Jump to content

KoЯn


Recommended Posts

Korn je jedan od prvih bendova koji sam čula. Jako je specifičan po svojim tekstovima i načinu na koji Jonathan iznosi svoja osećanja i razmišljanja. Korn nije samo za slušanje. Taj bend jednostavno treba RAZUMETI ili to onda nije to. Imam sve albume i oni po meni nemaju lošu pesmu. Samo se čudim šta će takav bend na forumu nu metal sa bendovima tipa Papa roach i Limp bizkit kad navedeni bendovi NIKADA neće moći da se porede sa Kornom. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i pricas o pesmama od minut i po...pa na prethodna 5 albuma takav je samo TWIST (RULES!!!) u sta naravno ne racunam one zajebancije na Issues-u, kao ni Lowrider...

 

ja racunam! i to je deo albuma. i 4 u nije zanemarljiva pesma!

Sve pesme sa Issues (racunajuci i one od minut i po) su savrsene...

Ne shvatam kako mozete, da "one od po minut i po" racunate u PESME...za mene se to samo pauze izmedju pesama...mogao bih da ih okarakterisem kao Skit-ove.

Da nije tih skitova Issues bi bio duplo gori album. biggrin.gifa:

Dakle tvoje misljenje je da je Issues los album......pa dobro...meni nije, a skitovi su bezveze...

 

 

....svako svoje misljenje....imade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i pricas o pesmama od minut i po...pa na prethodna 5 albuma takav je samo TWIST (RULES!!!) u sta naravno ne racunam one zajebancije na Issues-u, kao ni Lowrider...

 

ja racunam! i to je deo albuma. i 4 u nije zanemarljiva pesma!

Sve pesme sa Issues (racunajuci i one od minut i po) su savrsene...

Ne shvatam kako mozete, da "one od po minut i po" racunate u PESME...za mene se to samo pauze izmedju pesama...mogao bih da ih okarakterisem kao Skit-ove.

Da nije tih skitova Issues bi bio duplo gori album. biggrin.gifa:

Dakle tvoje misljenje je da je Issues los album......pa dobro...meni nije, a skitovi su bezveze...

 

 

....svako svoje misljenje....imade...

Nisam ja rekao da je Issues los

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ta pesma je napravljena da bi se odgovorilo menadzerima i radio stanicama koje su terale KoRn da napravi radijsku pesmu koja bi "bila hit!!!"

KoRn je zakljucio da im je to pukeface.gif i kao odgovor su napravili "do u all want a single??"

spot se sasvim slaze uz pesmu

evotigana.gif specijalno za sashu icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe...dada....svi se čude...a jebi ga....usjekli su mi se...lol....icon_smile.gif)

 

 

 

"I`M NOT AS GOOD AS YOU,FUCK YOU I`M BETTER THAN YOU!!" evotigana.gif

 

 

"i`m sick and tired of people treating me this way every day.....who gives a fuck,wright now i`ve got something to say....TO ALL THE PEOPLE THAT THINK I`M STRANGE,AND I SHOULD BE LOCKT UP IN CAGE....you don`t know what a hell is up now,anyway,you got this pretty boy feelin like i`m enslaved........"

 

i svijetu koji nikad nije cjenio sranja :YOU CAN SUCK MY DICK AND FUCKIN LIKE IT!!!! icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, tebi je vazna muzika, ali ja smtram da su txt-ovi bili pola KoRn-a. Sada ne valja ni jedno ni drugo... no.gifno.gifno.gif

Me(n)talna, vidim da ti nick odgovara opisu jednog KoRn zaludjenika icon_smile.gif , pa sam htela da ti postavim pitanje: sta je to u njihovoj muzici zbog cega su ti se "usjekli"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, tebi je vazna muzika, ali ja smtram da su txt-ovi bili pola KoRn-a. Sada ne valja ni jedno ni drugo... no.gif  no.gif  no.gif

Me(n)talna, vidim da ti nick odgovara opisu jednog KoRn zaludjenika icon_smile.gif , pa sam htela da ti postavim pitanje: sta je to u njihovoj muzici zbog cega su ti se "usjekli"?

Ne mozes da kazes da ne valja(muzika)...Ja mislim da su mnogi koji su slusali

issues i prethodne prerasli zvuk korna...pretpostavljam da ti novi album nebi bio sranje da si ga cula pre 3 godine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...