Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

Muskarcima sa lepim sakama extra stoji prstenje, ali bez preterivanja, 1 je dovoljan, kozne siroke narukvice su takodje super za njih, pirsing- ne.

 

Slazem se :da: Jedna od stvari koje primecujem na muskarcu su sake, a na lepim sakama stvarno super stoji prstenje (ne mislim na one nabudzene varijante, vec nesto umereno). Ne mislim da je "gej", "emo", "femi" vec ume jako lepo da izgleda ako to lik zna da nosi.

Ja licno obozavam nakit i uvek nosim bar 3-4 srebrna prstena, neku ogrlicu i/ili narukvicu... Ne nosim nakito od rodijuma i slicnih gluposti jer mi poplavi koza od toga, uglavnom srebro i belo zlato. Eventualno chockeri od ceskog kristala or something.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapravo mislis na nikl? tj bizuteriju, ona i sama pozeleni od znojenja.

jer:

Rhodium is used as an alloying agent for hardening and improving the corrosion resistance[2] of platinum and palladium

takodje je plemenit metal i bilo bi mnogo kul imati nakit od njega (ne seri?).

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikl, ne znam gde si cula za rodijum :D

srebro, staklo, slonovaca, drvo, plemeniti metali, (polu)drago kamenje... da, sjajno, ostalo je goli shit. ne znam zasto 'prestizna' firma kao Alchemy Gothic pravi sve od najgoreg djubreta koje pozeleni tj oksidira kao blesavo.

par kopija je bilo da se kupi kod nas, od srebra, to uzeh ovo ostalo me ne zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, mislim na sve bizuterija varijante, poplavi mi koza na tom mestu.

Ja nosim samo i iskljucivo srebro. Imam srebrne mindjusice i 5 prstena i uvek ih nosim (sem kad sviram, tada mi jako smetaju). Bizuterija je sranje. Barem po mom misljenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma meni je sve fuj sem plemenitih i poludragih-dragih al kazem sta nije apsolutno sranje :D

jao jel se secate onih mindjusa s magnetom sto su se fejkovali busni nosevi i usne pre 10-15 god? :D

 

kapiram da toga ima i sada...stavis lszni pirsing gde hoces...i jos kupis zvake sa tetovazom i budes glavna faca...i svaki dan mos da menjas... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nerđajući čelik. :) Srebru nikad ne verujem, a oni komadi koji su dovoljno tanki da bih koverovao da nisu posrebreni su .... Ženski?

 

Inače, slabo šta nosim, iako bi trebalo da naštekam nešto.

 

BTW, ima li iko ideju gde ima gotivnog čeličnog laserski sečenog prstenja? Ono u Bally-ju je sranje, a isto to se nalazi na tezgama za upola manje keša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ni svesna. To mi je najbolja odluka u životu! :tongue:

 

Kao što rekoh, filigran može da prođe, ali mi nije cool.

Pewter-made-stuff, kao Alchemy Gothic i sl. mi je kičerica. Po nešto još i može da prođe, ali ne na meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim samo kozni nakit. Preciznije, narukvice. :wub:

 

Evo, na primer, ovako nesto mi je diFno:

http://pics.novica.com/pictures/9/p149842_1.jpg

http://pics.novica.com/pictures/9/p149836_1.jpg

Toga imas u ZR na Zitnom trgu koliko hoces, raznih varijanti.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...