Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Ok... izvinite, ali ako se zbog muzike svadjate i pljujete, mislim stvarno... :roll: :roll: koliko to jadno moze da bude?? Sta vas boli uvo ko zaradjuje pare i zasto se neke stvari rade... na kraju krajeva, Tool i KoRn zaradjuju pare, i mi nemamo nista od toga, osim sto (eventualno) uzivamo u njihovoj muzici, i tacka! Zivot ide dalje... :roll: Zaista nije vredno pljuvati zbog tamo nekih, koje boli trepavica za sve vas sto se cak i svadjate.. sad.gifohmy.gifohmy.gif :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok... izvinite, ali ako se zbog muzike svadjate i pljujete, mislim stvarno... :roll: :roll: koliko to jadno moze da bude?? Sta vas boli uvo ko zaradjuje pare i zasto se neke stvari rade... na kraju krajeva, Tool i KoRn zaradjuju pare, i mi nemamo nista od toga, osim sto (eventualno) uzivamo u njihovoj muzici, i tacka! Zivot ide dalje... :roll: Zaista nije vredno pljuvati zbog tamo nekih, koje boli trepavica za sve vas sto se cak i svadjate.. sad.gifohmy.gifohmy.gif :roll:

 

e nemas pojma koliko si u pravu ! tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim za ne poredjenje lp-a i korna, jer kol'ko god ne slusao korn, lp zvuci gore od bilo kog domaceg underground benda (cast ulozenoj kinti i produkcijskom radu, ali lp NE VALJA!)

mamipare i nista vise. uzimaju pare roditeljima dece koja ne znaju za dobru muziq.........mtv i sranja........................samo pare, zinulo vam dupe za pare!

e pa nedam!

:twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primeval_JAH_Guardian, a ti kao znas sta je "dobra muzika"? Aj' reci to MTV-u, i ostalim domacim stanicama jer zive u zabludi da znaju sta je iole dobra muzika. Sramota .... jesi li cuo za rec "ukusi"? Evidentno nisi ...

 

I "nedam" se pise odvojeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

molim za ne poredjenje lp-a i korna, jer kol'ko god ne slusao korn, lp zvuci gore od bilo kog domaceg underground benda (cast ulozenoj kinti i produkcijskom radu, ali lp NE VALJA!)

mamipare i nista vise. uzimaju pare roditeljima dece koja ne znaju za dobru muziq.........mtv i sranja........................samo pare, zinulo vam dupe za pare!

e pa nedam!

:twisted:

 

 

hahhahaha sada sam se nasmejao kao covek... tongue.gif mislis da korn ne radi za pare ? ?!?! pa oni su prvo stampali svoje majce pa pravili svoje pesme (istinita prica) i rekli su da sve rade zbog para...doduse prva dva albuma su biblija .... ali daj brate slazemo se tongue.gif...ja antachlbs i ovaj mirror ne mogu da poredim sa lp... [necu da vredjam isti (misleci na lp)....hahahah ] korn se "prodao"... odavno ...a lp svira svoju muziku kakva je takva je ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa polako deftoner(rr) i Linkin-u je ovo tek drugi album imaju i oni vremena da se pokvare, samo neznam da li je to moguce....naravno, u ovom slucaju kad kazem pokvare, mislim na sviranje jos komercijalnijih pesama nego sto su radili do sada... mada koliko god komercijalne pesme bile meni su neke i dalje OK..... i da...ovo je KoRn tema :mrgreen:

 

P.S. HIValicius, Vuk dobija do subote MH na mp3, pa ga rezite do mile volje :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thanx !! smile.gif

Jeli, a sta bese josh treba da mi narezhesh ???

Static-X, Slayer, MH, Finger eleven i ...?

INACHE - PRIJATELJI I NEPRIJATELJI MUZIKE KOJU STVARA KORN :

Mirror je prosto sprzio Untouchables i vratili su koliko-toliko zvuk sa, recimo, Leadera.

Da li je iko znao kada se Jon poslednji put DRAO na nekom albumu ??

Poslednji put ( Pre MiRRoRa) je to bilo na Leaderu. Molim lepo - ovaj album su uradili sa zeljom da vrate neki zvuk koji su imali ( zazeleli se tvrdjeg zvuka???), a Untouchables je prosto bio experimentalni album ( inache sam sve to pazljivo ishchitao iz decembarskog Rock Sounda) smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Primeval_JAH_Guardian, a ti kao znas sta je \"dobra muzika\"? Aj' reci to MTV-u, i ostalim domacim stanicama jer zive u zabludi da znaju sta je iole dobra muzika. Sramota .... jesi li cuo za rec \"ukusi\"? Evidentno nisi ...

 

I \"nedam\" se pise odvojeno.

 

sto se tice mog poznavanja dobre muzike, necu da prokomentarishem posto ne padam na prozivke, pogotovo ne tako neosnovane, al ajd....

da, MTV je masina za stancovanje para, sto poqsavaju (da, izvini poKUsavaju, tako je ispravno, right?) da prate i SVE druge (ne samo domace) muzicke i nemuzicke TV stanice, ali MTV je na globalnom nivou, tako da je i odgovoran za muzicQ edukaciju omladine worldwide, ali sta ih boli uvo kad uzimaju kes na britni, xtini, puffiju, lp-u i ostalim "proizvodima"..............

ranije mtv nije bio tako los (davno, davno), ali tad je losa muzika bila disco i postojala je ocita razlika izmedju togai r&r-a koji se pustao mnogo vise nego danas..............zato je izmisljen mtv2 da izvuce stvar.......koliko uspesno, necu komentaristai posto ga imam tek par nedelja smile.gif

tako da sta meni servira mtv nimalo ne znaci da je kvalitetno, ali to su samo pare..................mozda

PS: ako stvarno trazis gramaticke i kucacke greske mogao bi da ispravljas i neke druge a ne mene da poqsavas da blamiras, nekako je glupo...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahhahaha sada sam se nasmejao kao covek... :P mislis da korn ne radi za pare ? ?!?! pa oni su prvo stampali svoje majce pa pravili svoje pesme (istinita prica) i rekli su da sve rade zbog para...doduse prva dva albuma su biblija .... ali daj brate slazemo se :P...ja antachlbs i ovaj mirror ne mogu da poredim sa lp... [necu da vredjam isti (misleci na lp)....hahahah ] korn se \"prodao\"... odavno ...a lp svira svoju muziku kakva je takva je ...

 

kao sto rekoh, ne slusam korn, ali sam preslusao vecinu njihovih izdanja, ili kako vec, kao sto sam preslusao i oba LPa i na osnovu toga sam rekao sta sam rekao, pa se ti smej koliko hoces..............da, korn NARAVNO radi sve za pare i tuzno je koliko je malo grupa koje su se proslavile i ostale "normalne" ali kad imas, uglavnom hoces jos vise, pogotovo ako ti se pruza............njihova prva 2 albuma pokazuju da se oni ipak nisu osnovali zbog love, vec da je to ipak doslo malo kasnije, dok je LP kao proizvod nove generacije MTVa svoj prvi (naravno i drugi) album izdao ZBOG para sto se moze i CUTI..........e zato prema njima ne gajim (neki veliki) respekt (mada ih mozda treba postovati bar zato sto su poznati :) )

mozda nisam u pravu, ali to je i dalje moje misljenje (ne govorim o ukusima => DDT)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Disco nikada nije bila losa muzika 8) . I to je stvar ukusa. I dete moje, ne pokusavam da te blamiram, ne trosim sate na takve idiotluke vec sam malo poceo da "kultivisem" pisanje/kucanje ljudi. Neki se vredjaju, neki kazu "hvala". Vidim u koju kategoriju ti spadas, right? smile.gif

 

Izvini ako sam malo preterao, ali ne volim kada ljudi "govore" tako ... te ovo je dobra muzika, te ova je sranje i tako ...

E da, NIK@#Ø%! "neznam" ... c,c,c, ... 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEMAM, NECU, NEMOJ + NISAM se pise zajedno, ostalo - NE!

 

eto vam gramaticari...

 

+ DDT bilo bi lepo kada bi prestao sa omalovazavanjem ostalih clanova na bazi godina, jer mislim da te mojih 17 ipo ne stavljaju u kategoriju da mozes da mi se obracas sa "dete moje".............

hvala ne rekoh jer je u pitanju bila greska u qcanju, tako da dzaba ispravke...

pa ti sad koriguj NIK@#Ø%!-a jer je napisao "neznam" zajedno...

Ako ce se ovaj forum svesti na to ko kako pise, a ne sta misli i na to koliko ko ima godina, onda aj' vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Kako ste vi ljudi na ovom yumetal-u prsli!!!! biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Samo se nesto svadjate, koji qrac....kao satro, forum o KoRnu,a vi se

medjusobno ucite da pisete...ccc... ohmy.gif

...koga boli dupe kako si napisao nesto?! Smorite se gajbi, popnete na net

pa onda prva stvar koju vidite odma da ispljujete i nekog izprozivate...

Ocajniu ste... tongue.gif

Btw, Medenice, isqliraj sta si se usplahirio ???!!!!!! biggrin.gif

 

 

PoZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...