Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Da li neko od vas ovde zna da li najbolji bend "Nu metala" ima neku turneju i da li svracaju, slucajno u Bg??!

Realno (i nazalost) kad na vrbi zasvrbi (ili kada nasi budu imali da im plate brdo brdo para)!! icon_sad.gifno.gif

KoRn je ipak skup, koliko god ih ljudi mrzeli i pljuvali.... ili voleli! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno (i nazalost) kad na vrbi zasvrbi (ili kada nasi budu imali da im plate brdo brdo para)!! icon_sad.gifno.gif

KoRn je ipak skup, koliko god ih ljudi mrzeli i pljuvali.... ili voleli! icon_mrgreen.gif

smrc, pa 'ebem li ga, kad je metallica mogla da dodju sto ne bi i oni mogli!? sigurno da ne bi doslo 40000 ljudi kao na metallicu, jer ipak metallicu slusaju generacije, ali opet sa manjom kartom valjda bi doslo vise ljudi. just guessing and hoping... icon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

smrc, pa 'ebem li ga, kad je metallica mogla da dodju sto ne bi i oni mogli!? sigurno da ne bi doslo 40000 ljudi kao na metallicu, jer ipak metallicu slusaju generacije, ali opet sa manjom kartom valjda bi doslo vise ljudi. just guessing and hoping... icon_frown.gificon_frown.gificon_frown.gif

Za Metaliku postoji daleko veci... spektar slusalaca, dok KoRn..... ne znam!

Lepo bi bilo da dodju, ali ono... no.gif

Plus, KoRn su jos deca, u odnosu na njih!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Smeta ti sto se uprasio....sta jel' si se lozio na njega ranije, pa ti sad smeta njegov stomacic, podbradak i tako to....

...stomachic konza!!!! icon_redface.gif ........... ali Davis je postao debela svinja!!....

 

..Ne smem ni da zamislim iskrenost sa kojom sad snima icon_da.gif ....

 

I hate yoooouuuuu.... I wanna fuch you aaaall.... arrrrrgh.... dodaj mi taj kavijar.... I hate you, aaaarrrrghhh......

Share this post


Link to post
Share on other sites

korn sux icon_da.gif

icon_confused.gif covece ja ne znam kakvih ti problema imash, i btw ovo se ne odnosi samo na ovaj tvoj post, nego sam vidjao vec ranije da pises stvari kao sto su 'nu metal sux' za sta mislim da je kranje licemerno, s obzirom cime se ti bavis...

mislim da treba da rascistis neke stvari sa sobom jer mi jednostavno nije jasno kako neko ko i sam svira nu metal moze za isto da kaze da je sranje??

sigurno si se druzio sa blekerima i detherima pa su te iskompleksirali....

whatever..

btw nu metal kicks ass

 

 

 

fuck steve harris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...