Jump to content

Windows 7


ProgressiveR

Recommended Posts

Sve je to prolazno i resivo ali jebote kako je ruzan i kako je nepristupacan sam... interfejs? :D

 

AAaaaa?? OK, ukuse se razikuju ... ali gde ružan jbt! Ne znam, meni je prelepo novo okruženje. Istina, drugačije, ali mi je sjajno. Jng, uvek možeš da instaliraš XP :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za SB Live će teško da se poboljša situacija sa drajverima jer ta karta nema ni za Vistu valjane drajvere (dobro, ima kxproject, ali opet, karta je iz 1998. godine). :D

 

Nece se poboljsati sigurno...to su stariji modeli,koji se vise ni ne proizvode.Moj model je doduse nesto mladji,imam je 4 godine.Ali mislim da je proizvodanja 2003. ili 2004.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAaaaa?? OK, ukuse se razikuju ... ali gde ružan jbt! Ne znam, meni je prelepo novo okruženje. Istina, drugačije, ali mi je sjajno. Jng, uvek možeš da instaliraš XP :)

Posle 25min preznojavanja i mene i Beotel supporta oko rutera koji je samo trebalo 'povezati i voila!' neka hvala, zadrzavam ovo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinuh danas Daemon Tools Lite 4.30.4,koji navodno radi u Win7.Medjutim,pri pokretanju instalacije mi kaze da nije kompatibilan sa sistemom.Wtf?Imao neko slican problem?

 

Ignorisi poruku, da sam pazio na te poruke nista zivo ne bih uspeo da instaliram ;).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nikakvog problema, sve radi kako bi trebalo.

Najsmesnije je sto iste poruke prikazuje za Visual Studio 2008 i SQL Server 2008, a u pitanju su M$ alati.

Ako nisu kompatibilni sami sa sobom, sta tek ocekivati za tudje programe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes, radi i Hazar verzija, imate i to na rlslogu. Dakle, krekovano. :D

 

Btw. voodoo, šta ti kaže kada ukucaš slmgr.vbs -dlv u run? Može screenshot? :D

 

Oni koji su aktivirali verziju sa onim activatorom što vraća na RC verziju neće moći da koriste ove prave crackove koji su se pojavili, bar za sada ne postoji ta mogućnost jer je instaliran software licencing service za 7260 verzije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čuo sam da je verzija Win7 RC1 imala problema sa ruterima ... i da je to fixirano izlaskom RTM ... opet, ko zna

Ma na kraju nije Win bio kriv nego kad su me proveli kroz setovanje rutera ispalo je da je onaj ko ga je setovao u Beotelu pobrkao neke loncice :) Tipa stavio u Bridge mod umesto PPPblabla, pogresne ip adrese i tako te stvari.

Posto je decku i dalje pucao net na svakih par sekundi uzmem i prekopiram kako su meni izdiktirali, setujemo njegov i odjednom - sve je u redu. Mislila sam da bar rutere umeju da podese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma na kraju nije Win bio kriv nego kad su me proveli kroz setovanje rutera ispalo je da je onaj ko ga je setovao u Beotelu pobrkao neke loncice :) Tipa stavio u Bridge mod umesto PPPblabla, pogresne ip adrese i tako te stvari.

Posto je decku i dalje pucao net na svakih par sekundi uzmem i prekopiram kako su meni izdiktirali, setujemo njegov i odjednom - sve je u redu. Mislila sam da bar rutere umeju da podese.

 

 

Eto vidiš da nije Windows7 krš :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...