Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Serem se da se naserem na organizatore ako ovo stvarno jebeno otkazu jebem ti zivot u picku lepu materinu bas !!! :violent: :violent: :udri: :udri: :udri:

 

PLUS nemogu da izvadim jebeni pasos dok ne napunim osamnes' a to je u junu tako da nemogu ni u Zagrebu da ih nafatam!!!!

IDE MI JEBENO NA ZIVCE SVE OVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ne, ne....sto se ovo desava...NEEEE......

 

Znao sam...

 

Ko god je planirao da ih dovede moze da mi se slasno i masno nasisa kurca. Ono, nije uopste u redu. Prvo govore da dolaze (stavise, i sam bend potvrdi i masa se nalozi) a onda mudro cute da nam na kraju strpaju karu u usta. Sta je bre ovo, ljudi ne znaju da organizuju JEDAN JEBENI KONCERT?! Rekao sam da ce nekom leteti muda. U picku materinu, taman sam se ponadao da cu ostvariti san...

 

ALI opet, nista dok ne bude zvanicno....cega se mnogo pribojavam...

 

Uostalom, odakle toj tintari Olgi da ce bit otkazano? Svi mudro cute, svi glume neke kerefeke. Ako kazu 'mala zainteresovanost' spalicu ih sve tamo. Jebem ti drzavu, nikad nista normalno da se desi kod nas, onako u najboljem redu (izuzev 10-og februara).

Edited by Flamey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako mogu da znaju zainteresovanost ako nisu pustili karte u prodaju?! :)

 

Ovo je užas. Naravno da idem pravo za Zagreb, ali nije to isto. Ko god da je kriv za ovo, krvavo nas je zajebao, svih 1000+ ljudi koji su čuli i ponadali se da će biti koncerta. Niko nema pravo na takvu manipulaciju publikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je jako neozbiljno. moj ortak koji je ogroman fan mejdena propustio je ove mejdene da bi isao na flejmse.

ja cekam lex-a da se javi, ne znam da li je on organizator ili nije ali u svakom slucaju ima neke veze sa organizatorom dok od njega ne cujem da je otkazano ne prihvatam tu cinjenicu :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte ljudi nemojte me zajebavati! cekam ovo govno 3 godine! ako je otkazano,bicu jako ljut i izrazicu svoj bes u strasnim pretnjama na forumu koje na kraju nece otici nigde. xD sdzkenj!

 

Dobri moj prijatelju,moras biti strpljiv,ja imam 42 godine,najvise volim Saxon,nisam ih gledao 1983 u Bg,a posle toga su 1986 otkazali dva puta Bg,pa pre dve godine jos dva puta.Izmedju toga su bili u Budapestu,al uvek neki baksuz me potera,kasni mi viza,pasosh,nema se dovoljno kesha.Zato sad idem u Zagreb 21og da ih vidim,izvadio sam i kartu.Znachi ja chekam da ih vidim vise od 25 godina.Nek si ziv i zdrav,videces ih,a i nije to skroz potvrdjeno da nece biti.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve o otkazivanju je dezinformacija.

Koncerta ce biti. I to u produkciji Terra Nostra Promotions-a.

 

Toliko za sada.

U ponedeljak vise informacija, i definitivna objava detalja, ulaznica, itd.

Do tada nemate razloga da lomite glavu i slusate iseravanja oni koji ne znaju.

Edited by Mr. Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri moj prijatelju,moras biti strpljiv,ja imam 42 godine,najvise volim Saxon,nisam ih gledao 1983 u Bg,a posle toga su 1986 otkazali dva puta Bg,pa pre dve godine jos dva puta.Izmedju toga su bili u Budapestu,al uvek neki baksuz me potera,kasni mi viza,pasosh,nema se dovoljno kesha.Zato sad idem u Zagreb 21og da ih vidim,izvadio sam i kartu.Znachi ja chekam da ih vidim vise od 25 godina.Nek si ziv i zdrav,videces ih,a i nije to skroz potvrdjeno da nece biti.Pozdrav!

 

svaka tebi cast brate. ;) ja imam tek 18 i zivim u ovom vremenu gde su doveli svaki bend koji slusam osim mog omiljenog (flames),i sad kazu da dolazi pa nas cimaju o otkazivanju.znam da ce biti jos prilika ali ja sam nestrpljivi klinac! xD

 

Sve o otkazivanju je dezinformacija.

Koncerta ce biti. I to u produkciji Terra Nostra Promotions-a.

 

Toliko za sada.

U ponedeljak vise informacija, i definitivna objava detalja, ulaznica, itd.

Do tada nemate razloga da lomite glavu i slusate iseravanja oni koji ne znaju.

 

krishna vas blagoslovio! :D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...