Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

malog srebrnog skaraba (privezak)

 

Назовимо ствари правим именом. Балегар. Буба која котрља нечије говно. Зашто је то некоме било фасцинантно, не знам. Јеси ли добила и мало сребрно гованце? :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

mindjuse sw

 

Ove midjuse u plavoj boji sam izgubila :( Imam u zlatkasto/zutoj varijanti, ali plave nameravam da kupim opet jer mi se bas svidjaju kako mi idu uz oci, samo da ne nestane, posto sam i ovako jedva nasla, jer je to neka kolekcija koja se vise ne pravi u svarovskom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerujem.. ali ipak...

SuperStock_1560R-2050132.jpg

 

Ne, hvala...

cekaj argument ti je slika nekoga ko ima rupu kroz koju moze da provuce prste a ja pricala do 8mm :D

 

@Axeanosilas: nisam al ti mozda dobijes :P:)

jeste balegar al kad kazes skarab podrazumeva se tacan oblik tj stilizovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veronika je uciteljica...vidi se da volis da naredjujes i drzis se visoko :D

Ali ja sam ucenik koji ne podnosi autoritet :D

 

A sto se tice gubljenja stvari, mislim da sam ja za to svetski sampion...toliko toga sam zagubio, ili mi se pokvari/ufleka...bas sam trapav :cry:

Sestra mi kaze da meni ne vredi nista vredno kupiti, jer sve unistim/izgubim...

Sto naravno ne znaci da cu odbiti neki lep poklon, ako mi date :D

 

Ne volim zlato, srebro mi je lepse...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

mindjuse sw

 

Ove midjuse u plavoj boji sam izgubila :( Imam u zlatkasto/zutoj varijanti, ali plave nameravam da kupim opet jer mi se bas svidjaju kako mi idu uz oci, samo da ne nestane, posto sam i ovako jedva nasla, jer je to neka kolekcija koja se vise ne pravi u svarovskom :(

 

 

u pravu si. nisam ih dugo videla po njihovim radnjama.

imam takve ljubičaste-ametist :) mnogo su lepe

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja znam samo za alke koje idu u usi...to mu dodje kao neki nakit...a za ovo ostalo nemam pojma...cime popuniti rupu gde moze da stane dva prsta?i koja moze da se jos prosiri...svasta mi pada na pamet...ljudi se generalno kite nekim glupostima koje su ruzne,a pri tome i bole...ne shvatam to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...