Jump to content

Tražim film


Zen

Recommended Posts

eee....tako neshto...bravo...ae pogledaj kako se zove taj film molim te...

gledao sam film pre jedno 15 godina...tako da je moguce da da sam pobrkao odredjene detalje...

i veoma je moguce da glumi jackie chan :pivopije:

 

To je ovaj film. Imao si izgleda srece jer sam ga bas skorije gledao.

 

 

Magnificent Bodyguards

 

 

Password: warez-bb.org-fuchimi2

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hajde da probam da otkucam nešto po sećanju :D

 

dakle, sadašnje vreme, neki merlinov daleki rođak (ili možda sam merlin (mislim na čarobnjaka), ne sećam se), noć punog meseca i neke kurve se kao "takmiče" koja će uspeti da ga zavede i da spava sa njim, i produži lozu čarobnjaka... spominju se i kao neki zlatni rog, ili tako nešto. treš je film, a gledao sam ga pre 7+ godina, pa se ne sećam baš previše stvari :haha:

 

i još jedan. da li je radnja u los anđelesu ili nekoj drugoj američkoj metropoli, dečko radi na benzinskoj pumpi, i jedno veče dolazi slick lik u poršeu/ferariju, kasnije se ispostavi da je on đavo ili na nekom lucifer sranju, navuče ga na pajdo, bla bla... ovom pumpadžiji je riba trudna gajbi, nemaju kintu, on više ne ide na posao, već bleji sa vragom, i na kraju se kao nekako izvuče, a đavo nađe novu žrtvu.

 

hvala.

Edited by quiet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шпански филм, ради се о жени која не може да изнесе велике паре из стана на последњем спрату неке зграде у којој цео комшилук мотри на њу на смену. На крају бежи по крововима. Хвала унапред.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Night`s Blood

 

Da ovo je fantastican film koji sam gledao mnogo puta i uvek mi je odlican. Jedan od najjacih spanskih flimova ikada.

 

 

 

 

 

Da li zna neko kako se zove spanski film gde glumci idu u neki heavy metal klub, a te veceri svira bend Satanica. Na kraju filma su na nekoj gradjevini gde se pojavljuje djavo sa sve rogovima. Film je mnooooooooogo dobar!!!

Edited by HEFEST
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

film se zove "El Dia de la Bestia".

 

Metalac, svestenik i tv voditelj spasavaju svet od Antihrista! :D :D

 

Haha ne mogu da verujem, ladno sam i ja pre neki dan bash razmishljao koji je to film, gledao sam ga pre jedno 10ak godina, dobar film nema shta, odgledacu ga ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dakle,italijanska porodica se doseljava u ameriku i stalno se vuku po nekim krs gajbama jer nemaju kesa a otac masta kako ce jednog dana da ima gajbu sa nekim travnjakom,to mu neki trip. ceo film ustvari prepricava sin,koji je u muriiji i njima prica sta mu se sve izdesavalo. a u muriju je zavrsio jer je rezbio prozor na crkvi kamenom. nemogu da se setim tacno,ali gomila sranja mu se desavala u filmu i na kraju je imao dobitni loto tiket,koji je dao nekom gangsteru kako mu ne bi maltretirali caleta zbog nekih dugova. i naravno,izasli su ti brojevi i onda je on popizdeo i razbio staklo neko na crkvi i zavrsio u muriji. i da,sve to se desava za bozic. tako nekako ide prica,ali jako dobar film.

 

zna mozda neko o cemu je rec?

Share this post


Link to post
Share on other sites

dakle,italijanska porodica se doseljava u ameriku i stalno se vuku po nekim krs gajbama jer nemaju kesa a otac masta kako ce jednog dana da ima gajbu sa nekim travnjakom,to mu neki trip. ceo film ustvari prepricava sin,koji je u muriiji i njima prica sta mu se sve izdesavalo. a u muriju je zavrsio jer je rezbio prozor na crkvi kamenom. nemogu da se setim tacno,ali gomila sranja mu se desavala u filmu i na kraju je imao dobitni loto tiket,koji je dao nekom gangsteru kako mu ne bi maltretirali caleta zbog nekih dugova. i naravno,izasli su ti brojevi i onda je on popizdeo i razbio staklo neko na crkvi i zavrsio u muriji. i da,sve to se desava za bozic. tako nekako ide prica,ali jako dobar film.

 

zna mozda neko o cemu je rec?

 

Пробај са овим:

 

http://www.imdb.com/title/tt0101252/

 

twenty_ninth_street.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film je radjen u nekom igranom/polu-dokumentarnom maniru, kao prati zivot nekog nadrkanog starca koji govori o konspiraciji u vezi ubistva JFK-a. Valjda je i on ucestvovao u tome.

 

E nema sanse da se sjetim imena, bio je nedje na pinku.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt0103007/

 

 

Pre dosta vremena sam na tv gledao ovaj film, ne znam kako su mu preveli naziv na srpski, ali na engleskom se zove The Super...

Bio bih jako zahvalan ako bi neko nasao link za download, jer ja vec duze vreme ne uspevam da pronadjem...

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se ja secam film je iz devedesetih. Mislim da je jedna od glumica Goldie Hawn, ali nisam sigurna. :)

Uglavnom ona i njena prijateljica (?) nadju, naprave neki eliksir maldosti, zivota, vecnosti, sta god. Secam se scene kad je jednoj prosviran stomak nekom puskom i ona tako ide sa rupom u stomaku. :haha: Posto, jelte, ne moze da umre. :haha:

 

Al' sam objasnila svaka mi cast. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...