Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

tek treba da izadje smile.gif

Long live internet :twisted::twisted:

Upravo sam skinuo ceo album:)

Inache ako vas interesuje idite na http://releasedasemana.no.sapo.pt/ i skinite ga.

 

-------------------------------------------------------------------

Korn - Take a Look In The Mirror (2003) @192Kbps

-------------------------------------------------------------------

01 - Right Now

02 - Break Some Off

03 - Counting On

04 - Here It Comes Again

05 - Deep Inside

06 - Did My Time

07 - Everything I've Known

08 - Play Me (featuring Nas)

09 - Alive

10 - Let's Do This Now

11 - I'm Done

12 - Y'all Want A Single

13 - When Will This End + One (Live) (Bonus Track)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e bre, sasa...

pa to su NJIHOVE stvari ( osim one-a) i oni rade sa tim sta hoce...

treba da volis sve sto rade, jer su i oni vazni u celoj prici, a ne to sto prave ( fanatic smile.gif )

Tako i textovi : vi bre ljudi izgleda samo citate njihove textove, jeli nekome od vas ( osim mojima, znaju ko su) ikada palo na pamet da se zadubite u njihovu muziku????

Share this post


Link to post
Share on other sites

neki ljudi ne vole untouchables jer ima puno efekata i praktico je neodsvirljiv bez onakve opreme i studija....a drugima se ne svidja jednostavnost novog albuma (jer verovatno to nisu ocekivali)...a posto oni biraju sta ce da rade i kako ce da sviraju na ljudima je da odluce da li ce da ih slusaju ili pljuju

 

sto se mene tice meni se njihova pesma svidi pre nego sto je cujem!!!

 

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije rec o tome kako mozes to da odsviras, drugo NE MOZE SE BEZ DVE GITARE - to i mi vidimo smile.gif

Jon i dalje moze da peva ko sto je to radio ranije ( video sam neke nove live-ove gde cak i rade right now) samo nece....

nisu prsli nego sazreli ( doduse, malo su zakasnili)...

Naravno da ne mogu da naprave klon prvog albuma - to nikome dosad nije poslo za rukom, pa nece ni njima. Jedino sto je mozda bolje ne go ranije je to sto su ljudi ODJEDNOM poceli da vise cene Life is peachy, sto nije bio slucaj kada je ,recimo, izasao iSsues ili Untouchables, a da ne pricam Leader...

Slusajte album, pa makar i na silu, pa ce vam se nesto SIGURNO svideti...

Drugo, stize mi album iz Francuske i, posto ste ovakvi, nece ga niko dobiti na slusanje tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...chuo sam ceo album i tek posle par dana mi se poneshto svidelo(to jest mogu da slusham)...album ponovo predstavlja neshto sasvim novo...znachi po shesti put neki experiment...taj neki rad...

...shto se tiche textov malo su loshiji od ranijih...glas mu se dosta promenio omekshao je a ostatak pevanja gde ide neshto grublje pokushava da zameni dubokim bezvuchnim rikanjem...shto zvuchi veoma loshe i kvari vecinu pesama...

...rifovi su jednostavni,naime chak se i kroz strofe vuku "nabadachki rifovi"...smanjen je broj efekata a samim tim 7. zice im uglavnom zevaju na ovom albumu...

...bass je morao da uradi ono shto su uradili i ostali...vracen je efekat koji je korishcen 92'93'...shto je pokushaj da se vrati onaj stari zvuk...medjutim na ovom albumu bass je izgubio svoju specifichnost...jer cela kompozicija ne lichi na onu iz 94'...ima delova gde su se trudili da odrade neshto...ali nije to to...takodje na Dave-a je dosta uticala ona pesma od Metallice...tako da je pokupiio neke forice...shto je takodje veoma loshe...

...sve ukupno album nije losh...Jon i Munky su najzasluzniji za sve to...ochigledno je da su izgubili prave ideje i da su ih uhvatile godine...

...ima tu mnogo nedostataka ali album je sasvim neshto novo od KoRna...dosta su postali slichni klasichnim Nu bendovima ovim albumom...

bolje od ovoga ne mogu sigurno...a prva 2 albuma idu u legendu kao 2 najbolja izdanja...ali naravno njihova karakteristika je da uvek naprave neshto novo kao i sada...toliko od KoRna...

p.s."Play Me" ima dobar ritam i dobro rifove mada je vokali kvare...a refren je mnogo mocan...inache prateci su odlichno odradjeni...

p.s.vremenom pochijnje da mi se svidja...makar neshto do toga...

p.s.a meni stize iz Finske... tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...chuo sam ceo album i tek posle par dana mi se poneshto svidelo(to jest mogu da slusham)...album ponovo predstavlja neshto sasvim novo...znachi po shesti put neki experiment...taj neki rad...

...shto se tiche textov malo su loshiji od ranijih...glas mu se dosta promenio omekshao je a ostatak pevanja gde ide neshto grublje pokushava da zameni dubokim bezvuchnim rikanjem...shto zvuchi veoma loshe i kvari vecinu pesama...

...rifovi su jednostavni,naime chak se i kroz strofe vuku "nabadachki rifovi"...smanjen je broj efekata a samim tim 7. zice im uglavnom zevaju na ovom albumu...

...bass je morao da uradi ono shto su uradili i ostali...vracen je efekat koji je korishcen 92'93'...shto je pokushaj da se vrati onaj stari zvuk...medjutim na ovom albumu bass je izgubio svoju specifichnost...jer cela kompozicija ne lichi na onu iz 94'...ima delova gde su se trudili da odrade neshto...ali nije to to...takodje na Dave-a je dosta uticala ona pesma od Metallice...tako da je pokupiio neke forice...shto je takodje veoma loshe...

...sve ukupno album nije losh...Jon i Munky su najzasluzniji za sve to...ochigledno je da su izgubili prave ideje i da su ih uhvatile godine...

...ima tu mnogo nedostataka ali album je sasvim neshto novo od KoRna...dosta su postali slichni klasichnim Nu bendovima ovim albumom...

bolje od ovoga ne mogu sigurno...a prva 2 albuma idu u legendu kao 2 najbolja izdanja...ali naravno njihova karakteristika je da uvek naprave neshto novo kao i sada...toliko od KoRna...

p.s."Play Me" ima dobar ritam i dobro rifove mada je vokali kvare...a refren je mnogo mocan...inache prateci su odlichno odradjeni...

p.s.vremenom pochijnje da mi se svidja...makar neshto do toga...

p.s.a meni stize iz Finske... tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto si sisao sa Uba ti ne daje nikakvo pravo da pljujesh na taj nacin - SELJACHINO JEDNA!!!!

Drugo, jer nisi procitao sta moderatori pisu???

Jer nisu rekli da NE DOLAZITE OVAMO da biste PLJUVALI???!!!!

Mozes reci da je " KoRn los" ali ne i da je "GOVNO"...

Budalo jedna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...