Jump to content

2009.09.12. *Dom omladine, Beograd* S O D O M + Bombarder + Space Eater + The Stone


Recommended Posts

Trece,sto se tice posecenosti voleo bih da bude iznad 700 ali jedno su zelje a drugo je realnost (citaj internet i mp3 metalci iz unutrasnjosti koji nece da pomere dupe iz svog sela).

 

Ja mislim da je malo iznad 700 ipak realno.

A za te "internet i mp3 metalce iz unutrasnjosti koji nece da pomere dupe iz svog sela", kakvi god da su, ipak imam mnogo, ali MNOGO vise razumevanja nego za klaustrofobicne metalce iz Beograda, koji ce se ponosno sepuriti gradskim ulicama noseci metal majice i dodatnu "opremu", ali ih je strah da udju u ogradjeno-ograniceni prostor predvidjen za nezanimljive manifestacije poznate kao koncerti.

Edited by Vule iz Kule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Drugo,malo je bez veze taj paket jer je veliki razmak izmedju dva koncerta a ustedeti samo 300 dinara.Ko zna sta moze biti u tri meseca izmedju Distrakshna i Sodoma.Naravno izmedju bi trebalo da bude svemocni Amon Amarth...

Trece,sto se tice posecenosti voleo bih da bude iznad 700 ali jedno su zelje a drugo je realnost (citaj internet i mp3 metalci iz unutrasnjosti koji nece da pomere dupe iz svog sela).

Drugo: Niko jos nije rekao da ce da se ustedi 300din!cena karte ce mozda da se povecava, ZAVISI OD EVRA NARAVNO!, pa samim tim 300din je minimum za ustedu!Po meni 300 dinara nije mala cifra, ne znam za ostale...

trece:sa ovim se ne slazem s tobom!Ovaj koncert ima da izvuku ljudi sa strane, tj. iz unutrasnjosti! U unutrasnjosti je mnogo veca nezaposlenost kao i manja plata, tako da njima je duplo teze da dodju na koncert u Bg jer treba da plate put, hranu, mozda i smestaj!

Ocekivano je 666, tako da ce da vidimo da li ce toliko biti...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo: Niko jos nije rekao da ce da se ustedi 300din!cena karte ce mozda da se povecava, ZAVISI OD EVRA NARAVNO!, pa samim tim 300din je minimum za ustedu!Po meni 300 dinara nije mala cifra, ne znam za ostale...

trece:sa ovim se ne slazem s tobom!Ovaj koncert ima da izvuku ljudi sa strane, tj. iz unutrasnjosti! U unutrasnjosti je mnogo veca nezaposlenost kao i manja plata, tako da njima je duplo teze da dodju na koncert u Bg jer treba da plate put, hranu, mozda i smestaj!

Ocekivano je 666, tako da ce da vidimo da li ce toliko biti...:)

 

 

Sto se tice ustede nije problem ali ja licno ne mogu da zarobljavam novac na tako dugacak period pa sam zato i dao prvenstveno svoj primer.

Ja sam iz unutrasnjosti i takodje mi je tesko kad treba izdvojiti i za jedan koncert a kamoli kupiti paket karata.Zato svake godine izaberem nekoliko koncerata koje cu da posetim u zavisnosti od ukusa.Recimo In Flames i Hammerfall mi nisu prioriteti iako imam maksimalno postovanje prema tim bendovima.Takodje gledam da ispratim ove matorije koji nece jos dugo svirati.

 

Sto se tice internet i mp3 metalaca dodao bih jos i dragstor metalaca,ima u mom gradu puno primera tih sto se busaju u grudi,mrtvi pijani bauljaju sa po hiljadarkom sipanom u stomak za vece a kad dodju Mejdeni ili Slejer niko ne ide jer je "teska finansijska situacija".Za manje koncerte i da ne pricamo.

 

Kad se organizuje metal zurka ili koncert gledaju da se umuvaju za DZ svaki put a pokusavaju da se unesu bombe u kafic da bi popili vise.Jebes te ljude koji su ulozili u organizaciju.Na kraju dogadjaja kad ih puste za DZ onda spavaju na patosu i dolazi hitna da ih vodi na ispiranje ili uopste i ne udju vec ostanu ispred da slivaju do iznemoglosti sto znaci da ih svirka uopste nije ni zanimala.

 

Po meni se tako prepoznaju istrajni fanovi koji u pravom smislu reci podrzavaju pokret i vole metal.Opet kazem ne znam kakvi su vasi primeri tako da se nemojte osecati prozvanim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi sve ovo sto pricamo su prazne price... jbg. ja sam se nekada trudio i bio glavu u zid da shvatim o cemu se radi... ali nije pomoglo, tako da se vise ne obazirem na to da li metalci radije piju pivo ili puse cigare itd.itd. Vise se ne opterecujem oko toga da li ce neko doci na koncert ili ne . Jednostavno onaj koji voli nesto on ce doci i to je to , kraj price... nema teorije da neko ne moze da skupi pare za Destruction ili Sodom , jer se ima dovoljno vremena da se isplanira sve i tako dalje... uvek ce biti onih koji piju na trgu i nose majce metal bendova , a nikada nisu otisli na koncert ili tako nesto... tako da i vas ne treba to da opterecuje, treba da ste svi koji volite Sodom srecni sto dolaze, a jebe vam se za svu tu "idi mi dodji mi " ekipu. :)

 

Tako da ono... najbitnije je da dolazi Sodom i da ce ovo biti jedan stvarno ubitacni koncert, pa ko pretekne pricace :). Ja jedva jebeno cekam ... dugo smo cekali na Sodom , sada konacno ce nastupiti i kod nas !

 

BLASPHEMER TILL DEATH !!!

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj kad zaore Outbreak of evil leb ti jebem...

Samo, čitao sam neke recenzije skorašnjih koncerata, liste im u poslednje vreme mršave, a kažu ljudi da ni oni nisu baš u formi... da ne baksuziram, biće valjda sve OK. Ovo se ne propušta ni pod razno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napalm In The Morning", "Bombenhagel", "Witching Metal", "Agent Orange", "Ausgebombt", "Outbrek Of Evil", "The Saw Is The Law"а "Fuck the Police" Iron Fist, Blasphemer

 

to je ono sto sam nasao sto su svirali u Sofiji... ali mi se cini da su svirali manje od 60min jer su izgleda bili predgrupa Grave Digger-u , aj Lazo kazi sta sve svirali ako se secas :)hahahahhaa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi sto su skepticni - ma de bre ljudi,prze Sodom k'o blasavi :):rockdevil:

Svirali su to sto si naveo Frubi + neke novije stvari koje nisam tol'ko slusao - verovatno sa M-16 il' tako neceg...

 

Uh,kad se samo setim tog razbijanja sto je bilo na njihovom koncertu... :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil::pivopije:

 

 

Heh, Destruction je za dva meseca ovo za 6 :) tako da ce svi imati dovoljno vremena da se iskombinuju za oba ;)hhahah.

 

Ja licno ne bi propustio ni jedno ni drugo... :)

Da,steta je propustiti bilo koji od ta dva koncerta :pivopije:

Mislim,kad vec sviraju ovde (u Srbiji).

 

 

Na kraju dogadjaja kad ih puste za DZ onda spavaju na patosu i dolazi hitna da ih vodi na ispiranje ili uopste i ne udju vec ostanu ispred da slivaju do iznemoglosti ...

Hahahaha,al' su mi ovo neke poznate scene :) :) :)

(ne ja naravno :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednja lista koju nadjoh...Jesenas u Kolumbiji:

 

-BLOOD ON YOUR LIPS

-OUTBREAK OF EVIL

-NAPALM IN THE MORNING

-SODOMY AN LUST

-EAT ME!

-AGENT ORANGE

-THE SAW IS THE LAW

-BLASPHEMER

-OBSESSED BY CRUELTY

-WITCHING METAL

-AUSGEBOMBT

-WACHTURM

-ACE OF SPADES

-REMEMBER THE FALLEN

-M-16

-BOMBENHAGEL

 

 

"Obsesseed by cruelty"!!! O_O :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je otprilike ta neka standardna set-lista, teško da će kod nas onda išta menjati. Ne znam koji kurac sviraju Ace of spades, bolje da ubace neku sa 'Til death do us unite ili još koju sa Tapping the vein i Better off dead.

 

Ako će već da sviraju neku obradu nek ubace onda Aber bitte mit Sahne, Don't walk away ili Cold Sweat:)

Edited by HADES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sodom - prva liga , svaka cast , Predgrupe - odlicne . Cestitam Bombarder proslavu 20 rodjendana , iako je ta proslava trebala da bude jos pre par godina . Cestitam i Space Eater-u - stvarno su posle svih otkaza vecih bendova s kojima su trebali da sviraju zasluzili da sviraju sa Sodomom. Bice odlican koncert , vidimo se ,a organizciji bi preporucio jos jedan domaci odlican bend za buduce thrash dogadaje - Azazel .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...