Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Ne moze niko de kaze, de ne valja muzika od KoRn!!!

I ako neko kaze da nejvala muzika od KoRn, onda on nema pojma od muzike!!!!

Procesljaj prethodnih 30 strana i videces sta mislim o muzici Korn-a... A da su sada sranje-jesu, i ne verujem da bi mi Untouchables i ovaj novi album bili interesantni pre 3 godine (uostalom, Unt. je izashao pre 2 godine i ni tada nisam mogla da ga "svarim")...

Pozdrav svim worshiperima prva 4 albuma! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, kod vas je to nest drugo, ja zivim u austriu, kod nas ima dosta ljudi ko voli KoRn!!!

Al ja volim vise Slipknot, Papa Roach, System of a Down i Ill Nino neg KoRn!!!

KoRn naprivi dobro muzike, ali textove nis bas dobre!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, kod vas je to nest drugo, ja zivim u austriu, kod nas ima dosta ljudi ko voli KoRn!!!

Al ja volim vise Slipknot, Papa Roach, System of a Down i Ill Nino neg KoRn!!!

KoRn naprivi dobro muzike, ali textove nis bas dobre!!!

Nauci Srpski. Srbija.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je izgleda, sto se ljudi vise ne nalaze u textovima KoRna( xe xe xe - tako vam i treba icon_biggrin.gif zivela zika, jebesh textove!!!) pa zato smatraju da se korn "pokvario".

E sad, ne znam da li je iko primetio, ali oni su (Boze moj) ipak malo ostareli i razmisljaju drugacije nego pre 10 god.

Drugo, mislim da rade ono sto se njima svidja, a ako se nama to svidi, tim bolje. Ko nece da slusa, ne mora.

Neki ce se lako naci u novim stvarima, oni koji su poceli da slusaju KoRn pre Untouchablesa i TALITM-a mozda smatraju da su to losi albumi.

Ja licno nemam nista protiv ova dva albuma, nedidirljivi je malo meksi, ali i dalje ima dobrih pesama, poslednji je malo od prethodnog i ima VEOMA dobrih pesama - mozda SU VAM TEXTOVI IZLIZANI??? icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Pz svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je izgleda, sto se ljudi vise ne nalaze u textovima KoRna( xe xe xe - tako vam i treba icon_biggrin.gif zivela zika, jebesh textove!!!) pa zato smatraju da se korn "pokvario".

E sad, ne znam da li je iko primetio, ali oni su (Boze moj) ipak malo ostareli i razmisljaju drugacije nego pre 10 god.

Drugo, mislim da rade ono sto se njima svidja, a ako se nama to svidi, tim bolje. Ko nece da slusa, ne mora.

Neki ce se lako naci u novim stvarima, oni koji su poceli da slusaju KoRn pre Untouchablesa i TALITM-a mozda smatraju da su to losi albumi.

Ja licno nemam nista protiv ova dva albuma, nedidirljivi je malo meksi, ali i dalje ima dobrih pesama, poslednji je malo od prethodnog i ima VEOMA dobrih pesama - mozda SU VAM TEXTOVI IZLIZANI??? icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Pz svima

Da, oni rade ono sto se njima svidja, ali nevezano za samu muziku. Odlucili su da snime jos par albuma u fazonu prva 4, iako je evidentno da su istrosili svu inspiraciju... Bolje da su promenili ime i preorijentisali se na hip-hop.Verujem da bi to opet bila neka boleshtina od muzike, koju bi, iako ne pratim taj muz. pravac, verovatno slushala. Ovako... Skrnavljenje.... Pitam se dokle ce da idu s tim... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa treba da rade ono sto najvise vole, samo sto ja mislim da ipak nije u tome fazon... mislis da oni sad prave muziku iskljucivo zato sto vole da prave istu...

malo prekosutra... Bas se iz istog Y'all spota vidi koliko su isfrustrirani zbog lose prodaje predhodnog albuma....I sve one poruke sto su izbacili u spotu to isto samo potvrdjuju....

Al' dobro meni je ovaj novi sasvim OK iako nemoze ni da prismrdi prva dva albuma...

I mislim da Angel malo preteruje sa ocrnjivanjem, ali kad vec tako mislis nek ti bude...

Meni se kod njih najvise ne svidja kakav su izgradili imidz krenuci od Follow-a pa na ovamo... Od benda ciju majcu je maltene bilo zabranjeno nositi u skoli, pretvorili su se u gotovo Idole gomile i gomile americkih debila, imaju cak i svoj program, a kako mi je ispricao ortak koji je bio tamo imju i svoje gumice, olovke i slicno....sta bi sve ljudi uradili da bi dosli do para...ali opet s druge strane ih bas zabole dupe...zaradili su dovoljno para da mogu da othrane jos 5 generacija unapred, plivaju u parama, voze po 5-20 ve besna do besnih automobila, dzipova itd..... imaju kuce na 100 nivoa sa dvoristem ko Diznilend i da ne nabrajam...

 

Pa vala i ja ni se vremenom "prodao" za sve to za jebeni lagodan zivot, a verujem da bi i vi.... bolje je u svakom slucaju nego da trunem ko najobicniji pacov u nekoj rupcagi nalik ovoj gde zivim po novom zvanoj SCG....

Naravno i da sam u USA isto bi razmisljao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalno je da, na kraju, gledaju da zarade/dobiju i oni nesto od svega sto su uradili!

To sto spominjes za 'olovke i gumice' je istina, jer ima i vise od toga (novcanici, kape, lanci, solje, upaljaci, CD nosaci, itd. itd. jos kojekakve zezalice!)., a odecu da ne pominjem... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogu fala, pa nisu ni jedini koji to rade.

Recimo, u Francuskoj je najpoznatiji trademark Linkin Park i SlipKnoT (pored blinka i good charlotte-a)..... Nemate pojma na shta liche francuzi - samo gorespomenuto!!!

 

wallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogu fala, pa nisu ni jedini koji to rade.

Recimo, u Francuskoj je najpoznatiji trademark Linkin Park i SlipKnoT (pored blinka i good charlotte-a)..... Nemate pojma na shta liche francuzi - samo gorespomenuto!!!

 

wallbash.gifwallbash.gif

A nasta to lice? icon_biggrin.gif Ne daj Boze da se zaraza zvana Blink 182 prosiri... icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma KoRn je bre propo skroz...................sad nisu ni malo drugaciji od svih ostalih americkih bendica..................sto se vrlo dobro vidi u poslednjem spotu koji je krajnje patetican, komercijalan, neinventivan, i licemerski................... pukeface.gif .................................a nekada su stavarno rooolali....ebiga.............................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma KoRn je bre propo skroz...................sad nisu ni malo drugaciji od svih ostalih americkih bendica..................sto se vrlo dobro vidi u poslednjem spotu koji je krajnje patetican, komercijalan, neinventivan, i licemerski................... pukeface.gif .................................a nekada su stavarno rooolali....ebiga.............................

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nije "nekad", ko ih je voleo ranije, volece ih i sada... Treba shvatiti da je malo zaebano napravit neshto shto netje da lichi na neshto ranije napravljeno, a da ne pominjem to da postoji jedno zilion grupa koje jure slichan zvuk. Kako onda da se razlikuju???

Dok su bili jedini, bili su vam do jaja, sada kada grupe dsamo naviru, odjednom su komercijala itd...

Zasluzili su to!!!! NEPROMENJEN SASTAV KOJI JE IZDAO 2 FANTASTICCNA I 2 ODLICHNA ALBUMA IMA SVAKO PRAVO NA TO!!

Meni se, lichno, dopadaju i dva poslednja albuma icon_razz.gif , a oni nek rade shta god hotjedu...

 

Najlakshe ih je sad pljuvati

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmmm deftonsi nisu menjali sastav ?!?! a i dalje sviraju svoju muziku ?! sto se ne moze reci za prodani korn... i nije poenta da kopiraju svoja prva dva albuma... nego da sviraju ono sto osecaju a ne ono sto se prodaje... e to je najveca bruka... oces sada da nabrajam X bendova koji nisu menjali sastav a i dalje su ono sto jesu... ? znaci za korn bruka velika... zao mi je ...ali jbg... ko zna mozda kojim slucajem ostanu bez $ pa ponovo naprave neki do jaja albuma ? mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nije "nekad", ko ih je voleo ranije, volece ih i sada... Treba shvatiti da je malo zaebano napravit neshto shto netje da lichi na neshto ranije napravljeno, a da ne pominjem to da postoji jedno zilion grupa koje jure slichan zvuk. Kako onda da se razlikuju???

Dok su bili jedini, bili su vam do jaja, sada kada grupe dsamo naviru, odjednom su komercijala itd...

Zasluzili su to!!!! NEPROMENJEN SASTAV KOJI JE IZDAO 2 FANTASTICCNA I 2 ODLICHNA ALBUMA IMA SVAKO PRAVO NA TO!!

Meni se, lichno, dopadaju i dva poslednja albuma icon_razz.gif , a oni nek rade shta god hotjedu...

 

Najlakshe ih je sad pljuvati

Da, napravili su 4 odlicna albuma, ali to ih ne opravdava za ono sto su kasnije snimali (svi znamo iz kojih razloga)... Nije u redu prema starim fanovima kojima je njihova muzika nesto znacila-ovo sto sada rade je potpuno kontradiktorno u odnosu na stav koji su nekada "imali" (i u to sumnjam), cisto poigravanje sa tudjim emocijama... Kazem, bolje da su se raspali ili jos neko vreme nastavili da zaradjuju za zivot odradjujuci koncerte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa... za deftonese ne znam bash... w.p.i deftones mi stilski icon_da.gif ne liche na fur ili adrenaline

a adrenaline lici na fur ?!?!?!!?!????????????!?!?!??!?!?!?!?!?!? mrred.gif ovo cujem prvi put... mada ne govorim o tome... pricamo o onome sto se svira...deftones je jos uvek deftones a korn nije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, napravili su 4 odlicna albuma, ali to ih ne opravdava za ono sto su kasnije snimali (svi znamo iz kojih razloga)... Nije u redu prema starim fanovima kojima je njihova muzika nesto znacila-ovo sto sada rade je potpuno kontradiktorno u odnosu na stav koji su nekada "imali" (i u to sumnjam), cisto poigravanje sa tudjim emocijama... Kazem, bolje da su se raspali ili jos neko vreme nastavili da zaradjuju za zivot odradjujuci koncerte...

najbolji komentar za korn koji sam ikada procitao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

....a vi bi ljudi kao slushali KoRn koj bi napravio 6 identichnih albuma?!?!?!

...ne mozesh da pravish albume koji su ist i mnooogo liche jedan na drugi....

...ovako svaki ima svoj fazoon...

...a to da je KoRn sada komercijala, pa on je uvek i bio...

...ali da li je tebi bitno da li je to komercijala ili ti je samo bitno da li ti se svidja...

...znash i sam, valjda, da od svirki i albuma nema kinte, i da se sva kinta dobija na merchandise-u...

...pogledaj josh kilo bandova, tipa MuDvAyNe, LP, Slipknot, Bizkit...

...svi oni govore:"Buy some shit!"

...pa cak su i Maideni to rekli, govore i govorili...

...zivot kao Rockstar nije lak...

...svirash ceo zivot iste pesme, svaki drugi dan ti je svirka, ponekad i odmah sledeci, nemas vremena ni za shta drugo...

...nije to lako, brate...

...a ti mi sam reci, shta bi ti bilo bolje???

-Da si kao KoRn i da Kickujesh Asss, i da znash da ce ti uvek u koje god doba dana i noci biti mnoooooogo ljudi na certu

ili

-Da svirash pred 20 ljudi za svoju dushu...

...btw, ako si komercijala, ne znachi to da su oni napravili album koji je stvoren za prodaju...

...ima vishe vrsta komercijala...

...mozda to samo znachi da su napravili album koji jebe kevu i koji je oduvao ostale...

...pa sada neki bandovi imaju gotivnije albume, a neki ne...

...zato, nemojte misliti da sve znate o KoRnu jer ih ni ne znate, a uostalom, shta vi imate protiv toga da su oni to napravili da se proda...

...ne moze to svako...

...pa ti sada vidi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

....a vi bi ljudi kao slushali KoRn koj bi napravio 6 identichnih albuma?!?!?!

...ne mozesh da pravish albume koji su ist i mnooogo liche jedan na drugi....

...ovako svaki ima svoj fazoon...

...a to da je KoRn sada komercijala, pa on je uvek i bio...

...ali da li je tebi bitno da li je to komercijala ili ti je samo bitno da li ti se svidja...

...znash i sam, valjda, da od svirki i albuma nema kinte, i da se sva kinta dobija na merchandise-u...

...pogledaj josh kilo bandova, tipa MuDvAyNe, LP, Slipknot, Bizkit...

...svi oni govore:"Buy some shit!"

...pa cak su i Maideni to rekli, govore i govorili...

...zivot kao Rockstar nije lak...

...svirash ceo zivot iste pesme, svaki drugi dan ti je svirka, ponekad i odmah sledeci, nemas vremena ni za shta drugo...

...nije to lako, brate...

...a ti mi sam reci, shta bi ti bilo bolje???

-Da si kao KoRn i da Kickujesh Asss, i da znash da ce ti uvek u koje god doba dana i noci biti mnoooooogo ljudi na certu

ili

-Da svirash pred 20 ljudi za svoju dushu...

...btw, ako si komercijala, ne znachi to da su oni napravili album koji je stvoren za prodaju...

...ima vishe vrsta komercijala...

...mozda to samo znachi da su napravili album koji jebe kevu i koji je oduvao ostale...

...pa sada neki bandovi imaju gotivnije albume, a neki ne...

...zato, nemojte misliti da sve znate o KoRnu jer ih ni ne znate, a uostalom, shta vi imate protiv toga da su oni to napravili da se proda...

...ne moze to svako...

...pa ti sada vidi...

1.Ne bi, naravno.Nije poenta u kvantitetu, vec kvalitetu. Ako su zeleli da nastave sa uspesnom karijerom, mogli su da sednu i smisljaju album 3-4 godine i nakon toga bez problema snime master-piece, a ne da najavljuju 2 godine izlazak novog albuma i objave SRANJE.

2.KoRn je (relativno) dobrim izgledom/imidzom svojih clanova postao JAKO komercijalan u Americi, a zatim i u celom svetu. Gomila klinkica koje se loze na Jonathan-a, Munky-ja, David-a ili Head-a i gomila klinaca koji bi voleli da budu kao oni (da bi se spomenute klinkice i na njih lozile) ucinili su da KoRn potone.Zasto ljudi najvise pricaju o prvom albumu? To je bilo nesto najiskrenije sto si mogao da cujes od 5 sjebanih tipova iz provincije koji su resili da svoju isfrustriranost zivotom u malom mestu leche muzikom. I uspeli su u tome. Ali, iz gorepomenutih razloga otisli u drugu krajnost-kupaju se u novcu i prave muziku koja nikom ne znaci (u stvari, mozda i dalje znaci onim klincima koji ne znaju sta je muzika i koji se na zurkama muvaju uz pesme sa Untouchables-a).

3. Nije mi bitno da li je komercijala, vazno je da je iskreno. Kao sto postoji gomila pozera (koji su se pojavili u zadnje 2-3 godine na ovim prostorima), tako postoji i gomila ljudi koji cene iskrenost u muzici i koji bi/su kupovali njihove albume. Ja, recimo, obozavam Pepperse i smatram da je muzika koju oni rade vredna onolike publike.Znaci, nemam problema sa "komercijalom".U stvari, imam samo kada je u pitanju pravljenje muzike striktno radi zarade bez ikakvog truda i emocija. To je shit i ma koliko obozavala neki bend necu kupovati takve albume.

4.Zivot Rockstara-a je tezak? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif E, superfly, zivot u SRBIJI je verovatno 1000 puta tezi, al' 'ajde...

5.Uvek bi izabrala da sviram pred 20 ljudi za svoju dushu, jer bih znala da ce tih dvadesetoro na pravi nacin upoznati moj unutrasnji svet koji predstavljam kroz muziku.I, sigurna sam da bi KoRn okupili ipak malo veci broj ljudi da su nastavili pravim putem...

6. O KoRnu (kao muzicarima) znam verovatno vishe nego o sebi.

 

Poz. orangelistening.gif

Edited by Angel of desire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...