Jump to content

Tražim film


Zen

Recommended Posts

  • 1 month later...

Узоран грађанин, чини ми се да је био банкар, осуђен на смрт због убиства своје жене (нисам сигуран да је то, може бити и велика проневера). Током целог филма се бори, копрца и на крају једноставно одустане и буде погубљен. Сажвакао га систем. Не могу да се сетим ни ко глуми, јеби га. Помагајте како знате и умете. :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

dakle, u pitanju je neki horor/triler. secam se samo kraja. neki matori perverznjak i kao neki mladi se jure po nekoj kuci, tacnije tavanu. secam se da ga ovaj mladi uadara bejzbolkom. eto. bio je na pinku pre 2-3 godine. ja sam mislio da je disturbia, kad ono nije.

Edited by Milenko Tepic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi:bio na foxu pre neko vece gledao sam samo poslednjih 10 min.Radi se o sinu nekog generala koga hoce da streljaju zbog kukavicluka na bojnom polju.Cale mu obeca da ce staviti manevarsku municiju,ali na kraju stavi ipak pravu.

 

Drugi:ovo sam gledao bas davno,i secam se svega par detalja.Glavni likovi su nekada dva rambo style blizanca koji su bejbisiteri nekim klincima bogatunima.I voze onaj dzip sa gigantskim tockovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Film je iz jedno dve hiljade i neke, radnja filma se odigrava u 70-ima i prati rad jednog rock benda. U glavnoj ulozi je neki mladi novinar kome je san da intervjuise Black Sabbath (ili Led Zeppelin). Znaci glavna tematika filma je rock '70-ih.

 

2. Mislim da je film iz devedesetih. Secam se samo scene kad na kraju filma djavo izadje iz kamina i odvuce nekog lika u pakao, i oni se kao tamo nesto tuku i ovaj lik se ponovo kroz kamin vrati nazad. Mislim da je kroz ceo film neka borba sa djavolom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Film je iz jedno dve hiljade i neke, radnja filma se odigrava u 70-ima i prati rad jednog rock benda. U glavnoj ulozi je neki mladi novinar kome je san da intervjuise Black Sabbath (ili Led Zeppelin). Znaci glavna tematika filma je rock '70-ih.

Ovo? http://www.imdb.com/title/tt0181875/

 

 

film

Edited by Night's Blood
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi:bio na foxu pre neko vece gledao sam samo poslednjih 10 min.Radi se o sinu nekog generala koga hoce da streljaju zbog kukavicluka na bojnom polju.Cale mu obeca da ce staviti manevarsku municiju,ali na kraju stavi ipak pravu.

 

Drugi:ovo sam gledao bas davno,i secam se svega par detalja.Glavni likovi su nekada dva rambo style blizanca koji su bejbisiteri nekim klincima bogatunima.I voze onaj dzip sa gigantskim tockovima.

 

Za prvi ne znam, podseća me na jedan sa Čarli Šinom, al' nije to taj, kad malo bolje razmislim. :)

 

Drugi je iz 1994 i zove se ''Twin Sitters''. Nabildovani blizanci su braća Piter i Dejvid Paul. Poznati su po ulogama u trash filmovima, a probili su se sa filmom ''The Barbarians and Company'' iz 1987. godine.

 

Mislim da je film iz devedesetih. Secam se samo scene kad na kraju filma djavo izadje iz kamina i odvuce nekog lika u pakao, i oni se kao tamo nesto tuku i ovaj lik se ponovo kroz kamin vrati nazad. Mislim da je kroz ceo film neka borba sa djavolom.

 

To meni liči na film ''The Evil'', iz 1978. proveri na tjubu sa tim naslovom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...