Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Sta god da snime,super,samo da ne bude kao Untouchables....

 

Inace,David jeste ODLICAN bubnjar(hmm.....kolega)!! biggrin.gifa:

 

yea..i moj kolega biggrin.gifa: sto bi znacilo da smo i mi kolege biggrin.gifa:

 

A,znaci tako!Sad znam kome cu sjebati pedalu i otpustiti kozu(ovo se odnosi na bibnjeve),i naravno,gadjati paradajzom u petak!!

 

samo ne zaboravi..tamo ce biti 4 bubnjara koji ce svirati na istim bubnjevima..... smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta god da snime,super,samo da ne bude kao Untouchables....

 

Inace,David jeste ODLICAN bubnjar(hmm.....kolega)!! biggrin.gifa:

 

yea..i moj kolega biggrin.gifa: sto bi znacilo da smo i mi kolege biggrin.gifa:

Ala vi lupate biggrin.gifa: mislim po bubnjevima :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

P.S. David je mnogo gotivan bubnjar(nije kolega)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad da ponovim post koji neznam zasto si obrisao...

Da li je neko cuo KoRn pesme "Sean Olsen" i "Layla"....

Mnogo su dobre...

Pitanje ne vazi za Freak-a...on ih je cuo... biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

biggrin.gifa: /me nije cuo samo 1 ili 2 pesme od KoRna :mrgreen:

a jeste culi 'alive'? to je prvobitna verzija 'need to'-a i mnogo je jaka biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

i mala ispravka - sean olson biggrin.gifa:

 

zna neko mozda gde mogu da nadjem 'need to' ali ne od KoRna nego od staind-a?

 

 

Alive je super stvar mada je preradjena verzija need to bolja biggrin.gif

Znam da sam je skinuo davno i imam je na cd-u negdje samo na kojem :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta god da snime,super,samo da ne bude kao Untouchables....

 

Inace,David jeste ODLICAN bubnjar(hmm.....kolega)!! biggrin.gifa:

 

yea..i moj kolega biggrin.gifa: sto bi znacilo da smo i mi kolege biggrin.gifa:

 

A,znaci tako!Sad znam kome cu sjebati pedalu i otpustiti kozu(ovo se odnosi na bibnjeve),i naravno,gadjati paradajzom u petak!!

 

samo ne zaboravi..tamo ce biti 4 bubnjara koji ce svirati na istim bubnjevima..... smile.gif

Ali ti si zadnji, tako da ostalima nece da naudi ako naudi tebi smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je moj omiljeni bend, imaju odlicnog bubnjara, omiljene grupe su mi: Limp Bizkit, Linkin Park i KoRn

ko hoce da se dopisuje neka mi se obrati na private

Zasto imam neverovatan osecaj da bas i nisi iskren....

U prevodu "Da podje*avas"

Ako nije tako, moje izvinjenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sad da ponovim post koji neznam zasto si obrisao...

Da li je neko cuo KoRn pesme "Sean Olsen" i "Layla"....

Mnogo su dobre...

Pitanje ne vazi za Freak-a...on ih je cuo... biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

biggrin.gifa: /me nije cuo samo 1 ili 2 pesme od KoRna :mrgreen:

a jeste culi 'alive'? to je prvobitna verzija 'need to'-a i mnogo je jaka biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

i mala ispravka - sean olson biggrin.gifa:

 

zna neko mozda gde mogu da nadjem 'need to' ali ne od KoRna nego od staind-a?

Ja sam je cuo i mnogo je istripovana...mislimonaj bolestan smeh na pocetku, a i ostatak je puuufffff...cak mi i ne lici toliko na KoRn, samo neznam kolike veze ima ova pesma sa "Need to", ali nema veze...

I jeste Sean Olson....my mistake 8O

Od KoRn-a jos nisam cuo "It Takes Two", "This Town", "XMas Song", "You Mean I'm Not?", "Take It Back" i to je to ....bar ja tako mislim...

e da..happy birthay, jon :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Yea...Heppy Birthday....

i mala ispravka - John biggrin.gifa:

 

Hm

TAKE IT BACK ja pesma posvecena lynn strait-u koji je poginuo u saobracajnoj nesreci i nije je napisao korn vec grupa pomenutog pevaca a jonathan je samo dao glas kao i ovi likovi

 

serj-system of a down

m.c.u.d-hed p.e

fred-limp bizkit

corey-slipknot

brandon-incubus

lajon-sevendust

dez-coall chamber

 

ima ih jos par ali ovi ce vas interesovati.

 

THIS TOWN- je teski demo a pjesma je od grupe KITTIE opet je jonathan samo pevao.

I stvar je losa nisi nista propustio.

 

JA sam slusao sve jednu koja je spomenuta na ovoj temi barem jednom (malo da se pohvalim biggrin.gif )

Ali nemam ih na cd-u sem sean olson, this town, take it back, xmas-song

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je moj omiljeni bend, imaju odlicnog bubnjara, omiljene grupe su mi: Limp Bizkit, Linkin Park i KoRn

ko hoce da se dopisuje neka mi se obrati na private

Zasto imam neverovatan osecaj da bas i nisi iskren....

U prevodu "Da podje*avas"

Ako nije tako, moje izvinjenje...

 

Jebeni scissors mi je izmenio poruku (bar mislim da je on)...

Pa nema ko drugi smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Izvini sto se smejem, ali bilo je jace od mene...jednostavno sam znao da je nemoguce da ti tako nesto napises...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm

TAKE IT BACK ja pesma posvecena lynn strait-u koji je poginuo u saobracajnoj nesreci i nije je napisao korn vec grupa pomenutog pevaca a jonathan je samo dao glas kao i ovi likovi

 

serj-system of a down

m.c.u.d-hed p.e

fred-limp bizkit

corey-slipknot

brandon-incubus

lajon-sevendust

dez-coall chamber

 

ima ih jos par ali ovi ce vas interesovati.

 

THIS TOWN- je teski demo a pjesma je od grupe KITTIE opet je jonathan samo pevao.

I stvar je losa nisi nista propustio.

 

JA sam slusao sve jednu koja je spomenuta na ovoj temi barem jednom (malo da se pohvalim biggrin.gif )

Ali nemam ih na cd-u sem sean olson, this town, take it back, xmas-song

E da. Pa imam ja taj CD posvecen Lyn Strait-u...onda sam cuo "Take it back"...I kakva je xmas-song...imam text koji je otkacen 300%...

I jel' znas mozda neke linkove ili sajtove gde mogu da se skinu ove pesme koje sam naveo da nisam poslusao(samo da ne budu kazaa ili winmx)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah da umalo da zaboravim, imam jedan demo korn-a na cd-u ali nemam pojma kako se zove. :? :? :?

JEli neko slusao dying to je korn uradio sa ice cube-om i ima odlican rif

ili jeli neko slusao

KICK THE P.A odlicna stvar koju je KORn uradio sa the dust brothers za spawn sountrack

Ovu prvu ne drugu da i mnogo je dobra biggrin.gifa:

Jeli neko cuo Sleepy Hollow sa Marilyn Manson-om(meni se nije svidela)?

Naravno imaju oni jos i Proud, Camel Song, I Can Remember i Ball Tongue sa malo drugacijim textom(Lodi Dodi we like to party....)ali samo u Live verziji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah da umalo da zaboravim, imam jedan demo korn-a na cd-u ali nemam pojma kako se zove. :? :? :?

JEli neko slusao dying to je korn uradio sa ice cube-om i ima odlican rif

ili jeli neko slusao

KICK THE P.A odlicna stvar koju je KORn uradio sa the dust brothers za spawn sountrack

 

ta sa ice cube-om se zove 'fuck dying', ali je na cube-ovom albumu, jer je ice cube feat. KoRn a ne obrnuto biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah da umalo da zaboravim, imam jedan demo korn-a na cd-u ali nemam pojma kako se zove. :? :? :?

JEli neko slusao dying to je korn uradio sa ice cube-om i ima odlican rif

ili jeli neko slusao

KICK THE P.A odlicna stvar koju je KORn uradio sa the dust brothers za spawn sountrack

 

ta sa ice cube-om se zove 'fuck dying', ali je na cube-ovom albumu, jer je ice cube feat. KoRn a ne obrnuto biggrin.gifa:

 

Znam da je fuck dying ali sam izgleda izostavio suck ne znam kako mi se to dogodilo :? ali nebitno.

 

Znam da je sa ice cube-ovog albuma. Ali je nisam rekao da je to korn-ova pjesma ja sam samo rekao da je korn uradio pesmu sa ice cube-om

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko neko hoce da skine neke Life&Rare KoRn pesme neka ide na www.adidas-korn.com i pod music moze da nadje sledece pesme:

 

-How Korn got their Name interview with Jonathan Davis

-Blind [demo] Neidermeyer's Mind

-Daddy [demo] Neidermeyer's Mind

-Alive Neidermeyer's Mind

-All in the Family [full] different version

-Proud I Know What You Did Last Summer soundtrack

-Kick the P.A. Spawn soundtrack

-The Camel Song End Of Days Soundtrack

-Xmas Song Vinyl Xmas song

-My Gift to You [live] live @ KROQ

-Revival [live] Orgy feat. Jonathan Davis @ Family Values Tour 98

-Inside Cultivation '92 (by Sex Art)

-Love On The Cocks Neil Diamond cover

-I Can Remember Got The Life single

-4U [live] live

-Beg For Me [live] live @ The Apollo

-Dirty [live] live @ The Apollo

-Falling Away From Me [acapella] Falling Away From Me single

-Jingle Balls Falling Away From Me single

Share this post


Link to post
Share on other sites

You're Munky. You've got some strange abilities but that's what makes you original. You're a kick ass hard rocker and on stage like to express the side of you that you hate. You're a crazy little munky.
You're Jonathan, the frontman. People used to call you a freak, a sissy, but you showed them that you're much better than they are. Screw them, you're an icon now.
You're Fieldy. You prefer hip-hop music. You're not very good at guitar, so you just haul ass as a bassist. You might seem like a bad ass on the outside, but on the inside, you're very sensitive.....
You're Head, another hard ass rocker. You party a little too much...alcohol is one of your many passions. However, you're still the funny one.
Jebote fali nam jos David da se kompletiramo smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Posto postoji gomila sajtova sa textovima svakakvih grupa, cesto se nalaze razliciti textovi, pa sam na jednom sajtu nasao da tip koji je postavio reci kaze da u pesmi "Twist" Jon ne peva nista drugo sem TWIST,a da je ostatak samo neko lupetanje a ne neki poseban nacin izgovaranja reci kao sto ostali kazu, pa me interesuje sta vi mislite o tome...

Da li Jonathan stvarno izgovara neke reci na ludacki nacin ili je samo lupetao sta mu je prvo palo na pamet???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...