Jump to content

2009.04.24. Koncert: * SKC Beograd*Cradle of Filth, Moonspell, Turisas


Svart

Recommended Posts

Jebi ga, kako da ne paranoišu kad deset dana pred koncert organizator ni glasa nije pustio. Najavio cert pre X meseci, polepio plakate i to je to.

 

Pa bolje da se ne oglasava, nego da se oglasi sa vescu da je otkazano :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, znas kako, koncert je najavljen, plakati polepljeni, karte vec odavno u prodaji... U sustini, sve dok se lik ne oglasava to se moze i protumaciti kao znak da je sve ok i da nema razloga da bilo sta jos prica, mada ne znam koliko jos informacija ljudi zele da dobiju kako bi se smirili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa koje informacije? Ima plakata, dodjite na koncert i uzivajte...

A da bi reklama trebala biti volja- to stoji...ali opet se previse paranoise...mada, dosta koncerata je otkazano, ali za to je kriva losa prodaja...

Poenta- dok se organizator ne oglasava, sve je u redu.

Verovatno covek ima pametnija posla nego da ovde mudruje sa vama i odgovara na vasa visoko intelektualna pitanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, pa to. :pivopije:

 

Narod se razmazio pa sad hoce da na x dana pre koncerta zna u koliko sati ko pocinje, koje su im marke autobusi i sta ti ja znam...

 

Koncert je najavljen, karte su u prodaji - cutite i uzivajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni uopshte nije jasno zashto se shire priche da nece biti koncerta????!!! Jbt, kao da je ovo prvi koncert u Srbiji ikada.

Uostalom, shto se Moonspell-a tiche, ovo im je chetvrti put da rade koncert u Srbiji, ne bi oni ispalili sigurno. :P A za CoF mi se jebe, za one harmonikashe u odranim zechevima, josh manje... Tako da... Ne shirite paniku bez potrebe, o ljudi!!!

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ništa se ne zna, tako je. Znam da sam postao dosadan, ali ponoviću da se ne zna ni da li će biti koncerta. :bigblue:

 

onda se ne zna ni da li ce biti exita, jer boskovic ne visi na jumetalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni uopshte nije jasno zashto se shire priche da nece biti koncerta????!!! Jbt, kao da je ovo prvi koncert u Srbiji ikada.

Uostalom, shto se Moonspell-a tiche, ovo im je chetvrti put da rade koncert u Srbiji, ne bi oni ispalili sigurno. :P A za CoF mi se jebe, za one harmonikashe u odranim zechevima, josh manje... Tako da... Ne shirite paniku bez potrebe, o ljudi!!!

 

:)

 

Je l' ti stvarno misliš da se Moonspell tu pita nešto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je sve to. Ali ne moze se poreci cinjenica da je covek krajnje neozbiljan. I sva ta neozbiljnost njemu ide na stetu, dovoljno je i pet ljudi da izgubi time i to je vec 100e itd..

Edited by Ash

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda se ne zna ni da li ce biti exita, jer boskovic ne visi na jumetalu.

 

 

potpis.

 

 

da li ste razmisljali da mozda covek nema vremena da se zajebava po yumetalu(treba popiti svo ono pivo i rakiju)? da li ste znali nekog od organizatora koji vam se obracao na yumetalu pre nego sto smo mi krenuli da radimo ? niste. i sta vam je falilo? nista.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' ti stvarno misliš da se Moonspell tu pita nešto?

 

Da, dragi moj bukvalisto. Mislim. :):P

 

Anyway... MS ce svakako doci opet... Sam. O tome se radi. I ja se trudim da ostanem pozitivna i ne podlezem glupim prichama. Sooo... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na biohazardu, madballu, metal festu i soulfly nisam primetio neozbiljnost, bice da je vama mnogo dosadno pa morate da tupite oko necega...

Niko nije ni rekao da je bilo problema sa organizacijom samih koncerata, dakle na samom mestu i na sam dan održavanja koncerata (ja doduše nisam bio ni na jednom koji je Đole radio, ali ne videh da se neko žalio), već sa promocijom i sa informacijama.

Pogledaj samo ovu lakrdiju oko Amon Amartha, čovek se jedan jedini put pojavio u medijima sa pominjanjem tog koncerta i rekao da je isti zakazan za 6. jun, nakon toga 2.5-3 meseca ni reči, onda se koncert potvrdi od strane benda ali za 6. jul (sad se postavlja pitanje i da li je u toj jednoj jedinoj najavi koncerta uspeo da kaže pogrešan datum) i onda taj Đole kaže nešto u fazonu "pa možda koncerta i ne bude". Ako to nije neozbljno, onda ne znam šta jeste, da ne računamo ono "biće neka predgrupa, al' sam zaboravio ime sad, hehe" ili to što nema pojma da mu na ovom koncertu svira još jedna predgrupa, i još neki "možda", "trebalo bi", "zaboravio sam" i slični fazoni kojih konkretno ne mogu da se setim sada. Treba imati u vidu i gubljenje kredibiliteta kod menadžera benda kada se otkaže već ugovoren i potvrđen koncert.

 

i dalje se vodi polemika o neozbiljnosti coveka koji nece da postuje po jumetalu XD

stvarno ste neverovatni X)

Ne mora on uopšte da postuje na Yumetalu, ne mora da ima ni sajt te kao firme koja organizuje koncerte (ako tu uopšte postoji neka firma), dovoljno je da preko bilo kog medija pusti neko saopštenje sa najosnovnijim podacima, dalje će se već to proširiti među fanovima.

 

U uslovima ekonomske krize, zatvorenosti medija, slabe zainteresovanosti ljudi za ovu muziku, kada je za skoro svaki metal koncert neizvesno da li će dobro proći finansijski, da li će nakon istog i onako retki ljudi koji se bave organizacijom ovakvih koncerata dići ruke od tog posla, da li je to ujedno i poslednji put da neki bend dolazi u Srbiju, takva neozbiljnost je u najmanju ruku... neozbiljna?

 

Nikad Đole...

Samo Frubi...

Pa realno... :)

 

 

 

 

Što se tiče satnice, ajd da verujemo da sve počinje u 21, ali na mestu čoveka koji ide zbog Dead Shape Figure-a, ja bih došao ranije. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,sta ja da radim sa ovim postovima,da ih brisem? :)

 

 

Oh well...

Ne ostaje nista drugo nego da salecemo tog DJoleta po ulici i da tako dobijamo informacije o predstojecim koncertima,kartama,ovim-onim :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svira se "Cthulhu Dawn" obavezno, a ima jos nekoliko starih pesama na redovnoj setlisti - "Cruelty Brought Thee Orchids", "Twisted Nails Of Faith", "Dusk And Her Embrace"... Imas negde na prethodnim stranicama pa proveri. :da:

zato i rekoh da sviraju 'eventualno 3 pesme koje volim' :P nisi pazio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...