Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Visokim stoje, istina. No, stoje i mršavim i punačkijim, kako bi sakrile svoje mane (neke sakrivaju kvrgave kosti presvučene kožom, neke višak kilograma na nogama).... ali ja i dalje nemam ideju gde bi kod nas mogla da nađem takve aljine

Bile su ranije u AMC-u, moja mama ih je tamo kupovala, a bilo je i chini mi se i u Zari.

 

Al' ne verujem da ce ih biti dok debelo ne otopli!  

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Veronika - a da ja tebe lepo uvatim za ručicu, pa da mi kao slepcu pokažeš gde je to, taj stratosaurus.. ja bre ne pohodim te radnje butike i čuda... ja živim u kafanama i pabovima :) :) :)

 

@Mississippi (Kaća, čini mi se) - ko zna, možda se zaebu pa ture u zimsku kolekciju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Veronika - a da ja tebe lepo uvatim za ručicu, pa da mi kao slepcu pokažeš gde je to, taj stratosaurus.. ja bre ne pohodim te radnje butike i čuda... ja živim u kafanama i pabovima :):):)

 

@Mississippi (Kaća, čini mi se) - ko zna, možda se zaebu pa ture u zimsku kolekciju :D

 

Jeste Kaca  :pivopije: pa, nikad se ne zna, proshetaj malo po gradu!

 

 

a Stradivarius ti je u Delta sitiju, u prizemlju (ili se to rachuna kao prvi sprat), ne mozesh da promashish, ogromna radnja, logo je violinski kljuch, koliko se secam!

 

mhm, mogla bih ovih dana do tamo  :mhihi:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolekcija otadzbina!

hahahah! :rockdevil:

 

videli ljudi gde je biznis!

 

da se lepo obucete kad budete isli da mlatite pedere i LDP-ovce i da budete u ekskluzivnom duksu kad vas murija pritera uz zid na pretres!

 

 

vuk%201%20[v].JPG

 

VRH%20STRANICE%20BELA.JPG

 

zlatni%20oDaro%20[V].JPG

 

vetrovka%20borac2%20[].jpg

 

C, c, c :no: ... Eto dokle smo došli.. Pa posle zašto misle da smo svi teroristi.Samo Srbi mogu das smisle takvu budalaštinu i da se javno hvale sa tim i to prodaju.

Edited by Arwald

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...