Jump to content

2009.04.24. Koncert: * SKC Beograd*Cradle of Filth, Moonspell, Turisas


Svart

Recommended Posts

Pisustvovao sam i ja ovom događaju :) . Ti si sigurno jedna od onih dve normalne koje su me slikale sa Miguelom. Ako jesi onda hvala! :rockdevil:

 

 

Jeste, slikala sam nekog. I ako sam slikala tebe, nema na chemu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije to nista.da vidis kada je on spopao james-a iz cof-a..izasli su kasnije i on kada je video da se svi slikaju sa njim kao i on ce.

 

Ma slushaj ovo... Dolaze tri autobusa... I ja chekam Moonspell, bash me briga za ostale. :D Vidim izlaze iz poslednjeg Mike i Aires. I ja im prilazim da se slikamo (totalno su ludi) i neshto bzvz prichamo i dotrchava par Filthovaca i kao "Aaaa ajde da se slikamo..."

I ja njima- "They are Moonspell, sorry." I Mike i Aires pocheli da se smeju i kazu im "Cradle is there, we are MOONSPELL!" Hahahha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) ja sam mislio da ce biti bolida ali da ce biti bas takvih.. mogu samo zamisliti koliko ce ih tek biti za slipknot.bice okup morona part 2. jel se dani barem hteo slikati kada je izlazio iz busa ili ga niko nije ni skontao pa je samo uleteo u skc?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja taman stigao kad i autobusi i dolaze one budale (što su sedeli ispred) do mene (a ja u df majici) i "jeee Dark Funeral, do you speak English?" :)

 

A kad su videli Denija počeli su da vrište i priče "brate ubi me, sad mogu da umrem"! :)

 

 

Ni pre koncerta se nije hteo slika Deni, imao je pratnju kao i uveče!

Edited by nefas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strashno kakvih sve ima likova, chitam i ne verujem. :D

Btw niko ne pominje onu plavushu shto je bila na Hammerfallu, poshto je tada ochigledno bila atrakcija a video sam je i sada. ;)

 

i ja sam je video pre ulaza se spustala sa nekim novinarkama.bome zgodna je devojka :bigblue:

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel se dani barem hteo slikati kada je izlazio iz busa ili ga niko nije ni skontao pa je samo uleteo u skc?

 

Samo je protrchao. I mahnuo. :D

Onda je jedan pocheo da viche "Brate, uhvatio sam Denija za dupe!!!" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je protrchao. I mahnuo. :D

Onda je jedan pocheo da viche "Brate, uhvatio sam Denija za dupe!!!" :)

hahahahahahaha.verujem da je to bio jedan od one dvojice koji je tokom certa vikao mi volimo da slihtamo u dupe ali nismo pederi.. mogao bi i djole da uvede ono pravilo za zabranu pusenja tokom certa kao sto je i frubi.manje cemo svi da se gusimo.i da sto je zanimljivo kada su postavljali stejdz za cof ovaj kralj do mene iz obezbedjenja uzeo da zapali cigaru i rekose mu ovi sto su skidali glave (mislim na glavu za gitarsko pojacalo :) ) no smoking! i ladno je lik morao da baci cigaru i da kaze kolegi da nema pusenja tu medju prvim redovima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok je Moonspell bio, niko nije pushio. (Mada, ja sam bila u transu tako da nishta nisam videla osim njih na sceni :rockdevil: ) Mozda kasnije, poshto sam otishla iz prvog reda chim se Ms zavrshio. A pozadi je bilo zagushljivo... Stvarno jeste bzvz. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam na Moonspell-u bio u prvom redu, skroz sa desne strane, ispred zvučnika. Posle sam na COF pustio ove ribe što vole da se guze ispred.

 

Ja sam bila tachno ispred Airesa sa leve strane. Neke dve kuchke pored mene nisu htele samo da ZAMENIMO mesta dok je Ms (poshto su doshle zbog CoF-a navodno, jedna u trenerci, druga iz Granda) i onda se jedan divni dechko pomerio da budem blize Fernandu :wub: i tako sam ja do kraja udarala, gurala, gazila itd. te dve divne devojchice. :mrgreen::rockdevil:

Edited by Litthia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam stajala negde na sredini bas, odatle imam lep pregled sta se sve desava. Bilo mi je dobro mesto. Pusilo se stalno, a to stvarno treba zabraniti, makar za vreme svirke. Najgore je kad je neka guzva, krece koncert, a snimis par ljudo koji natrte cigare i samo odjednom pocnes samo da vodis racuna da te neko ne izgori, da ne pominjem konstantno gusenje od dima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusilo se stalno, a to stvarno treba zabraniti, makar za vreme svirke. Najgore je kad je neka guzva, krece koncert, a snimis par ljudo koji natrte cigare i samo odjednom pocnes samo da vodis racuna da te neko ne izgori, da ne pominjem konstantno gusenje od dima.

 

Hajde da pokrenemo neku peticiju da se zabrani pushenje na koncertima. :D Revolucija! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je retard jeste ali je OK samo se mnogo pogubio MNOGO

nadrogirao se mnogo... taj lik je smarao sve oko sebe, cak je i pratio ulicom nekog matorog coveka u odelu, i cupao ga za kosu, da bi se ovaj okrenuo i reko "UDARICUTE NAKAZO" pa je ovaj iskulirao...

http://leftlife.deviantart.com/gallery/

tu imate profi slike sa Turisasa i CoFa

 

http://www.youtube.com/watch?v=M1fUoas2LXw...re=channel_page

Cthulhu Dawn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...