Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
....potpuno besmislena izjava.. (ne teraj me da dajem i obrazlozenje)

uopste nije besmislena....ti si samo i dalje zagrizen za korn.... to je jedina veca razlika izmedju nas dvojce (vezano za korn)... a i ja verujem u postojanje razlicitih misljenja sto je izgleda kod tebe malo tezi slucaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uu to je zakon....

pogotovo kad Fildi (u uskim koznim pantalonama) krene da trci levo-desno po stejdzu..... 80's dude!! icon_rockdevil.gif

mada mislim da su normalno odsvirali svoje pesme,, tako da... solaze???

Da solaze... ima neki zatureni snimak na Deuce DVD-u gde se kao Head i Manky nadjacavaju u sviranju solaza...i tako....bas su veseli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

uopste nije besmislena....ti si samo i dalje zagrizen za korn.... to je jedina veca razlika izmedju nas dvojce (vezano za korn)... a i ja verujem u postojanje razlicitih misljenja sto je izgleda kod tebe malo tezi slucaj...

e jebote sad si me naterao da se vracam jedno 3, 4 strane unazad da shvatim o cemu pricas....

ja i dalje tvrdim da je besmislena a evo ako moram da objasnjavam zasto onda moram da se pozivam na roberta smita.

dakle doticni gospodin je upoznao clanove jednog od evropskih tribjut bendova koji mu je posle koncerta rekao: "wow pa mi zvucimo vise kao the Cure nego vi!".. na sta je Robert rekao "ali to nije moguce- jer mi JESMO the Cure"

 

dkle ono sto hocu da kazem je da ako KoRn u jednom trenutku krene da pravi kantri muziku to je i dalje KoRn jer je to ono sto oni rade....

a ti mozes da kazes da 'njihove pesme vise ne lice na ono sto su nekada radili' a nikada 'njihove pesme vise ne lice na KoRn'

 

 

btw. da svestan sam toga da imam problem da uvazim ili ne daj boze shvatim tudje misljenje ali na kraju krajeva to zapravo i nije moj problem. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo napred minja...

ne daj da te lazu!!! icon_smile.gif

 

robert smith fuckin' rulz...

 

on i les claypool su jedini muzicari koje south park nije ismejao, vec im jos dao i pozitivno-bizarne uloge--sebe, naravno...

sa pravom...

south park rulz...

mislim da je i Radiohead prosao sasvim u redu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel to isti lik sho je pljuvao J.Davisa pivom i kikirikijem? icon_sad.gif razocharao me je

Bruka...ima da mu posvete remix faggeta na sledecem albumu biggrin.gif

 

Nadam se da ovo nije istina...ipak se site zove blabbermouth,kolike su shanse da nije...realno? icon_confused.gif

Zamisli odesh u crkvu kad tamo Head sluzi misu,sa sve onom njegovom kapom koju nece da skine jer ima veliku glavudzu(parafrazirana njegova izjava) pukeface.gif poludeo cho'ek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Billboard.com is reporting that former KORN guitarist Brian "Head" Welch spoke to the Bakersfield, California station KRAB-FM on Sunday (Feb. 20) regarding his decision to leave the group, citing a recent religious awakening. "I had it in my heart to come here and explain to you," Welch said. "I'm good friends with KORN. I love those guys, and they love me, and they're very happy for me."

 

Welch added that he would be appearing at the Valley Bible Fellowship in Bakersfield, California on Sunday (Feb. 27), during which time he would "speak [about] how I got to this place in my life, and I'll answer all your questions."

 

KORN have yet to announce a replacement for Welch. The group are currently in the studio working on a new album, tentatively due in

 

HEAD:

"Anger is a good thing, and if kids want to listen to KORN, good, but there's happiness after the anger. I'm going to show it through my actions how much I love my fans."

 

icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

 

www.norkcrew.cjb.net

www.fieldysdreams.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...