Jump to content

Pustoš


Erektus

Recommended Posts

Nisi me razumeo gadget. Ako njemu blek metal zvuci kao buka, pitao sam se kako li bi mu zvucala buka. Pustos nema veze sa bukom

Prijatelju to nije ni black ni metal a boga mi ni muzika!!!Danas smo izgleda svi mi muzicari!!! :confused:

 

 

Za ovakve zajebancije trebalo bi napraviti novu sobu na forumu: Domaca scena/Perunko lookalike bendovi

 

Sorry al to je moje misljenje!!

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ovako,gitara je sasvim ok.bubnjevi su ocajni,pevac jos gori.izvinjavam se na ovome ali jedostavno sam morao da kazem.malo konstruktivnih kritika,bubnjar treba vise da vezba(naravno) i pocece da lici na nesto.a sto se tice pevaca,mora da promeni tehniku iz korena jer ne zna da vristi.neka pogleda ovo http://www.youtube.com/watch?v=rMiEvUaIot4 i neka pokusa da iskopa negde dvd.pozdrav.nista se nemoze postici preko noci

Share this post


Link to post
Share on other sites

podrzavam svaki autorski rad, ali mislim da vam je snimak bio preran, i da veoma nije dobro odsvirano

moguce da bi sve ovo mnogo bolje zvucalo da ste radili na pesmama 2-3 meseca i onda ih snimili

u svakom slucaju, vreme ce pokazati

podrzavam skidanje prideva u odrednici zanra, jer je apsolutno nepotreban

mislim da bi bilo zanimljivo da malo vise poradite na onom joy division momentu o kom ste pricali na pocetku

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Mastodon, pevac vristi kako vrisak inace zvuci, nece niko uciti da vristi. Mada, razumem da ti ocekujes odredjenu vrstu pevanja kad slusas blek metal, ali ovo nije klasican bm vokal, nego jednostavno covek vristi, bez ikakve tehnike. Tako smo i hteli da zvuci, i tako ce ostati do daljnjeg. Ja cu naravno vezbati jos bubnjeve, mozda nadjem i neke casove, dosad sam vezbao samo na probama, a to nije dovoljno. Jos bez skoro ikakvih saveta...

 

@behemoth, ovo su ipak samo demo verzije, radicemo, naravno, jos na tim pesmama i poboljsati ih.

 

U redu, slazem se i ja da je taj pridev nepotreban, nisam znao kako drugacije da se ogradimo od ostatka black metal scene. Mrzi me sad da editujem prvi post, ali pustite to vise na miru, to je najmanje bitna stvar :D

 

Pa, uradicemo valjda jednog dana tu obradu. Inace, bila je u planu pesma New Dawn Fades (moja omiljena)...

Edited by Erektus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajte ljudi ne sprdajte bash toliko se na rachun ovih nesretnika!

Toliko iskrenosti na jednom mestu zasluzhuje ako nishta drugo ono barem ignore.

 

Greo'ta je, ako budu dovoljno tvrdoglavi za 10 godina biche kvlt. Ako ne budu biche ih sramota za mesec dana i menjache identitet. U sv. slichaju ne sprechavajte i' da zviznu neshto u medjuvremenu...nisu samo momci pogubljene budaltine u tim godinama...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pivopije:

 

@ Satan - Ti to mene muvas? U svakom slucaju, 'muzika' ovog 'benda' je katastrofalna. I to je moje misljenje. I ne treba davati podrsku ako ste ortaci sa njima. Ako neko ovo moze da slusa, svaka mu cast!

 

 

Si sigurna, da nisi slucajno pustila Boneyard i poslushala i mislila da slushash Pustosh?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sanse da je ovo ziv bubanj,jer niko u Srbiji,a i sire,ne moze ovako nesto da odsvira! Ingeniozno! Btw,imam proverenu informaciju da je ceo demo,u stvari,otpevao Nattramn,ali da nije zeleo da bude potpisan! Total respect! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Satan - Ti to mene muvas?

 

Art_No_55.jpg

 

Niko nije rekao da im dajem podrsku,cak stavise ni nemam zelju da preslusam ali mi ti ides,sto bi u ljiepoj nji'ovoj rekli,na pimpek pa te podbadam.

 

Ne laskaj sebi.

 

Si sigurna, da nisi slucajno pustila Boneyard i poslushala i mislila da slushash Pustosh?

 

Hahahaha to je to :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе гитаристу лично познајем и свирам са иситм, дакле ово је демо који је снимљен за месец дана постојања...

Биће боље ја се надам :)

И видим овде све више људи који мисле да су превише компетентни да дају савете Пустошу.

Дакле, прво ви што никад нисте снимили ништа, и што као нешто свирате, и мислите да ће те јебати ако издате демо прво

погледјате свој учинак а да дајете неке "професионалне савете".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе гитаристу лично познајем и свирам са иситм, дакле ово је демо који је снимљен за месец дана постојања...

Биће боље ја се надам :)

И видим овде све више људи који мисле да су превише компетентни да дају савете Пустошу.

Дакле, прво ви што никад нисте снимили ништа, и што као нешто свирате, и мислите да ће те јебати ако издате демо прво

погледјате свој учинак а да дајете неке "професионалне савете".

 

Ja mislim da se Bane dovoljno pokazao kao gitarista i Vermin u svojim bendovima da mogu neshto da kazu, a i verujem sve shto su rekli nije bilo zlo-namerno vec da im kazu gde su im mane i na chemu da porade u buducnosti. Ja da imam bend bio bi zadovoljan da mi dodje ovakva kritika, da tachno znam sta da popravim. To im samo moze pomoci, te kritike i nishta vishe, osim ako nisu neki ego-manijaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ovde nekih komentara koji su korisni, da... Vecina je, doduse, previse zatvorena ka ovakvoj muzici. Meni ne smetaju kritike... Ionako radim ovo samo zbog sebe i slusacu savete za koje smatram da mi mogu biti od pomoci.

 

Vecina, doduse, ovde ne daje savete, samo kazu da je sranje, cak ni ne kazu zasto to misle. Kao da imaju automatsku barijeru od neceg drugacijeg... ili mozda od neceg sto nije sjajno odsvirano, ne znam sta je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...