Jump to content

2009.04.24. Koncert: * SKC Beograd*Cradle of Filth, Moonspell, Turisas


Svart

Recommended Posts

trebao bi ustati u pola 6,a ja jos nisam legao jer mi se nimalo nespava :) bice veselo danas vidim ja.. jeste da sam smorio al' opet cu reci nadam se samo da ce biti the forest whispers my name i beneath the howling stars i koncert ce biti vrh jer je manje/vise na svim setlistama koje sam video iz 2009 + ove dve pesme po meni dojaja setlista sa starim hitovima i nekim novijim pesmama koje volim da poslusam(osim nimfetamina jer me pesma uzasno smorila).nadam se da cu videti pre certa barem denija da ga pitam danas kakvu su nam setlistu spremili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslushaj sve (vishe puta) pa onda prichaj o tome. Oni su takav bend koji uvek napravi neshto novo, kreativno, neponovljivo... Specifichno... Nema tu najboljeg/najgoreg perioda. Poslednji album je odlichan, kao i prvi, peti i svi ostali. :D

 

Sve osim dve pesme- Rapaces i Raven claws :)

 

Slušao dva prva i dva poslednja. Ovo između neću da skidam, jer sam čuo par pesama i skontao da su bili prilično mekši u tom periodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušao dva prva i dva poslednja. Ovo između neću da skidam, jer sam čuo par pesama i skontao da su bili prilično mekši u tom periodu.

 

Pa... Sin je mekshi ali jako dobar... Darkness and Hope takodje... Butterfly je totalno chudan, mix svega i svachega, ali vredi poslushati... Ali Antidote uopshte nije "mekshi"... :P Toliko. Poslednja dva su bruuuutallll..... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko set listu koju su svirali kao predgrupa Kiss-u u Beogradu 1997? Tad su imali samo dva albuma.

Sa tog koncerta sam zapamtila samo dve pesme - Full Moon Madness i Mephisto. Secam se da je Fernando pesmu najavio recima "Song about the one who has many names and many faces - Mephisto!"

Publika nesto nije bila odusevljena. Da budem iskrena, nisam ni ja. Ipak sam dosla da vidim Kiss. Posle par meseci sam preslusala Under the Moonspell. Tu su me izuli.

 

Evo sta je Fernando zapisao o toj prvoj poseti

Quite different from the first time we visited Belgrade, in a period of truce, supporting the mammoth KISS, and eating blackened river fish and dead bananas. By all means I stay away from their local liquor Slivoviça (wrong spelling I am sure but the just at the mention of it I get dizzy) that so much destructed me and Mike last time in this great, great capitol of Serbia, after recording the Finisterra video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...