Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Не призивај несречу.

 

obey_OP1190_BRN-2t.jpg

 

Овакве 'лоне бих радо поседовао. Не буљите у ове шарене нануле доле, оне су већ геј.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sta bi oni radili da nema napaljenih klinki poput mene! :D

Ako te bas zanima duks je poklon i veliki mi je...

 

Ma nema veze bolje to nego neka druga govna. :)

Ima ja da te dovatim da te obucem u Thor Steiner i Eric & Sons od glave do pete. Bices zahvalna. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kupujem samo domace...arilje i do kurca...najlakse se zaradi na obicnim pamucnim majicama na kojima pise srbija.kosovo je srbija,srbi imaju najvece kite i sl...kupis gomilu majica za male pare i stampas te stvari koje se najbolje prodaju...za mali utrosak se dobro zaradi...posebno na vasarima i na slicnim zgodam se to dobro uvalja...obicna pamucna majica ubrzo posle stampe postaje fensi i IN i svi je nose...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja omiljena majica (poprilicno izguzvana...nije bitno od cega ;) )

 

Па немој да си недоречена, Брано. Радознала смо поприлично ми омладина. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нећемо вечерас добити одговор. :sad: Брана је легла да пајки ... и самим тим ће врло вероватно изгужвати и пиџаму. :sad:

Мада, кажу има неких нових које се тешко гужвају. Не знам, ја сам човек старога кова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

navukli su te i to na veliki?!? :wacko:

 

 

OK...Ovo je ubedljivo najgluplji post koji sam ikada procitala a koji je ocigledno imao nameru da bude smesan...Ali je ustvari krajnje patetican... :mrtav:

 

Ko li ti je u sred noci na back door pokucao :):):)

 

 

Ovo je jos zalosnije... Mislim ako si ti vec 'back door man' ne mora da znaci da su i ostali takvi...(Znam da se radujes 25 maju, strpi se malo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obožavam ovaj forum. redneck.gif

 

 

Edit (da ne bude potpuni offtopic): Koga god da su interesovale duge haljine, vidjela sam ih u H&M - u juče.

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...