Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Jon Davis je rekao za ST.ANGER:

 

 

KORN's JONATHAN DAVIS: METALLICA's 'St. Anger' Is 'The Shittiest Thing I Have Ever Heard!' - Oct. 26, 2003

 

A BLABBERMOUTH.NET exclusive: KORN vocalist Jonathan Davis recently gave Swedish journalist Martin Carlsson his opinion on METALLICA's latest album "St. Anger". "I think it's the shittiest thing I ever heard in my life!" he said. "I respect those guys immensely since some of those songs are great. Some of that shit sounds like it's beginners' shit. I understand they're going for a new raw and heavy sound, but that's just shit. I don't get it. I like some of the songs, it's cool and it's not [me] talking shit [about them] at all, but the production is just horrible. I know what they're trying to get across, but Lars [ulrich]'s snare drum is the most irritating thing I've heard in my whole life."

 

komentare mozete videti na

 

http://www.roadrun.com/blabbermouth.net/ne...ewsitemID=16252

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jon Davis je rekao za ST.ANGER:

 

album "St. Anger". "I think it's the shittiest thing I ever heard in my life!" he said. "I respect those guys immensely since some of those songs are great. Some of that shit sounds like it's beginners' shit. I understand they're going for a new raw and heavy sound, but that's just shit. I don't

 

hahahha... e ovo je stvarno do jaja... da covek umre od smeha ?!?! pa ovaj dzonatan kao da nije cuo svoje pesme sa antachlbsa i novog albuma...one su 10x gore nego sto je nova metalika sranje... tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj drug Phealy - tvrdi da su i HEAD I MUNKY bolji gitaristi od Stepha Carpentera jer on ne zna da bode nista vise od riffova ( iz dropa ) i da ne zna NIJEDNU solazu . Ni oni nisu jaki na solazama, ali bar neke i znaju i pokusavaju, a debela mrcina nece ni da proba.

Inache, lik ZIVI za DEFTONESE i ne priznaje ni jedan drugi band.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi e a mislio sam da je album sranje... i jeste "sranje" ali nekomercijalno za razliku od korna... koji je CISTA faking komercijala zadnja dva... tako da respect onima koji nisu presli u komercijalu

ju boze ! stvarno ljudi ovde razne gluposti lupaju samo da bi se svadjali ! i majke mi muka mi je od tebe deftoneru vise !

 

ZNACI : novi album metallice st anger je najveca komercijala ikad u istoriji muzike ! na to se nalozili i svi fensici i textovi su im prilagodjeni glupim ljudima i SVE !!! samo da uzmu sto vise para posto vise nisu sposobni da prave dobru muziku !!!!! kornov untouchables je daleko od komercijale u odnosu na st anger . uostalom zar komercijalu ne obozavaju svi pozeri ???? ja retko nailazim na ljude koji obozavaju korn ! posebno ne na nalozene fensere ! sta vec

uzmite u obzir da sam imala temperaturu kad sam ovo pisala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promesala sam malo guzom i onda hrabro sela na njega. Glavic je ponovo uleteo tesko ali me ovaj put manje bolelo. Beba je kleknula ispred mene i pocela da mi lize picu, kvaseci i njegov kurac kako bi sto lakse usao unutra. Spustala sam se polako, osecala sam ga kako se probija, prolazi, ulazi u mene i uvlaci za sobom pola moje pice. Onda sam se podigla i malo ga izvukla pa onda opet nazad. Obuhvatio me je sa obe ruke oko kukova i poceo ubrzano da vuce na dole, nabijajuci me skoro do kraja, do korena koji je bio cak i deblji nego ostatak. Uvijala sam se od uzitaka koje mi je pricinjavao, osetila sam da ce uskoro da svrsi. Njegova kurcina je rasla u meni, sirila se i zajedno sa njom sirila je i moje zidove. Uzitak je postajao sve veci. Vec prilicno crvena pica sirila se i skupljala, navlacila i svlacila u sve brzem ritmu.Osecala sam kako nadolazi plima uzitaka koju nikada ranije nisam osetila, koju nikada ranije moj prstic nije mogao da izazove u mojoj malenoj pickici. Kurcina je i dalje rasla, pulsirala, u sve brzem ritmu. Izgubila sam dah, vristeci, nabijala sam se na njega do kraja, udarajuci guzom o njegova cvrsta muda. Prvoje naisao jedan talas u kom sam se sasvim izgubila, zelela sam da ga osetim u svom grlu, da me tim svojimdebelim kopljem skroz probije i da ostanem tako nataknuta na njega. Onda je naisao i drugi talas, pa treci, urlala sam sada vec na sav glas skacuci po njemu. Sve je skripalo, lomilo se, pucalo pod nama.Odjednom je izvadio svoj kurac i strpao ga pravo Bebi u usta. Scepavsi ga svojim rukama drkala ga je sa obe ruke, dok je jedan za drugim mlazom punio njena mala usta. Sperma je izlazila i lila se kao reka napolje, niz bradu i njene grudi. Sisala ga je i nabijala se glavom na njega. Pruzila sam se sa strane osecajuci neverovatnu prazninu u svojoj utrobi, potpuno oduzeta, ukocena i naravno na sto sedmom nebu. Lezali smo tako pola sata, mozda i vise potpuno nesvesni prisustva jos dvoje ljudi koji su sve to posmatrali.....Ispruzila sam ruku trazeci njegov kurac, zeleci jos jednom da ga pomilujem ocekujuci nova uzbudjenja........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promesala sam malo guzom i onda hrabro sela na njega. Glavic je ponovo uleteo tesko ali me ovaj put manje bolelo. Beba je kleknula ispred mene i pocela da mi lize picu, kvaseci i njegov kurac kako bi sto lakse usao unutra. Spustala sam se polako, osecala sam ga kako se probija, prolazi, ulazi u mene i uvlaci za sobom pola moje pice. Onda sam se podigla i malo ga izvukla pa onda opet nazad. Obuhvatio me je sa obe ruke oko kukova i poceo ubrzano da vuce na dole, nabijajuci me skoro do kraja, do korena koji je bio cak i deblji nego ostatak. Uvijala sam se od uzitaka koje mi je pricinjavao, osetila sam da ce uskoro da svrsi. Njegova kurcina je rasla u meni, sirila se i zajedno sa njom sirila je i moje zidove. Uzitak je postajao sve veci. Vec prilicno crvena pica sirila se i skupljala, navlacila i svlacila u sve brzem ritmu.Osecala sam kako nadolazi plima uzitaka koju nikada ranije nisam osetila, koju nikada ranije moj prstic nije mogao da izazove u mojoj malenoj pickici. Kurcina je i dalje rasla, pulsirala, u sve brzem ritmu. Izgubila sam dah, vristeci, nabijala sam se na njega do kraja, udarajuci guzom o njegova cvrsta muda. Prvoje naisao jedan talas u kom sam se sasvim izgubila, zelela sam da ga osetim u svom grlu, da me tim svojimdebelim kopljem skroz probije i da ostanem tako nataknuta na njega. Onda je naisao i drugi talas, pa treci, urlala sam sada vec na sav glas skacuci po njemu. Sve je skripalo, lomilo se, pucalo pod nama.Odjednom je izvadio svoj kurac i strpao ga pravo Bebi u usta. Scepavsi ga svojim rukama drkala ga je sa obe ruke, dok je jedan za drugim mlazom punio njena mala usta. Sperma je izlazila i lila se kao reka napolje, niz bradu i njene grudi. Sisala ga je i nabijala se glavom na njega. Pruzila sam se sa strane osecajuci neverovatnu prazninu u svojoj utrobi, potpuno oduzeta, ukocena i naravno na sto sedmom nebu. Lezali smo tako pola sata, mozda i vise potpuno nesvesni prisustva jos dvoje ljudi koji su sve to posmatrali.....Ispruzila sam ruku trazeci njegov kurac, zeleci jos jednom da ga pomilujem ocekujuci nova uzbudjenja........

Share this post


Link to post
Share on other sites

ju boze ! stvarno ljudi ovde razne gluposti lupaju samo da bi se svadjali ! i majke mi muka mi je od tebe deftoneru vise !

kornov untouchables je daleko od komercijale u odnosu na st anger .

 

napokon da se i ja nekome smucim ! yuhu ! tongue.gif khm... devojko devojcice ili sta vec... cinjenica je da je metalikin album sranje i to zestoko... ali cinjenica je da antacheblz i ovo posle njega isto toliko sranje... samo treba odabrati manje od dva sranja tongue.gif isto kao politicka situacija u nasoj zemlji...

 

svi pozeri ???? ja retko nailazim na ljude koji obozavaju korn ! posebno ne na nalozene fensere !

 

korn je prestao da bude korn posle drugog albuma ... eventualno mogu da se nadju pesme sa 3ceg i 4tog i da se napravi pola albuma...znaci 2 ipo dobra albuma ... eto sta ti se desi kada ti pare udare u glavu...sto nije slucaj sa deftonsima....

 

sta vec uzmite u obzir da sam imala temperaturu kad sam ovo pisala

 

ma oprosteno ti je... to ti je kao ona fora..kada se devojkama (zenama) smanjuje za pola zatvorska kazna kada ubiju nekoga za vreme menstruacije tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ju boze ! stvarno ljudi ovde razne gluposti lupaju samo da bi se svadjali ! i majke mi muka mi je od tebe deftoneru vise !

kornov untouchables je daleko od komercijale u odnosu na st anger .

 

napokon da se i ja nekome smucim ! yuhu ! tongue.gif khm... devojko devojcice ili sta vec... cinjenica je da je metalikin album sranje i to zestoko... ali cinjenica je da antacheblz i ovo posle njega isto toliko sranje... samo treba odabrati manje od dva sranja tongue.gif isto kao politicka situacija u nasoj zemlji...

 

svi pozeri ???? ja retko nailazim na ljude koji obozavaju korn ! posebno ne na nalozene fensere !

 

korn je prestao da bude korn posle drugog albuma ... eventualno mogu da se nadju pesme sa 3ceg i 4tog i da se napravi pola albuma...znaci 2 ipo dobra albuma ... eto sta ti se desi kada ti pare udare u glavu...sto nije slucaj sa deftonsima....

 

sta vec uzmite u obzir da sam imala temperaturu kad sam ovo pisala

 

ma oprosteno ti je... to ti je kao ona fora..kada se devojkama (zenama) smanjuje za pola zatvorska kazna kada ubiju nekoga za vreme menstruacije tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

moj drug Phealy - tvrdi da su i HEAD I MUNKY bolji gitaristi od Stepha Carpentera jer on ne zna da bode nista vise od riffova ( iz dropa ) i da ne zna NIJEDNU solazu . Ni oni nisu jaki na solazama, ali bar neke i znaju i pokusavaju, a debela mrcina nece ni da Inache, lik ZIVI za DEFTONESE i ne priznaje ni jedan drugi band.

 

e a ja mislim da karpenter ne zna ni riffove da bode tongue.gif ali ozbiljno... a sto se sviranja kornovaca... ne secam se ni da su probali da sviraju solaze (ne racuna se one- - to hvala bogu nije njihova pesma) ?!!? a ko zna mozda stiven vezba ceo zivot da nam premijerno odsvira nothing else kao single projekat tongue.gifP cinjenica je samo jedna... korn je mnogo dobar bend kao i deftonsi ( mada korn priznajem samo 2.5 albuma) korn je presao u komercijalu... deftonsi nisu ... to je sve sto je vazno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

korn je presao u komercijalu... deftonsi nisu ... to je sve sto je vazno...

 

Ja mislim da je komercijala kad odradis ili bolje receno iskopiras nesto sto se vec do jaja prodavalo i to radis da bi ti zaradio kintu, a siguran sam da je korn issuesom i untouchablesom izbacio nesto sto niko ranije nije ouradio i prodavao...a i unt je najlosije prodat album od svih 5(komercijalno je ono sto se prodaje)

 

p.s/ kolko je npr. komercijalna minerva ili mozda lucky you :?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji period u nekoj grupi kada se clanovi trude da im muzika bude sto raznovrsnija ... onda taj bend (eventualno) zgrne mnoooogo para, ima veliku distributersku/produkcijsku kucu iz ledja (npr Sony) i onda postanu tzv komercijala = stancuju slicne/jednolicne ritmove, pesme lice jedna na drugu i tako dalje, no i to ima svoju publiku ... tako da samo su ukusi u pitanju i rasprava izmedju istih ... misli li iko ovde da ce KoRn ikada izdati albim kao sto je njihov prvi? Ja ne ... a mislim da nam se misljenja po tom pitanju slazu ... svima ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nije bilo Korna tesko da bi bilo i Deftonesa...

 

decko muzika nema veze sa vezom... jel ti provaljujes kako su bendoooooovi skroz razliciti !?! sta sada ja da kazem da nije FNM ne bi bilo ni korna a? da nije bilo old-a od machine head ne bi bilo ni good gada...

c c c

 

Novi album ce biti bolji od UNT a UNT je bio sasvim solidan.

 

pazi nije da je bio solidan... od svih stvari koje su izasle u to vreme iz te vrste muzike unt je zakon ! kao sto kaze moj ortak (zipo) na skali od jedan do deset korn-korn je 15 a korn unt je 7 ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...