Jump to content

2009.04.24. Koncert: * SKC Beograd*Cradle of Filth, Moonspell, Turisas


Svart

Recommended Posts

Stavio sam ti listu Turisasa, citaj temu.

Moonspell: At Tragic Heights, Night Eternal, Finisterra, The Southern Deathstyle, Opium, Scorpion Flower, Luna, Vampiria, Alma Mater, Full Moon Madness.

Mrzi me sad da se prisecam Cradle-a po tacnom redu.

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Text je inache jako glup. "Pojavljuje se petorka, svi od glave do pete u crnom." :) Idiotizam.

 

A ako je o naslovima pesmama CoF-a rech, nemam pojma niti me interesuje. :D

 

"S obzirom na to da svaki srpski metalac nosi CoF majicu" Hahahah ko bi napisao ovako neshto?! :bigblue:

Edited by Litthia

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace ortak je snimio skoro ceo nastup cofa i turiasa, extra zvuk i slika, okacice neke delove na tubu, pa cu da prosledim linkove

jel postoji neka mogucnost da ja nekako dobijam taj snimak cof-a? mislim na ceo ne na ovo sto ce da se kaci na tjub..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde i ja da prozborim koju... Organizacija UŽAS!! (slovenačke pič*e), publika, ogromnim delom, katastrofalna. Bilo je "uživanje" gledati troo ekipu klinaca tokom dana ispred SKC-a, neprocenljivo iskustvo, baš kao i još uvek neformirane sisiće neke trinaestogodišnjakinje koje ispadoše iz korseta. Jedan od najboljih, neko ga je već pomenuo, lik s obrnutim krstom ispod oka. No, titulu IdiJota koncerta, sasvim zasluženo, dobija, sigurno ste ga zapazili, debilčina s dredovima, valjda crvenim.

Sam koncert - Turisas gotovo ceo propušten, došao na Rasputin. Moonspell, za šta sam i znao da će biti, bili sjajni, čak imali solidan zvuk. Jedva čekam još jedan solo, neće se propustiti nikako. Cradle... Zanimalo me je kako zvuče i razočaran sam. Izdržao sam do Gilded Cunt, i kad se ona završila probavao sam tekućine kod šanka. Pivo je bilo veoma loše, ako ga nekoga to zanima (ima nas i takvih haha).

Sve u svemu, Moonspell objasnio što već neko reče i bilo je super videti se s nekim ljudima/koleginicama/kolegama. A sad~ Disdained pa Destrukcija nanovo! :rockdevil: Poz svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra veche, meni je chak i Cradle bio dobar iako ih ne slusham toliko. ;)

Ali najjacha scena posle koncerta, izlazi Fernando ( na onaj gornji ulaz ) i krece u bus. Ja gledam, ima u krugu sigurno 50-ak ljudi i niko ga ne izvaljuje. Ja lepo krenem i taman da chovek udje u bus ja ga pitam " can i get autograph " na shta on kazhe " sure ". Lepo se potpisao, chak napisao " for Nemana " ( izostavio j, ali shta da se radi :D ).

Ja tu lepo krenem dole i tu ga izvaljuje vec gomila ljudi i svi trche i opsedaju ga za autograme etc. Posle sam malo iskulirao ispred SKC-a i kada sam odlazio ( shto je bilo posle nekih 10 minuta ) on josh uvek gore i slika se sa ljudima, deli autograme. Tako da ko se tada slikao/uzeo autogram dodje mi pivo na sledecem koncertu, haha. :givemebeer: xD

 

Shto se tiche samog koncerta, na Turisas-u sam bio od pochetka, ovde je neko lepo napisao da ce pocheti oko pola 9 i ja sam tada taman ushao. Tada nas je bilo nekih stotinak, bogami sam se solidno uplashio da ce biti bash ochajna poseta.

Moonspell prekinuo, slobodno mogu da kazhem da su standardno ispunili visoka ochekivanja. Na Alma Mater mi je bila najbolja atmosfera.

Cradle takodje dobar, chuo sam Cthulhu Dawn i dosta mi je :D , meni je isto bio solidan zvuk, ne znam koliko mozhe bolje od onoga na nekom black metal koncertu, nemam nekih iskustava ali ono je bilo zadovoljavajuce.

Edited by TopOfTheMorning

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali najjacha scena posle koncerta, izlazi Fernando ( na onaj gornji ulaz ) i krece u bus. Ja gledam, ima u krugu sigurno 50-ak ljudi i niko ga ne izvaljuje.

 

 

Ja sam ga videla chim je izashao, ali bilo mi glupo da ga opet smaram kad sam ga vec preko dana spopadala. :) Samo sam mu mahnula. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koliko mozhe bolje od onoga na nekom black metal koncertu

aman ljudi kakve veze ima cradle sa blekom? nailazim vec na drugi ili treci takav post.manite se toga,oni su pre mozda i bili neki blek,ali sada jako tesko.nemesajte babe i zabe.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...