Jump to content

2009.04.24. Koncert: * SKC Beograd*Cradle of Filth, Moonspell, Turisas


Svart

Recommended Posts

i sta vam je falilo? nista.

 

Mnogima ovde fali mnogo toga :)

 

Frubi, ti si ove razmazio, da im svaki dan pricas o koncertu, pa kad neko drugi organizuje i ne visi ovde, odmah krece paranoja da nece biti koncerta :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad si ih navukao...da kojim slucajem ne dodjes par dana na forum, odmah bi svi zakljucili da je koncert koji Legacy organizuje - otkazan.

Ne bi njima na pamet palo neko logicno objasnjenje - da si se prepio i lecis se pa ne mozes da kucas na netu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ajde ne seri sad i ti, crusader je lepo napisao u cemu se vidi djoletova neozbiljnost, to sto ti izvlacis iz konteksta je tvoj problem.

 

Ti onda u znak protesta prema organizatoru -bojkotuj koncert, to ti je najbolje. Pa ce on drugi put biti ozbiljniji.

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupio sam danas kartu i nemogu da docekam koncert :bigblue: bilo bi lepo kada bi cof malo ubacio starijih stvari tipa the forest whispers my name

Ja sam tamo sa ekipom već oko 7 ujutru, čujem da tad stižu :rockdevil:

ko rani rani,rozu za sisu grabi! :) ja bi voleo da vidim nju i njene ogromne sise :bigblue: jebo denija za njim ce ionako ludeti sve klinke u skc-u :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na svakoj Eventim karti, za svaki jebeni koncert pishe da pochinje u 21h... :P Ja imam onu lepshu... :P

 

Nego, je l' ima nekih novosti o tome kako nece biti koncerta? :D Hahah

 

I ako neko zna kad Feki dolazi (sluchajno, ako mu neshto pada na pamet) nek mi kaaaze... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...