Jump to content

2009.04.24. Koncert: * SKC Beograd*Cradle of Filth, Moonspell, Turisas


Svart

Recommended Posts

C, c, c... Uvek sam se pitao kako izgledaju ti fanatici sto jure bendove po hotelima. :) :) :)

 

Nisam ih jurio, radili intervju :opusteno:

Najjace je bilo sto smo imali zakazano sa njima tipa u pola 1 a ja ispit u 1. U svakom slucaju, izblejao sam 20 minuta sa njima, potpisali diskove i otrcao sam na fax kao bez duse :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja eto, samo pokushavam da se ubacim u tu prichu, ali oh, surovog li zivota... Ne uspeva mi.

 

To je zato što Fernando svuda nailazi na naložene gotičarke, pa je normalno da su mu dosadile. Hoće čovek da promeni malo. :)

 

Ja bik najviše voleo da čujem što više pesama sa prvog albuma. Taj mi se ubedljivo najviše dopao. Onaj ženski vokal u Love Crimes... jezivo, to bi bilo fino čuti na koncertu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li ima neko sa onom fensi kartom sa sva 3 benda,a da ne voli turisas,ako oce da se menja sa mnom za ovu sto ima samo krejdl i munspel (mislim,ako ne pise turisas na onom delu koj se cepa) :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad stize ova skupina u BG? Moonspell originali su mi parafirani, moglo bi isto da padne od CoFa.

Nadam se da ce Moonspell da krene s In Memoriam introm :rockdevil: i nek odrade Vampiriu, mi smo stara nekro zemlja jbg.

 

Krecu sa At tragic heights... Pogledaj ovo-

 

Fantastichno. :D

 

A bice Vampiria sigurno... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad stize ova skupina u BG? Moonspell originali su mi parafirani, moglo bi isto da padne od CoFa.

Nadam se da ce Moonspell da krene s In Memoriam introm :rockdevil: i nek odrade Vampiriu, mi smo stara nekro zemlja jbg.

 

E, dolaze rano izgleda. Nama je zakazan termin za Turisas intervju izmedju 2 i 4.

Btw, ako dobro videh na last.fm-u koncert u Minsku im je otkazan pre neki dan, zadrzali ih Lukasenkovi na granici. :)

 

Deni,porodichno. Pitam se dovodi li i malu :D

 

To Moonspell sviraju "Lunu" zbog Dani-jeve male. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...