Jump to content

Windows 7


ProgressiveR

Recommended Posts

ja sam imao vrlo interesantno iskustvo sa sp1 :)

naime, bojkotovao je modem za net prikazujuci kao da sam online ne pustajuci internet. ono klasika, prvo sam digao drivere ploce na najnoviju verziju (za modem nije bilo potrebe jer ide preko lan-a) i odradio detaljan scan masine avira-om i adaware-om sto nije resilo problem.

onda je krenulo drvlje i kamenje na ikomov servis i kako su im sranje modemi i kako mora da se menja modem. dosao majstor i konstovao kvar. spojio moj modem na svoj laptop, radio besprekorno. svakako odbijam da poverujem, majstor stavlja nov modem koji proradi i majstor odlazi. elem par sati kasnije zakljucno sa protekla dva dana isto sranje u krug kao sa starim modemom. i onda mi pukne film i obrisem sp1 jutros, sada net radi besprekorno.

 

ukoliko medju vama ima nekoga sa istim problemom, a da skine update koji pegla ovaj uzasan bag neka javi na temi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Btw. pojavio se SP1 za Win7. Ko koristi RemoveWAT za aktivaciju neće imati problema.

Ekshli kod svih koje znam RemoveWAT je totalno failovao i posle ubacivanja SP1 pojavilo se da imaju 1 dan za aktivaciju. Ali to nije cudno posto je zastareo. Sad je najbolji Windows Loader Q&A. Deinstalirala sam RemoveWAT i ovo cudo mi je popravilo sve.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na 10ak računara stavio RemoveWAT posle SP1 i sve normalno radilo. :) A na jednom mi nije radio pa sam iskoristio CheWGA. Doduše, RemoveWat stvarno jeste zastareo, nije updateovan dugo.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam isprva ni primetila da vise nije aktiviran nego mi win nije dozvoljavao da se ponasam kao Admin :confused: I to se sredilo aktivacijom...

Nego jedna stvar me kopka - kod onog indexa, zasto mi je najlosija ocena kod transfer rate-a kad mi je sistemski disk prilicno dojajan a procesor i memorija bas i nisu?

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj napisi konfiguraciju pa da vidimo ili daj screen sa tim ocenama uz konfiguraciju

skoro svim ljudima je najmanja ocena za hdd, izgleda ovi iz MS ocekuju da cemo uskoro svi imati SSD diskove za sistemske...

 

btw jesi ti poppaea sa foruma etf-a ?

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljivo, ali ne preporucujem nikome da se zajebe i instalira ovo, osim ako nema 3 kompa u kuci :)

ko zna sta od programa trenutno radi na ovom winu, koliko ima bugova i koliko je stabilna verzija.

U svakom slucaju, cekam da procitam recenzije geekova :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest HEFEST

Imam problem sa ovom govanvom sedmicom. Na mreyi imam oko 100 racunara i oko 80 radi na Win Xp, a oko 20 na Win 7. Juce su iznenada svi racunari sa Win7 izgubili internet konekciju, ali mreza i dalje radi normalno. WIN7 prijavljuje da mi ne radi DNS server. Pokusao sam mnogo stvari i nista ne pomaze. Cak ruter i dodeli lepe IP adrese kao i DNS adresu ispravni, ali internet ne radi.

 

Please help!!! Ovo je inace koliko sam video i na stranim forumima neresiv problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Niko ne zna? U jebem ti lebac i krvavoj sedmici!!!! Jebem ti Bil Gejtsa i zlocinacku kompaniju. Ovi iz Majkrosofta tantuzi. Ne znaju svoj sopstveni program da servisiraju. :udri::mad::red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ma sve je bilo ok i na kraju ipak nije bio problem sa Windowsom nego nesto drugo. Modem je naprasno poludeo i otkazao deljenje adresa, a u stvari ih je delio i svaki racunar se automatski konfigurisao za 3 sekunde. Ruter je sam poludeo. E sad je ostala misterija kako je samo racunarima sa WIN7 nestao internet, a ostalima nije ako je on prestao da radi. Ne moze ruter prepoznavati OS-ove po kompovima i praviti diskriminaciju.

 

Najveci problem je napravilo NN lice koje je drugi ruter koji inace nikada nije bio u mrezi ustekalo u mrezu i onda je doslo do sranja. Svi su vukli vezu sa njega, a ne sa onog kojeg treba. Takodje taj ruter je lud jer kada podeli adrese one stoje 30 sekundi i prestaju da rade i onda je mreza pucala samo tako.

 

Onom pravom ruteru sam uradio reboot, a ono drugo cudo istekao iz zida tj. switch-a. Ali zasto su zbog tog problema samo sedmice prestale da rade to mi nece nikada biti jasno. To me navelo na pogresan put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:confused: Necu fill niti fit vec original size u centru. To je center.

Inace nista se ne menja, sta god da kliknem uvek je stretch. Da preduhitrim glupo pitanje - ne fotka nije bas te dimenzije da fino popunjava desktop :P

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...