Jump to content

Legacy Promotion - Fan Club


Da li ste zadovoljni koncertnim dešavanjima u 2008 god. u organizaciji LEGACY PROMOTION-a?  

176 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Crni Nebojsa, da li si bio na nekom koncertu koji smo radili u SKC-u nakon Legacy Festivala ?!

 

Mislim da nisi.

Nisam, u pravu si :redface: Ja pricao za ono sto znam od ranije...

 

S'toga moram da ti kazem da vise spiskova novinara nema u nasoj organizaciji, karte za koncert dobijaju samo novinari iz glavnih medija i to pod uslovom da najave koncert.

A koji bi to mediji bili? Glavni kako, mislim po kojim kriterijumima? Ako nije problem da pojasnis...

 

Na galeriju ne ide vise niko sem novinara + VIP karata i neke nase ekipe ( max 10-ak ljudi ) ... tako da ...

 

Sredjuju se stvari polako i bice jos bolje sve odradjeno u ovoj godini .

Ovo je vec super. Samo napred, i odlicna je vest o zabrani pusenja (pogotovo za nas nepusace), mada znajuci nas mentalitet, videcemo na terenu koliko ce to biti ostvarivo. :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A koji bi to mediji bili? Glavni kako, mislim po kojim kriterijumima? Ako nije problem da pojasnis...

 

Pa prosto, nama je glavna stvar sto se tice medija da dobijemo reklamu/najavu koncerta. Recimo mogu da kazem da je Blic, Politika, Vecernje Novost. 24h, Press itd. i jako bitan medij i oni dobijaju akreditacije. S'tim da naravno ne odobravamo akreditacije ako ne dobijemo najavu koncerta.

 

Od izvestaja iskren da budem mi nemamo nikakve koristi . Tako da neko kada trazi akreditaciju da bi rekao da ce biti izvestaj sa koncerta on automatski biva odbijen.

 

To nam je bio nauk od Legacy festivala, jer smo imali oko 200 novinara na spisku, a izvestaj se pojavio u 2-3 medija samo.

 

Jbg.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
jedno pitanje.da li ima neki rok za uplatu tih 999dinara?

kada ti stigne mail da ti je propusnica izradjena, od tada imas dve nedelje da uplatis....

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
A jbt sto nema uopste thrash koncerta :( Runda pizdo

I prijavih se za fan club ali mislim da popust makar treba da bude jedna dzabe karta posle 6-7 koncerata

Ja sam odgovoran za taj fanclub...Nisam proveravao mail par dana, te sam ti tek sada odgovorio...

Mozda i toga bude, videcemo.....

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

LJudi...

 

 

Kao sto vidite,tema je o FAN-KLUBU (i anketi),a ne o vasim zeljama.

 

Sa zeljama,pozdravima i cestitkama se obratite ljudima LICNO (mail,forum,ovo-ono),a ne da ovde spamujete temu (daj ovo,daj ono).

 

 

Da ne opominjem ponovo... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
Pravilnik za koncerte Legacy Promotion-a:

 

 

1. Zabranjeno je pušenje u koncertnom prostoru

 

 

Јееееесте. :rolleyes:

 

 

Видим, сви пушачи који су гушили током оних сат и по времена чекања на Тарјином концерту, тешке санкције претрпели...

 

Увек дајем предност квалитету у односу на квантитет. Слободно оспите сад дрвље и камење, али ја бих радије неколико феноменално организованих концерата у току године, него десетине оних на којима је организација мисаона именица. Све ја разумем - мало тога зависи од вас, има превише променљивих који у тренутку могу пореметити планове, али - тешка је то работа, организовање концерата. Сигурна сам да сте знали то кад сте почињали.

 

Ценим ентузијазам. Ипак, да бих рекла да сам задовољна, морам као посетилац концерта да искусим нешто виши степен професионалности организатора. На пример, да се испоштује оно што се правилником одреди.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја видим да је пост написан 4. јануара, а све се нешто надам да су правилник оформили одмах по оснивању агенције.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Ја видим да је пост написан 4. јануара, а све се нешто надам да су правилник оформили одмах по оснивању агенције.

Pravilnik je oformljen kada je i postovan. Inace, bilo je nekoliko zamerki i mi smo pokusali tim pravilnikom da usvojimo te zamerke.

Ali sto se tice tog gusenja na Tarji, kao sto je i covek iznad rekao, to je bilo prosle godine, pravilnik je za ovu godinu!

Inace sto se tice tog pusenja, nazalost, sada u maloj sali to ne moze da primenjujemo i da lepimo plakate da je pusenje zabranjeno, jer u L.Room-u, tj. maloj sali skc-a, se prodaju cigare na sanku, jer su sponzorisani od Pall mala cini mi se...

 

Sto se tice koncerata u velikoj sali,AKO IH BUDE, tamo ce biti primenjivana zabrana pusenja...

 

Inace, ljudima se ne moze ugoditi, tako da koliko god organizacija bila perfektna, ti ces doci na koncert, neko ce slucajno da te zgazi cokulom i ti ces se zaliti na organizatore sto su organizatori pustili ljude da obuju cokule...

 

Inace, moras ti da dozivis perfektnu organizaciju da bi nesto zamerala domacoj organizaciji, lako je pricati....kao da je sa strane sve perfektno....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace sto se tice tog pusenja, nazalost, sada u maloj sali to ne moze da primenjujemo i da lepimo plakate da je pusenje zabranjeno, jer u L.Room-u, tj. maloj sali skc-a, se prodaju cigare na sanku, jer su sponzorisani od Pall mala cini mi se...

Prodali bi dupe,samo da ih neko sponzorise,haha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emelin, realno ne moze organizator da tera ljude da ne puse, vec se ti "pravilom" vsie poziva na solidarnost. Sto i uglavnom uspeva.

 

Mislim, ne mozes posetioce stornirati kad su vec usli. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni inace kutija traje 2-3 dana i ako vec churimo pre koncerta i posle,nije mi tesko da u pauzi izmedju bendova izadjem napolje (imam kartu u dzepu) i izvarim cigaretu-dve ako mi je bas zapelo a moze i da se izdrzi par sati bez duhana cisto zbog ljudi koji su nepusaci a ljubitelji dobre svirke.Kamo srece da godisnje 30 posto mladih ljudi postanu nepusaci (da batale ta govna).

 

Inace dal ima sanse da se dovede Megadeth opet?Odkad su bili ono jedini put izdali su par dobrih albuma i mislim da bi koncert dobro prosao.Iz svakog grada unutrasnjosti doslo bi od 10-50 ljudi + Beograd.

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na Slipknotu nisam zacadio uopste, nit mi je bilo tesko, tako da sto se mene tice - opusteno :D

A pusim paklu i po na dan, odokativno.

 

Mozda bi trebalo dodati u pravilnik da se pazuh obavezno zapire barem 2h pre odlaska na koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Prosla je cela 2009. godina,da vidimo sta je bilo s' ovim.

 

 

Jel moze da se javi ovde neko ko je clan Legacy fan-kluba i da kaze na kojim je to koncertima bio (5 njih da nabroji) i da kaze na kojem je to sestom kancertu iskoristio onaj bonus (popust)?

Jel ima takvih?

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...