Jump to content

Kozmetika, šminka, kandže


Machka Naopachka

Recommended Posts

144376811.jpg

 

Ovaj proizvod preporucujem svima koji imaju probleme sa ispucalom kozom ili prolecnim alergijama. Promene na bolje vide se vec nakon nedelju dana koriscenja, a osim toga veoma je prijatnog mirisa. I cena je povoljna, mislim da 200 ml nije vise od 240 din.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, ova kolosalna maskara je do jaja, za one koji nemaju trepavice k`o ja.

u dva poteza se nanosi, ne moras do besvijesti trackati. samo, cim pocne da ostavlja grudvice, vrijeme da se mijenja.

 

trenutno koristim max factor, ok je, ali nije ko kolosalna. plus, ima nesto u njoj gadno, cim mi dohvati kapak iznutra, na mrvicu, odma` peku oci.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja taj Balea butter, super je za te pare.

 

Uzela sam neku Givenchy crnu khol olovchicu juce i od Clinique Pore Minimizer Instant Perfector (na onom shopping night-u). Ali cene su im bezobrazno visoke sad, totalno se ne isplati pa makar imali taj popust od 20% non stop...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne seri :) aaaaaaaa........ to je pljacka. cista.

 

nadam se samo jos da nisu neke kopije, kako to obicno biva..

 

 

taj perfector ja koristim isto, mada nije nesto pretjerano okej kako sam mislila. ce mu dam malo jos vremena. a da, bio je 17 dolara, i ja sam kontala da je to mnogo skupo :)

 

inace, Clinique recimo uvijek uzimam u Nordstromu, imaju ogroman, aj da kazem shtand, onako napucano sve..... i cekam promocije. a posto mi dosta clanova familije radilo i radi u Nordstromu, onda znam kad se sta desava, pa recimo posljednje sto je bilo, kao kupis bilo sta od Clinique u vrijednosti od 30 dolara, i dobijes njihov neseser u kome je bio paket sijena, ogledalo, maskara (travel size), sjaj za usne, paket cetkica, primjerci svih zivih krema (koji mi evo traju treci mjesec)... mislim, bilo je tu kozmetike, meni moze biti bar godinu dana :)

licno, ono sto im je naj ali NAJ proizvod jeste definitvno - Clinique%20All%20about%20eyes%20rich%20cream.jpg

ispod sminke, preko sminke, kako god oces, tako lijepo omeksa kozu, i ljepse se sjene nanose, i traje prakticno 24 sata, osvjezava bukvalno.

veliko pakovanje kosta 50 dolara, meni traje ravno 11 mjeseci, svaki dan nanosim, ne preskacem. i to mi je malo bas onako - SKUPO :lol: ne smijem ni da pitam koliko je tamo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porucila sam EveryDayMinerals free sample pakovanje, stize za par nedelja :D posto ne vidim kako bi jos neka boja mogla da mi odgovara, od baza sam uzela najsvetliju (mislim u Cool kategoriji) u 3 varijante - matte, original glo i semi matte. Uzeh i neku cetku od 10 dolara da probam posto je univerzalna.

Ne salju i dalje ovamo pa se ide preko http://www.forwardit.us

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erbolario je dobra marka, ali na osnovu testera koje sam probala, kreme mi se uospte ne svidjaju. Pune su silikona, ma koliko oni tvrdili da su prirodne. Parfemi su im jako dobri i njih preporucujem, gelovi za tusiranje imaju previse intenzivan cvetni miris, pa ko voli, moze ih probati. Ako hoces toniranu kremu, znatno jeftinija varijanta ti je Alverde u DM-u, mada, secam se, ranije je postojao neki Seventeen veoma lagan puder, poput tonirane kreme i to u pakovanju od 50ml...steta sto ga vise ne proizvode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L'occitane i L'erbolario kozmetika. Koristio neko nešto? Razmišljam da kupim neku toniranu kremu kako kreću ove vrućine, a ne znam više ni sama šta da uzmem... Avene, Vichy ili nešto od ovoga...

 

Shea butter l'occitane je sranje. Mislim, OK je za kožu, neću da serem, ali kao prvo prodaju rafinisani a nigde nije naznačeno a kao drugo par puta se MALO zagrejao (na veš mašini) i sada je izgubio konzistenciju koju je imao.

 

 

Shea butter iz Coastal Scents mi je stigao danas, za 16 dana od porudzbine, informacije radi, ko želi slobodno neka naruči.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erbolario je dobra marka, ali na osnovu testera koje sam probala, kreme mi se uospte ne svidjaju. Pune su silikona, ma koliko oni tvrdili da su prirodne. Parfemi su im jako dobri i njih preporucujem, gelovi za tusiranje imaju previse intenzivan cvetni miris, pa ko voli, moze ih probati. Ako hoces toniranu kremu, znatno jeftinija varijanta ti je Alverde u DM-u, mada, secam se, ranije je postojao neki Seventeen veoma lagan puder, poput tonirane kreme i to u pakovanju od 50ml...steta sto ga vise ne proizvode.

Hvala na preporukama i komentaru vezanim za L'erbolario. Međutim, da li si provjerila da li taj konkretno ima BDIH (Bundesverband Deutscher Industrie und Handelsunternehmen) sertifikat? Isto tako znam da ga neki Alverde preparati nemaju. Plašim se da stavljam bilo šta na lice, naročito proizvode koji sadrže sintetičke boje i/ili mirise (mada je uglavnom povezano), silikone, parafin i druge naftne proizvode kao i sirovine životinjskog porekla:

 

nije dozvoljeno korišćenje sirovina dobijenih od mrtvih kičmenjaka (npr. kitova mast, kornjačino ulje,nerčevo ulje, mast od mrmota, životinjske masti, životinjski kolagen i sveže ćelije)

 

Shea butter iz Coastal Scents mi je stigao danas, za 16 dana od porudzbine, informacije radi, ko želi slobodno neka naruči.

 

E? Super. Otišla sam na sajt ali je trenutno under construction :(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...