Jump to content

2009.09.12. *Dom omladine, Beograd* S O D O M + Bombarder + Space Eater + The Stone


Recommended Posts

Pozdrav svima, na zalost obavestavamo vas da nismo uspeli da dogovorimo nov datum odrzavanja koncerta Nemackih Thrash Metal veterana SODOM . Managementu benda je potrebno jos neko vreme da zakazu novi datum, kako je vec proslo dosta vremena , doneta je odluka da krenemo sa povracajem novca. Povracaj novca krece od 02.Novembra , na svim prodajnim mestima gde ste i kupili karte. Hvala na razumevanju.

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki

Heh, Destruction je za dva meseca ovo za 6 :) tako da ce svi imati dovoljno vremena da se iskombinuju za oba ;)hhahah.

 

Ja licno ne bi propustio ni jedno ni drugo... :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda propustim Destruction, ali ovo nikako! :D

mozda propustim Sodom ali Destruction nikako! :D

 

(ozbiljan sam :) )

 

ne znam ako budem bio pri keshu doci cu da ih gledam, posto sam se bas razocarao u njih(na par poslednjih albuma, a i uzivo), ali nadam se da oni koji odu na koncert uzivati :pivopije:

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

frubi molim te nemoj dovoditi ovoliko dobrih bendova.choveche pa ja pokushavam skupiti novce za novu gitaru vec godinu dana,kako skupim koji dinar ti izbacish neku dobar koncert,a ja nemogu da nekupim kartu :) :) svaka chast ide se na ovo definitivno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЈЕБО ТЕ БОГ!!!!!

 

 

ПАКАО ПАКАО ПАКАО ПАКАО СА СВЕ ИТЕР СПЕЈСОМ, ЈОЈ БОЖЕ....ААААА СОДОДОДОСДОДОСДОСДОСДОСДОДСОМ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...