Jump to content

2009.09.12. *Dom omladine, Beograd* S O D O M + Bombarder + Space Eater + The Stone


Recommended Posts

Deshava se neki zajeb!!! 10og marta javih ortakinji u Bgdu da mi kupi kartu za ovaj dugoochekivani koncert. I shta s deshava, dodje ona tamo u bilet i trazi kartu za Sodom a ovi je pitaju shta je to...

Zna li neko o chemu se radi? Lepo pishe na plakatu na prvoj strani od 9 marta prodaja karata. Shta je sad ovo?

Da li je neko kupio kartu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
Deshava se neki zajeb!!! 10og marta javih ortakinji u Bgdu da mi kupi kartu za ovaj dugoochekivani koncert. I shta s deshava, dodje ona tamo u bilet i trazi kartu za Sodom a ovi je pitaju shta je to...

Zna li neko o chemu se radi? Lepo pishe na plakatu na prvoj strani od 9 marta prodaja karata. Shta je sad ovo?

Da li je neko kupio kartu???

Karte su od 9.Marta u prodaji, ima ih u Felix shopu i na svim prodajnim mestima Eventima!

U Biletu ima samo za Hammerfall!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Stone , svira . Svaka cast za izbor bendova , raspored je nebitan , mada bi Bombarder trebao da svira pre Sodoma , na ovo se dolazi od pocetka pa sve dok nas ne izbace iz sale, i voleo bih da na ovaj koncert dodjem strejt , iako je to jako tesko. - Koncert je prva liga , Sto kaze Neso - ODE SRCE .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
I Stone , svira . Svaka cast za izbor bendova , raspored je nebitan , mada bi Bombarder trebao da svira pre Sodoma , na ovo se dolazi od pocetka pa sve dok nas ne izbace iz sale, i voleo bih da na ovaj koncert dodjem strejt , iako je to jako tesko. - Koncert je prva liga , Sto kaze Neso - ODE SRCE .

Raspored je:

Space Eater

The Stone

Bombarder

Sodom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice ustede nije problem ali ja licno ne mogu da zarobljavam novac na tako dugacak period pa sam zato i dao prvenstveno svoj primer.

Ja sam iz unutrasnjosti i takodje mi je tesko kad treba izdvojiti i za jedan koncert a kamoli kupiti paket karata.Zato svake godine izaberem nekoliko koncerata koje cu da posetim u zavisnosti od ukusa.Recimo In Flames i Hammerfall mi nisu prioriteti iako imam maksimalno postovanje prema tim bendovima.Takodje gledam da ispratim ove matorije koji nece jos dugo svirati.

 

 

Sto se tice internet i mp3 metalaca dodao bih jos i dragstor metalaca,ima u mom gradu puno primera tih sto se busaju u grudi,mrtvi pijani bauljaju sa po hiljadarkom sipanom u stomak za vece a kad dodju Mejdeni ili Slejer niko ne ide jer je "teska finansijska situacija".Za manje koncerte i da ne pricamo.

 

Kad se organizuje metal zurka ili koncert gledaju da se umuvaju za DZ svaki put a pokusavaju da se unesu bombe u kafic da bi popili vise.Jebes te ljude koji su ulozili u organizaciju.Na kraju dogadjaja kad ih puste za DZ onda spavaju na patosu i dolazi hitna da ih vodi na ispiranje ili uopste i ne udju vec ostanu ispred da slivaju do iznemoglosti sto znaci da ih svirka uopste nije ni zanimala.

 

Po meni se tako prepoznaju istrajni fanovi koji u pravom smislu reci podrzavaju pokret i vole metal.Opet kazem ne znam kakvi su vasi primeri tako da se nemojte osecati prozvanim.

 

 

I ja lepo kazem ajmo da gledamo ove matore thrashere, pa kad ih vidim live, mogu na večna lovišsta

 

a ti pijandure metalci ,gledam na majspesju i ostalim tim sajtovima puno slika sve pijani,iscepani,sta ti ja znam slikaju se da se kurče...i u čemu je poenta,ja volim da se lepo obučem i da imam neki ugled ,više volim da me ljudi pamte po lepom nego po nekoj pijanci gde sam dušu izpovraćo.+metal devojke,crnina i ta govna, idi u kurac kolko mi se smuči...mada je ovo offtopic al moro sam jbg

 

Frubi samo ubacuj predgrupe ,ima da bude do jaja,mi iz unutrašnosti nemamo prilike d a često gledamo bombarder,the stone itd

 

 

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...