Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

subota u 15 h - stize vruc KoRn TALITM iz Francije za mene i mog druga HIValiciousa... smile.gif

- ORIDJINAL + devende....

Divota bozija !!!!

Mada imam kopiju, mislim da dvaki pravi oozavalac treba da ima original...

wink.gifwink.gifwink.gifwink.gifwink.gif

I stvarno je gotivan album - odrao je nedodirljive i uzdrmao iSsues i leadera ( bar po meni ) tako da dolazi na mojoj rang listi na debu drugog mesta sa probljematicnim ...

Nemoj neko da je pljuvao - OVO JE MOJE MISLJENJE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslushao sam album x puta i stvarno je iznenadjujuce dobar cak i ona pjesma sa onim glupim reperom nasom ima smisla.Album je sigurno bolji od ftl a u rangu je sa zadnja dva s tim sto je mozda malo bolji od unt. a malo losiji od issues.Prva dva su jos nedodirljiva.

 

Pjesma Counting On Me je fenomenalna kao i Right Now,Lets Do This Now,Here It Comes Again,Alive ma sve su dobre.Da nisu zurili sa izlaskom bio bi jos bolji ima u njima jos zivota

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolji od ftl-a ??????? ok da si reko vise ti se svidja....ali bolji??????

ovaj shit od albuma koji moze da snimi bilo koji drugi nu metal bend nikako nije BOLJI od ftl-a!

nije mi jasno kako se to vama svidja....ma svidjalo bi se to i meni...tj mogo bi da poslusam ponekad.....al da nosi naziv recimo static-x ili soulfly ili linkin park etc....ali ovo nikako nije KoRn.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolji od ftl-a ??????? ok da si reko vise ti se svidja....ali bolji??????

ovaj shit od albuma koji moze da snimi bilo koji drugi nu metal bend nikako nije BOLJI od ftl-a!

nije mi jasno kako se to vama svidja....ma svidjalo bi se to i meni...tj mogo bi da poslusam ponekad.....al da nosi naziv recimo static-x ili soulfly ili linkin park etc....ali ovo nikako nije KoRn.....

Pa i mislio sam da mi se vise svidja to se podrazumjeva.Ovo se ne moze mjeriti sa prvih 5 pjesama sa FTL ali je bolje od ostatka FTL sigurno biggrin.gifa: Ali se slazem da to nije vise onaj Korn niti smo to ocekivali posle Untouchablesa ma sta oni pricali o vracanju korjenima to je neizvodljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

opet ti "bolji"!! :ne: oces da kazes da su b.b.k. justin, seed, pretty, cameltosis, my gift to you lose pesme??? ili jos bolje, da su losije od ovih sa talitm-a??? smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

da da right now u kome se 27 puta (lupio sam, nisam brojao tongue.gif ) ponavlja rec "hate", i "i can't control myself i fucking hate you" i shut up shut up shut up, i y'all want a single u kome imas debilne back vokale "hey hey hey hey hey" koja na albumu ima fuknciju jedne obicne komercijalne fore, da album ispadne "opusten"....da ne nabrajam dalje ....to je BOLJE od ostatka follow the leader-a??? :? :? a sta je ostatak talitm-a?? soundtrack i obrada starog demo-a ??? e to je dobar album sa tako puno ideja.... smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

AA!!! ...LIVEE!!! AAA!!! ...LIVEEE!!! yey kako to volim..... to je tako originalno :| :| (ironija naravno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sasha,sasha!!! >:(

seti se zasto su napravili do u all want a single - da bi bash OTERALI fancere koji su im trazili da naprave singl za radio....

drugo, nemoj da kenjash da su pesme glupe i jednostavne kada dobro znash koliko su jednostavne i my gift to u i seed i josh sijaset drugih pesama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kazem ja da su pesme proste i zato i lose. my gift to you jeste prost. ali originalan. dok je talitm jos jedan u nizu nu metal album. nista novo i originalno. nista sto ranije nisi mogo da cujes kod nekog drugog benda ili kod samog KoRna (mada ovog drugog i nema preterano). cuo sam i na novom albumu u nekoj pesmi veoma dobre davidove rollove, i nisam right now nije skroz banalan za sviranje, ali jednostavno je lose! nista novo! nema atmosfere. ne oseca se KoRn. ima tu dernjave i riffova za skakanje, i pevanja i opustenih deonica, ali sta vredi...nema vise pesama od minut i po i pesama od 7 minuta. sve je to prosek 3 minuta. nema daddy, kill you, my gift to you, dirty. album je skup na silu smisljenih pesama. vec sam reko i ranije, album bi mi se i svideo manje-vise, ali da nije KoRn-ov.

itd itd....dosta sam pljuvao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej freak, slazemo se oko jedne "sitnice" a to je da su mozda snimili album na silu... mozda. Ali drzim se prethodnog odgovora :wink: I bogami jeste KoRn, razumecemo ih u potpunosti jedino ako razumemo njihovu muziku u potpunosti, u globalu.Ne mozemo da kazemo da su prva tri albuma bila KoRn a ostala nisu, sve su to oni napisali, odsvirali,otpevali i snimili.To su oni!!!Svidelo se to nama ili ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kazem ja da su pesme proste i zato i lose. my gift to you jeste prost. ali originalan. dok je talitm jos jedan u nizu nu metal album. nista novo i originalno. nista sto ranije nisi mogo da cujes kod nekog drugog benda ili kod samog KoRna (mada ovog drugog i nema preterano). cuo sam i na novom albumu u nekoj pesmi veoma dobre davidove rollove, i nisam right now nije skroz banalan za sviranje, ali jednostavno je lose! nista novo! nema atmosfere. ne oseca se KoRn. ima tu dernjave i riffova za skakanje, i pevanja i opustenih deonica, ali sta vredi...nema vise pesama od minut i po i pesama od 7 minuta. sve je to prosek 3 minuta. nema daddy, kill you, my gift to you, dirty. album je skup na silu smisljenih pesama. vec sam reko i ranije, album bi mi se i svideo manje-vise, ali da nije KoRn-ov.

itd itd....dosta sam pljuvao....

 

Istu stvar sam bezbroj puta ponavljala nakon izlaska Unt., dok su ih svi "fanovi" branili:"Nije, nije... Dobar je novi album...Mozda je za nijansu loshiji od Issues-a, ali sledeci ce sigurno biti kvalitetniji... "

Sada se vidi konacan ishod - maximalna propast...

 

P.S. Sve pesme sa Issues (racunajuci i one od minut i po) su savrsene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej! Unt. je stvarno bio propast! Ali novi je mnogo bolji od unta, mozda je losiji od Issues-a ali stvarno ima dobrih stvari, kao sto je Ya'll wanna single :mrgreen: Ne, stvarno pesma je cool, a imaju jos i neke coll rifove i Jon malo vise povraca nego sto vristi i gitare imaju old scl. sound i fieldyjev bass je socijala i sve u svemu... ma bre! meni se svidja!!! :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i pricas o pesmama od minut i po...pa na prethodna 5 albuma takav je samo TWIST (RULES!!!) u sta naravno ne racunam one zajebancije na Issues-u, kao ni Lowrider...

 

ja racunam! i to je deo albuma. i 4 u nije zanemarljiva pesma!

 

sta bre zanemarljiva...4U me rasplace...to je pesma posvecena nama!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ne kazem ja da su pesme proste i zato i lose. my gift to you jeste prost. ali originalan. dok je talitm jos jedan u nizu nu metal album. nista novo i originalno. nista sto ranije nisi mogo da cujes kod nekog drugog benda ili kod samog KoRna (mada ovog drugog i nema preterano). cuo sam i na novom albumu u nekoj pesmi veoma dobre davidove rollove, i nisam right now nije skroz banalan za sviranje, ali jednostavno je lose! nista novo! nema atmosfere. ne oseca se KoRn. ima tu dernjave i riffova za skakanje, i pevanja i opustenih deonica, ali sta vredi...nema vise pesama od minut i po i pesama od 7 minuta. sve je to prosek 3 minuta. nema daddy, kill you, my gift to you, dirty. album je skup na silu smisljenih pesama. vec sam reko i ranije, album bi mi se i svideo manje-vise, ali da nije KoRn-ov.

itd itd....dosta sam pljuvao....

 

Istu stvar sam bezbroj puta ponavljala nakon izlaska Unt., dok su ih svi "fanovi" branili:"Nije, nije... Dobar je novi album...Mozda je za nijansu loshiji od Issues-a, ali sledeci ce sigurno biti kvalitetniji... "

Sada se vidi konacan ishod - maximalna propast...

 

P.S. Sve pesme sa Issues (racunajuci i one od minut i po) su savrsene...

biggrin.gifa:

 

album je bolji pet puta nego sto smo svi ocekivali...Sasa ti si rekao da ce ceo album biti sranje kad si cuo Did my time...i toliko si bio siguran u to...

ni ja nikad ne bi pogazio svoje reci bez obzira koliko nisam bio u pravu, a da sam pre toga bio toliko siguran u nesto...nije realno da ovoliko pljujes

 

ps

korn u casopisima je najvise prozvan zbog Jonovih textova o svojoj mracnoj mladosti i kako je to vise provaljeno (i chino ih je za to iznapusavao) jos jedan "daddy" bi ih ubio... ovaj album se bas uklopio(po meni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kada uzmete jedan period zivota i krenete da izvaljujete shta je KoRn onda ce vam biti jasno...ali detaljno...i josh neshto ono shto je najbitnije...kada ocesh da skontash KoRn bitno je da ne budesh pozer u svim tim textovima vec da ih osetish na svojoj kozi...e tek kada neko od vas to budeo okusio moze sa punim pravom da pricha bilo shta o KoRn-u...meni je sve kristalno jasno...samo toliko...

 

p.s.shto se tiche NoRk-a...tu si se malo zajebao...to shto nemamo para to je druga stvar...a shto se tiche ideja,ja ovde imam vec pola albuma...iako je recimo nekome od vas do jaja u zivotu recimo da meni nije sjajno...a sve na shta se gadim i chemu tezim da pobegnem ispljuvacu kroz te pesme...Lero,mislish da te ja lazem?...mojne tako... :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sasa ti si rekao da ce ceo album biti sranje kad si cuo Did my time...i toliko si bio siguran u to...

ni ja nikad ne bi pogazio svoje reci bez obzira koliko nisam bio u pravu' date=' a da sam pre toga bio toliko siguran u nesto...nije realno da ovoliko pljujes

 

ja sam i dalje siguran u to, samo sto nisam reko da je sranje, nego da je los. i to ne tvrdim zato sto sam to prognozirao pre, nego zato sto je to moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...