Jump to content

Pustoš


Erektus

Recommended Posts

Ovo meni liči na onu priču:

 

decebar - prvi put sedam za bubnjeve

januar - snimamo demo

februar - postajemo kvlt

mart - pevač uzima sačmaru i okončava život

 

Nemoj da se vređaš al mora tu još dosta da se radi pre nego što se snima demo. Ovo jako loše zvuči. Bar meni...

 

 

nazalost sve vishe ima ovakvih bendova koji misle da su kul i da je to shto oni rade vrh..ajde shto ste vi oformili bend u decembru i odma krenuli sa autorskim pesmama to je za pohvalu,ali bubanj vam je 0,vokal takodje,jedino shto tu imalo valja je ta gitara koja mozhda i nije tako dobra kada krece vokal jer se nishta nechuje.moj savet vam je da MNOGO vezhbate (narochito bubnjar i pevach) pa da tek onda neshto snimate.jedino ako ste vi zheleli da napravite neku bm sprdnju koja ce zasmejavati publiku,ali ako ste ozbiljni zhali bozhe para shto ste pukli(ako ste pukli za taj demo)..

 

 

Mogu li ja da sviram bass? Evo, pocecu sutra da sviram, nisam do sad.. :pivopije:

 

cutao sam do sad i smorili ste sa prozivanjem

ok

ova tri posta sam uzeo kao primer

dobro pocecu

svakog dana se stvaraju bendovi

sve se vrti oko jedne stvari "napraviti dobru muziku"

koliko je ovo dobra muzika,zavisi od ukusa,

kako ne shvatate da oni oce da prave ovakvu muziku

 

jbt kad bend kao Iguman smatra sebe muzikom onda svako ima pravo da se bavi istom

ja ne bi smeo da se pojavim na ulicu da sam oni

 

jedini ovde koji je dao kritiku na pravi nacin je Behemot

lepo prvo je pohvalio bend PA TEK ONDA rekao sta je lose i sta se treba ispraviti

 

jesam ortak sa njima ali isto kao Ash ja ne vidim sta je ovde toliko lose

mislim jeste da su bubnjevi malo jbg ali nema veze sta,a glas cini ovaj bend jos kvltnijim :) jedinstven je jednostavno

a gitara je ok sviram sa covekom znam kakve su mu mogucnosti (steta sto mu nisu dali da solira da vide malo Dead Man Walking i Dimmu_ kako se svira gitara a moje je godiste)

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Niko njima ne oduzima pravo da se bave muzikom

2) I ovaj sigurno ubija bubnjeve, lupa kao Kollias samo nisu mu dali, hteli su baš ovako

 

Smatram da je ispod moje neke granice morala dalje diskutovati na temu o ovome. Nije ni ovde trebalo toliko da se piše ali jebiga, ovaj "bend" je izgleda bio kap previše...

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shto se tiche Pustosha ja im zelim sve najbolje i da nastave sa radom, jel malo je bendova danas(pogotovo onih koji zele da se klasifikuju kao BM, mada meni nekako njihova muzika zvuchi na wannabe doom metal) , koji zele da malo eksperimentishu unutar pravca. Jes da su prerano krenuli da stvarju muziku, i da kao muzichari treba im josh mnogo vezbe, ali vazno je da su krenuli da neshto prave i da kako ja vidim po brzini imaju jarku zelju da izdaju demo, bolje da prave autorske nego da se muche i na kraju skidaju Iron Maiden i Slayer, ko svak idrugi bend ovde.

 

@Erektus: Predpostavljam da si ti chovek iza famoznih bendova tipa Stickes and Stones, Erektus, neshto atmosferique..... ja verujem da ispoljish svoj umetnichki dojam dovoljno ti je jedan bend, pa na njemu eksperimentishi do mile volje, ali sada imash drugi bend vezbaj, vezbaj i vezbaj bolje to nego da pravish sranja koje niko osim tebe nece hteti da slusah. Ovo je samo moj savet, a ti naravno radi sta oces. :pivopije:

 

Eh, da Sinod treba da snimi demo u kucnoj produkciji pochevshi u februaru, pa da vidimo dal ce biti kvltno ko Pustosh. XD

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2) I ovaj sigurno ubija bubnjeve, lupa kao Kollias samo nisu mu dali, hteli su baš ovako

Smatram da je ispod moje neke granice morala dalje diskutovati na temu o ovome. Nije ni ovde trebalo toliko da se piše ali jebiga, ovaj "bend" je izgleda bio kap previše...

Pozdrav

Sta ti nije jasno,ne lupa kao Kollias vec sam rekao da ne svira dobro i da treba da se popravi

 

zasto je ispod granice morala?

zasto kap previse?

zasto "bend"(tj sto navodnike)?

zasto pozdrav? :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

JEBEM vas sve u mozak umobolni.Ja tek sad vidim da sam upo u raspravu 15-godišnjaka.Svi vi sisajte u erektu i erektusu i ostalima iz benda.Decama su,za pet godina mogu da budu vrh,polako samo.Jes da zvući govnjivo,ali kad ćujem metaliku iz 80-e,ono je dno.

 

I pušite im kitu,samo vas gledam.Ložite se na neka govna od nazovi thrash bendova,samo što neka dva tri starija bolida prićaju o njima da su neki ubibože kult,vrh,jer su iskopali neke ploće iz naftalina koje prodaje neki narkoman,da bi posle za te pare kupio 0,5grama koksa.

 

SVAKO IMA PRAVO DA SE BAVI I DA PROBA ŠTA ŽELI,ŠTA STE IM VI,MAME I TATE...

'''EEEE,NE SVIRAJU KO DIMMU BORGIR''

ONA BUDALETINA IZ DISEKCIJE SE ROKNE,TO VAM EKSTRA,KULTAN LIK-JEBO VAS ON,NAPAJDIRANA SOMURDA.

DAVNO BILO,DA L U SMEDEREVU,KOJI NAŠ BEŠE BLACK METAL BEND,ĆITO POVELJU ONOJ BUDALETINI EURONIMUSU...SLUŠAM I KRSTIM SE...I MISLIM ŠTA JE TAJ KONJ,URADEO POZITIVNO U SVOM ŽIVOTU,EM BIJO GEJ,EM BURŽUJ,EM NIJE ZNAO DA SVIRA,PLUS,BOJIO KOSU U CRNO,DA BUDE MRAĆAN.

 

 

Pustoš ima moju full podršku,iako pevać peva ejakulativno,ali šta,za par godina,može da bude bolji no pola ovih inostranih govana na koje vi sećete vene.

 

jeste li se svi rodili pismeni?niste!

šatafakatap ondak bre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja kad sam pustio ovo, ja sam crko od smeha, skapirao sam ovo kao neku zajebanciju... iskreno, meni su i strani bendovi ovog zanra smesni.

Za Pustos, mjuza mi je cool, tekst je ok, samo je vokal los, mislim smeeeeesan, nema nikakve strave i horora itd... ko neka nadrkana baba. Ako se poradi na vokalu moglo bi ispasti solidno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ovaj zbijac je mentalno ispao iz sistema pre dosta vremena, pa ne bih preterano ozbiljno slusao ono sto on prica.

 

 

pa ni nemereš da slušaš,mozeš samo da ćitaš.drkaj mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lunar - imam mnoge projekte, ovaj atmospherique je delo naseg pevaca ali to nije aktivno vec neko vreme... ali Erekta, kojoj sam se najvise posvetio je ne-muzicki projekat i hteo sam da eksperimentisem i na polju muzike. a inace sto se erekte tice, ne dopada se to samo meni, ima u srbiji nekolicina ljudi koji to podrzavaju... kako uostalom ti i znas za to? nema veze, nije to tema.

 

Hvala Razbijac, vrlo su ti zanimljivi komentari, i energicni. Glas je ejakulativan..? pa i to moze biti zanimljivo, eto svakog podseti na nesto drugo. Uzgred, ne mogu zamisliti koliko bi smesno izgledala takva ejakulacija.

 

Hvala Marjane na lepim recima. i drago mi je sto smo te nasmejali. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro , ovo je demo . Malo vezbe i rada i muzika ce doci na svoje , ali mozda bi pevac mogao da proba sa nekim drugim stilom . Clean vokali su ok , ali oko ostalog bi trebalo da malo poradi . Nisam mislio nista lose , eto , cisto kao kritika , pevac bi trebao da eksperimentise sa stilovima da vidi sta mu najvise lezi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja kad sam pustio ovo, ja sam crko od smeha, skapirao sam ovo kao neku zajebanciju... iskreno, meni su i strani bendovi ovog zanra smesni.

Za Pustos, mjuza mi je cool, tekst je ok, samo je vokal los, mislim smeeeeesan, nema nikakve strave i horora itd... ko neka nadrkana baba. Ako se poradi na vokalu moglo bi ispasti solidno.

 

 

Aaaa brate takodje! Suze mi idu jbt! Atmosfera u pesmi jeste dobra,ali VOKAL!!!! AAAAAAAAAA! :):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Promotional band of the Week!

 

Pustoš (posted by member Humppapirate

Genre: Depressive Black Metal

Website:

http://www.myspace.com/pustos

Overview:

For those of you like Depressive Black Metal, I'm sure this would be right up your ally. They use all the major factors that similar bands, try to use in their music. Pustoš also goes beyond the Black Metal genre with some beautiful acoustic guitar work. Though this band is still young and in need of some tweaks here and there, I'm sure with some effort they could be come a well oiled machine, designed to create great Black Metal.

 

xaxaxaaxaxxaxaax

axaxxaxaaxa

axaxxaaxxaax

dobio na last fm-y :) :) :)

na Unknovn metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh sad sam i ja video.

bas lepo.

 

Mita inace nije lepo objasnio, radi se o grupi Unknown metal u kojoj je nas ozloglaseni pevac (Humppapirate) postovao link za myspace stranicu. Na sta su oni odgovorili ovom recenzijom. i izgleda nas postavili za Promotional band of the week, ali ne znam sta to znaci.

Edited by Erektus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...