Jump to content

Amorphis


Cold

  

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Umjesto što hajpuješ serijsku proizvodnju, bolje iskoristi svoj autoritet i preporuči ljudima nešto iskreno, npr. posljednjeg Kenn Nardija, eno otvorio sam mu temu! :bigblue:

 

Ne razumem o kakvoj serijskoj proizvodnji pricas.

A Nardija jos nisam poslusao, nikako da se nakanim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni to bitno. Sto se tice Yuma, toliko ste ojadili Circle kad je izasao da sam se plasio kako ce biti na certu kod nas a onda me docekalo horsko pevanje ne samo refrena nego i melodija pesama sa Circle, Yum nije bukvalno nista. A ako cemo neke pokazatelje uzimati, pogledacu pre pune sale i prodaju albuma.

 

Ali okreni obrni... Meni je jedino bitno sta ja mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice recimo Jajeta, pricao mi covek u Budimpesti kad su svirali na nekom festu to letu ceo kontingent diskova koji su imali se rasprodao za pola sata bukvalno, ljudi se otimali. Ja kad sam ih gledao na Skyforger turneji, usao na pola prve predgrupe i vec diska nije bilo da se kupi.

 

vazda dobro merilo kvaliteta :haha:

 

Ne trivijalizuj, naravno da je po toj logici Ceca najveca u Srbiji, ja pricam o fan bazi Amorphisa koja se odrzala i prosirila.

Sta je onda merilo, sto se na Yumu samo meni i Jaretu svidja album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice recimo Jajeta, pricao mi covek u Budimpesti kad su svirali na nekom festu to leto

 

Gledao sam ih i ja na Jaje turneji u Budimpešti u 202 sa The Man Eating Tree, ali nije bila baš pomama, nije bilo ni skroz do kraja ispunjeno.

Kako god, bio fantastičan koncert. Pokidali i oni i The Man Eating Tree, vrhunsko veče je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa valjda smo već apsolvirali ovde da se oni vrte u tom Circle-u albuma (see what I did there?) zato što to prolazi, naročito među mlađom populacijom metalaca.

 

pogledaj recimo Wacken 2015 cert i videćeš kako većini publike prepuče kurac što se svira ceo Tales, ljudi se očigledno smaraju jer hoće da čuju nove stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je i onaj Motorhead klip sa Exita zvucao kao horor a nama tamo bilo super.

 

Na kraju krajeva ja poznajem dosta ljudi godina slicnih meni koji seku vene na nove albume.

Isto tako, licno sam pricao sa Esom i Tomijem koji kazu da su prezadovoljni novim pravcem i vajbom u bendu otkad je Tomi dosao. Nesto cisto sumnjam da oni sednu, trljaju ruke u fazonu "e sad cemo da snimimo album slicnog stila jer to prolazi medju mladjom publikom".

 

Mozemo ovako terati koliko hocete :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...