Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Juce sam video Munky-ja na autoputu u crvenoj Corvette-i.. ph34r.gif

Inace, kukuruz ce posle cover albuma da pokrene svoj label, tako da nema vise obavezvanja by contract i sl.. icon_da.gif

Neka predju u Death, jer je to svejedno John-ova inspiracija.. icon_wink.gif

Mislim, mnogo nesto on voli Cannibal Corpse.. ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam video Munky-ja na autoputu u crvenoj Corvette-i.. ph34r.gif

Inace, kukuruz ce posle cover albuma da pokrene svoj label, tako da nema vise obavezvanja by contract i sl.. icon_da.gif

Neka predju u Death, jer je to svejedno John-ova inspiracija.. icon_wink.gif

Mislim, mnogo nesto on voli Cannibal Corpse.. ph34r.gif

icon_smile.gif eto svaki dan naucim nesto novo...

btw. a sta je sa Elementree records.. to postoji jos od '98 tako nesto..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Obozavam Play Me i Children Of The KoRn.

 

Novi album me je razocarao... Do sad nije bilo pesme koja mi se ne svidja

a na ovom albumu ima nesto, onaj glas kao u Break Some Off, meni to uzasno zvuci..

Ali dobro Play Me, Y'all Want A Single, I'm Done je dobra, Right Now nije lose...

Dobar album, ali ipak losiji od svih prethodnih

...Nadao sam se necemu boljem kad su rekli se vracaju korenima na ovom albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Take A Look je Ok album mada bez neke ozbiljnije ideje... upali su u zamku nekog svog shablona i nesto ne verujem da ce se izvuci iz toga...

a meni je Untouchables najloshiji album.. nervira me kad u nekim pesmama cujes po 5 glasova u isto vreme... uopste nije pravljen za live svirke

Share this post


Link to post
Share on other sites

treba reci da 80 % grupa ima iza sebe kao najbolji svoj album - UPRAVO PRVENAC

 

tad su najljuci, zele da se izraze vishe + nov dozivljaj - snimanje albuma!

 

uvek je svima cilj da prave pesme koje ce moci da rade uzivo, a experimenti idu kasnije.

mislilm da je hrabro to shto su se odluchili za takav potez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj pogresno da me shvatis.. mislim da je najgore sto neki bend moze da uradi da kopira neki svoj album (pogotovo prvi) zato sto je bio popularan... da su KoRn snimili jos jedan prvi bili bi potpuni idioti, samo misilm da je nabolje i upravo najteze snimiti novi album koji se ne udaljava previse od osnovne ideje benda a nije ni kopija prethodnih albuma... znaci razvijati muziku ali ne tako sto ce se osloniti na produkciju u potpunosti i raditi pesme po tom nekom shablonu.... ja jednostavno mislim da su se oni od Follow The Leader na dalje (iako volim i kasnije albume) odaljili od svojih fanova te ih vise ne shvataju onako kako je to bilo u pocetku, pa stoga isto tako i fanovi (oni pravi) manje kapiraju njih....

Share this post


Link to post
Share on other sites

u pravu si -BILI BI DEBILI da ponovo snime prvi album. Ali zato nisu !

Kraljevi su shto su sebi dozvolili takvu stvar.

jedina mi je zamerka to shto ne chekaju duze da izbacuju albume, da sazru do kraja ideje. Novi album je meni nedovrshen. ima straobalnih riffova, ali je falila zavrshnica...a josh se loze da ce izdavati po jedan album svake godine...to im nece valjati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je novi album stvarno ok. Mislim, od takvih ljudi se ocekuju da evoluiraju u nekom pravcu, a ne da sede po coskovima doveka klateci se napred-nazad. Stvarno, ja s kim god da sam pricala, oni su ih napljuvali... kao, prodali se...kao, komercijala... a jeeste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je novi album stvarno ok. Mislim, od takvih ljudi se ocekuju da evoluiraju u nekom pravcu, a ne da sede po coskovima doveka klateci se napred-nazad. Stvarno, ja s kim god da sam pricala, oni su ih napljuvali... kao, prodali se...kao, komercijala... a jeeste...

icon_mrtav.gif ti sto se pozivaju na takve gluposti kao sto su "komercijala" "prodati se" i slicno su jebeni retardi i nemaju pojma o muzici..... ja kad mi neko u razgovoru pomene tu 'rec na K' ja tu prekidam komunikaciju.. icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korn je bio jako dobar bend i ja jos uvek volim njihova muzicka ostvarenja,samo mi malo smeta sto se ponavljaju,ali toliko da im se pesme donekle stapaju.Ko da ponekad nemas utisak da je druga pesma!Dacu cisto jedan primer koji nema veze sa tom mjuzom...recimo novi Hatebreed...sve je isto!Cini mi se kao da gube ideju jer su se ljudi preterano nalozili na taj njihov fazon,pa se ovi,izgleda,plase da nesto promene.Ali,kao sto rece Minja gore,verovatno je tesko napraviti nesto poprilicno drugacije.Mada,ipak,oni imaju pvece muzicko iskustvo...trebalo bi da znaju kako se to radi...naravno ako je to u pitanju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne, pazi... vidi sta COF uradi od sebe no.gif . Mislim, to. Prosto, ne ide ti bas lako da povezes s mozgom kako covek od tries i nesto godina jos uvek pise o tome kako je odbacen od okoline i blah. Malo je ljudi koji se danas iskreno prepustaju muzici, textovima, i koji ne vide samo svote koje se vrte u tom 'poslu', vec i nesto realno.

A sto se komercijale tice, pokacila sam se na krv i noz sa jednom ortakinjom posle rasprave o Ya'll want a single...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...