Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Pocetak? Ja ustala pre dva sata i sad bih opet mogla leci da odmorim. :haha:

 

Da, nisam nešto preterano visoka al mi je raspon ruku otprilike za 10cm veći nego što bi trebalo :haha:

 

Moja sestra ima taj problem sa rukavima, ali ona je premrsava i visoka. Sve sto je taman u duzini previse joj je siroko. Tako je i sa nogavicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam svuda trazila te duks haljine i ne mogu da nadjem. Dobro sad za koji dan nema vise stomaka pa cu da nastavim potragu.

 

Ma znas kakva je lepa. Ima kapuljacu i dzepove i dole je zavrsena al kao nexavrsena fora kao da je seceno i braon je a ima petokraku napred de je sisa.

 

A tebi sad dolazi easy access odeca. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama greskom kupila ta dva brusa, tek kad je oprala skontala da nesto nije u redu. :haha:

Kupila sam par spavacica sa dubokim kopcanjem jos koju pidzamu i to mi je autfit za narednih mesec do dva. :haha:

 

Ma sranje su. Preskupi a ruzni. Zasto zene koje doje ne smeju da nose crne bruseve? :haha: meni je najbolji neki iz lindexa i njega sam nosila u beskraj. Samo da nema zicu.

 

Opet cu ja, uzmi nosiljku maramu ili nesto i pici napolje odmah!

 

Ja kupih crnu torbu za posa' konacno. U Bati je opet akcoja prvi artikal 20% a drugi 50% tako da izadje fin poust. Eto cistod a znate :) mada mi nije neki izbor cizama.

 

 

PS, vodovode, ganija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...