Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

...ccc...opet uleteo neki slepac...

...ma pesma je do jaja depresivna...naravno da album nece biti takav...zao mi shto ce se razocharati oni novopecheni fanovi koji su se nalozili na "Untouchables"...ali KoRn nije takav...poceci su zakon i prava slika...Respect!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

did my time je bas opustena pesma, sa razarackim rifovima koji pokazuju da je likovima u kornu ipak ostalo smisla za pesme kao sa prvog albuma, jedino je jon poceo suvise da se lozi na efekte.

Pesma je bas rough'n'tough

Samo slusajte melodije, a onaj mirni prelaz je tu da se uklopi sa ostatkom pesme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album Korna u Novembru! 8O Zvace se Take A Look In The Mirror i sadrzace 15 pjesama od kojih su deset vec gotove.Poznate su dvije pjesme Didi My Time i metallica cover One.Jos su dodali da ce najvise liciti na njihov prvi album 8O

 

Jedva cekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obradice One od Metallica-e???!! 8O 8O 8O

Upravo sam cula Did my time. Pesma je svakako bolja od bilo koje sa Untouchables-a...

Nije mi jasno zasto stalno spominjete prvi album kao da je to jedino sto valja...Issues je po mom misljenju isto toliko tezak koliko i selftitled, mozda cak i suroviji i depresivniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

elem,

video sam negde tacan (?) datum izlaska novog KoRnovog albuma i ime, ali sam zaboravio

smile.gif)

jel zna neko mozda detaljnije o tome ?

E, da

Jon igra u filmu "Seeing other people " u kome diluje krek wink.gif

Najdetaljnije:Zvace se Take A Look In The mirror,15 pjesama,10 gotovih od kojih su dvije Did my Time i obrada tallice One,izlazi u Novembru,sami rade produkciju

 

zasad se samo to zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak koliko i da najavljuju kako ce njihov najnoviji album biti nalik prvog ja sam 101% siguran da ce biti samo bleda kopija prvog... korn mi je bio omiljeni bend pre izlaska Untouchables a sada me totalno razocarao sa Did my Time. Ne znam za vas ama za mene Did my Time je totalan propast

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ma godine chine svoje...Jonathan nije u stanju da pravi agresivne pesme...glas mu se totalno promenio...to shto je nekada bilo bilo je...ostaje samo da se naviknemo na ovo shto sada rade... smile.gif)

p.s.koja ti je to slika?ja imam taj tatoo na istom mestu,samo duplo veci... :PPPP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napokon sam se dokopao legendarne obrade kao shto je " One"

Vidi se da su Davis & Co. ulozili dosta truda ne bi li shto bolje skinuli pesmu. Medjutim nisu me ocharali,smatram da je original neuporedivo bolji. Kao prvo da rashchistimo, Hetfield je zaista bolji vokal od Jon-a.

Ruku na srce to je pesma koju je najbolje otpevao,jer se iz petnih zila trudio da zvuci kao James.

Kornovci se uopshte nisu usudili da odsviraju onu relativno komplikovanu solazu, drum solo je takodje sveden na minimum. Pesma je dakle skracena na 4 min,a original traje sedam ipo minuta...

___________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

da....pretpostavljam da to onda znaci da oni ni ne znaju da odsviraju tu solazu? smile.gif :roll: ... uostalom, zasto bi oni smarali sa svih 7 i po min. na metallica icon-u...a sto se tice drumsa, jednom sam cuo obradu tako da ne znam sve detalje, ali cak i ja bio mogo da skinem u originalu ceo one...tako da... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jos jedna novost u vezi novog albuma (sa malo antipaticnim nazivom  :x ): jedna od pesama bice i preradjeni alive demo iz '93, koji je prvobitna verzija need to, a to je mnogo dobro  :da:  :D  

mora da se pocne sa stekanjem za original....nema jos mnogo do novembra...

Ja imam sve Korn albume original.Pravi bendovi to zasluzuju! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...