Kvarforth stvarno nisu parametri bilo čega, Funeral Mist poslednji mi je odličan, Ondskapt nije toliko loš, scena mi je zanimljivija nego ikad, naročito Francuzi.

 

Samo DsO i BAN, kao što rekoh, ostalo što se mene tiče može slobodno da nestane.

 

' date='24 juni 2011 - 23:14' timestamp='1308950055' post='2366032']

Abruptum ili Watain? :)

 

Drugi naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...