Jump to content

Windows 7


ProgressiveR

Recommended Posts

Sjajno znaci treca stvar :) jbt sad treba odluciti sta pokrenuti. Onaj IntelBurn mi ne radi (ili voli da ne pokazuje znake rada 15min), miniPE nece da se digne iako sam stavila CD rom da bude 1st booting drive, znaci sad idemo na IntelTAT :D

edit: a tat prijavljuje invalid processor :) naaajbolje da ne radim bas nista, mozda se ne desi opet. mozda je tog dana bilo bas vruce u sobi, ja nisam palila klimu, nisam drzala Everest ukljucen... :ph34r:

ako icemu vredi onaj Windows Memory Test nije nasao greske...

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nista te ne kosta da odmah napises :D Mada mozda bude ocigledno pa ne bude potrebe.

 

Jbt al mi puca KOTOR2, ovaj Win7 me sve vise nervira (pristrasna sam, ne mislim da je realno sranje). Steta sto je jedini meni lep 64bitni sistem Win XP a taj je ko sto znamo sranje jer je namerno ubiven...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam sad bas neku zanimljivu temu o tome, izgleda da postoji milijardu nacina kreshovanja i da je moj najbolji :D Pada kad treba da se udje u neku novu zonu al ne svaki put nego recimo svaki peti. Tako da cesto cuvam i to je to (ide na nerve samo jer nema precice za autosave). Fallout3 radi smooth, videcu kako je za Penumbru Overture. Jbg valjda je neizbezno imanje sitnijih problema s matorim igrama kad imas savremeni sistem.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nemoguće da je stvar do drajvera ili do DirectX ... meni se npr u HAWX-u uvek jednom u toku partije zamrzne slika na momenat potpm pocrni sve i vrati se i onda dalje ide ok. To sam primetio od kako sam instalirao Win7, ali to pripisujem RC verziji koja je kod mene i činjenici da verovatno još drajveri nisu dopeglani

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Opravio Win 7 da radi kao lud. Svi programi koji mi trebaju funkcionišu, Quark Xpress, PS4, In Design, RAS konvertor za tekstove, čak je i problem koji sam imao sa Counter Strikeom na legalnom XPSP2 nestao na sedmici... Ne isključujem komp već par dana a kačim se par puta dnevno na CS servere da se ispucam sa drugarima, na Xp-u mi je kočilo i zamrzavala se slika pa sam morao da se restartujem svaki put kada sam ulazio u igru, sada sve radi bez problema, tako da je za sada (bar što se mene tiče) ovo najbolji windows ikada :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ou jea, mozda i probam ovo cudo. Nego da pitam, jel moze ovo fino da radi na amd3200+(2.1ghz), 2 gb rama i nekom atijevom grafikom na 256MB? Znaci, koristim ga uglavnom za multimediju, internet, ponekad photoshop isl. Kakva su vasa licna iskustva, zajebite zvanicne specifikacije.. Vec duze koristim XP sp2, preskocio sam Vistu zbog toga sto se svako zivi zali, a sad bih da promjenim malo operativni.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je grafika? Sve iznad 9550 bi trebalo da sljaka, 256M je sasma dosta (za win, na neko ozbiljnije igranje sa tom masinom zaboravi). Inace, ne bi ti skodilo da pazaris jos memare, to je barem bagatela (cca. 15e/GB) a i taj proc malo kolokni, cisto reda radi! Sedmica je zednija memare nego Vista zato sto superfatch radi jos bolje nego na Visti, brza je skoro kao XP, jedino Aero moze da te kolje ako ti je grafa shitara (ako se dobro secam specifikacija, mora valjda shader 2.0, al' za ovo me nemojte drzati za rec. Sve sto tera iole novije igre, tera i Aero).

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...